-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: !!!!!!!!!!!!!

  1. !!!!!!!!!!!!!

    #1
    Membru - Silver IV raresdanut12's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    !!!!!!!!!!!!!

    Salut .
    Este vorba despre clanul dRw # . Cum a intrat domnisoara boutique<3 in clan ......
    Fara proba? Fara nimic? Nu mi se pare corect sa intre in clan asa fara proba .
    Tranda ai spus tu o data .
    " Este clanul serverului, in care nu doresc playeri care le e lene sa citeasca regualmentul pentru a afla cuvantul cheie si desigur nu vreau nici playeri care deabia fac Bhop sau se chinuie sa treaca o mapa in 2 minute.
    Intradevar este o regula mai "tragica", dar, repet, doresc un clan disciplinat format din playeri foarte buni. " .
    Nu zic ca boutique ii este lene sa citeasca regulamentul dar se chinuie sa faca mapa in 2 min.
    Noi ne-am chinuit pentru proba de clan si Boutique<3 intra fara proba?
    Astept un raspuns .
    Last edited by raresdanut12; 25-07-2016 at 01:14 AM.

  2. !!!!!!!!!!!!!

    #2
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    În primul rând,în caz că nu ai văzut,dragul nostru Tranda a dat un replay în care a spus că în clan de acuma numa adminii vor intră în clan,dar cine citeşte.
    În al doilea rând,nu înţeleg ce treaba ai tu. Eu zic să îţi vezi de treaba ta,ori cum abia intri ,în fine.
    În al treilea rând,frate dacă sunteti aşa ofticoşi,să mă scoată din clan! De când sunt în clan numa vorbe aud...gen " cum de am intrat eu în clan deoarece nu merit". Dar,atâta timp cât Tranda mi-a oferit asta,nu ştiu de ce te bagi .
    Last edited by Boutique; 25-07-2016 at 03:12 AM.

  3. !!!!!!!!!!!!!

    #3
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,271
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ferească Dumnezeu, ce atâta scandal pentru un tag? Știam că cei care vor să aplice pentru clan puteau să-i lase mesaj lui LiOn și și rezolva, mai multe nu știu.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Boutique a dat Like acetui post

  4. !!!!!!!!!!!!!

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Inainte sa faci un topik aiurea, te interesezi sa vezi daca are rost.
    2. Ar fi bine sa mai citesti pe la clan, intrucat am decis sa-l las doar pentru cei cu grad se pe server, cum e clanul WarGods | .
    3. Chestia asta ma puteai intreba in privat, dar se pare ca invidia e prea mea.
    Nu uita ca tu ai fost unul dintrei cei cu ban activ si ai primit o sansa. Acum ce faci? Te dai cocos?
    Incetati cu prostiile astea, v-am mai spus.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like mugurhaiduc, Boutique, -WickedSick- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage