-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Reclamatie ~Targaryn~

    #1
    Membru - Silver Elite Master MasterkillStrike's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    346
    Last username
    Alex Adumi
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie ~Targaryn~

    Data:12-7-2016
    Nick-ul tau : 4s @ MasterkillStrike
    Nick reclamat :WarGods | Targaryen
    Motiv : Ban aiurea
    Martori : Re[S]p3kT
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Acest "Admin" putem spune face abuz de frumosu lui grad.
    Vreau sa se faca ceva cat mai repede devine insuportabil .
    Last edited by MasterkillStrike; 12-07-2016 at 07:20 PM.


  2. Reclamatie ~Targaryn~

    #2
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dragule,nu stau eu sa te inghit pe tine cu acel limbaj de rahat cu care-mi vorbeai tu mie. Atata timp cat eu nu vorbesc urat cu tine,la randul tau,nici tu sa nu vorbesti cum ai vorbit.Daca te-a durut asa tare ca te-am facut "pusti" ,trebuia sa-mi zici. Chiar te rog sa-mi zici ce cuvant era acela cu *****,ok? Stai linistit ca ti-am dat unban,oricum ai ip dinamic. Dragule, daca eu nu am vrut in ruptul capului sa-ti fac wcd,de ce oftici asa tare? Cum mama dracului sa intru eu cu cod pe server? Nu am nici-un motiv anume sa intru cu cod,deaorece dau boosturi si chiar nu vad rostul sa fiu codat si alta faza este ca daca intru cu cod pe un nume si dupaia intru pe numele cu WAC ON,ma baneaza wac-ul mai dragule.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  3. Reclamatie ~Targaryn~

    #3
    Membru - Silver Elite Master MasterkillStrike's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    346
    Last username
    Alex Adumi
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1) Nu mai am ip dinamic
    2) Tu ai inceput cu "osu" sa stii ca daca esti mai mare in grad nu inseamna ca tre sa fii si mai mare in gurita
    3) Potii da 1000 de boosturi te felicit ,dar eu nu sunt catelu tau si cuvantu ala era "gradu"
    Atat am avut de zis!


  4. Reclamatie ~Targaryn~

    #4
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cred ca ti-am adus o ofensa foarte mare la adresa ta,spunadu-ti " Ai un os".
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  5. Reclamatie ~Targaryn~

    #5
    Membru - Silver Elite dRw # SiLeNTT's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    241
    Last username
    SiLeNTTFORUM
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca as putea sa zic si eu mai multe, nu va invinuiesc pe nici unul, dar reclamatia asta nu e chiar atat de clara(adica puteai macar un copy din consola....sa vede-m si noi ce s-a intamplat altfel e degeaba reclamatia), ti-a dat 1 singur ban de 30 de minute sa te calmezi (asa mai fac si eu) pentru asta e nevoie de reclamatie? Ii pute-ai spune in privat lui Wick, iar Targaryen ,cred ca exista llama sau gag, era chiar atat de greu sa ii aplici comanda care se aplica pentru limbaj? (Asta e doar o opinie nu e nevoie sa va suparati sau sa o luati in seama!) , da-ti si voi mana si nu va mai certati!
    Last edited by dRw # SiLeNTT; 12-07-2016 at 08:14 PM.
    Astazi poate esti, maine poate nu!

  6. Reclamatie ~Targaryn~

    #6
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Fiind al 2-lea advertisment , si discutand de N despre chestiile astea cu tine , facem in felul urmator , abaterea nefiind asa grava , vom face astfel , ti-am acceptat cererea de manager , dar gradul il vei primii cand imi voi aduce eu aminte , asta asa ca sa vezi ce inseamna aroganta si comenzile aplicate pe alti admini !
    Last edited by -WickedSick-; 13-07-2016 at 10:47 AM.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like CsCatalinGo, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage