-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. Reclamatie Soriin

    #1
    Banned WarGods | MaRiO's Avatar
    Member since
    May 2016
    Posts
    360
    Last username
    [Nx]MARIO
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Post Reclamatie Soriin

    Data :27.06.2016
    Nick-ul tau :[Nx]MARIO
    Nick reclamat : Soriin
    Motiv : Abuz grad !!!
    Martori : dRw # uKpI , Boutique<3 , dRw #Nigga*>?< , 777 si multi alti playeri care nu cerd ca au forum !
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Se vede clar ca acest copil abuzeaza de acel frumos grad al lui si da slap pe degeaba eu ma uitam pe playeri si nu faceau camp niciun player mai ales nigga !!
    Si inca o poza clara se vede cum injura You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Cu ce ii gresise 777 !!!
    O alta poza cum ii da parola la "celui mai bun prieten care ii ea apararea " You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !!!
    Eu din punctul meu de vedere as vrea sa i se dea remove !!!!!




    P.S. Astept sa se raspunda cu sau + un mic textulet !!
    Last edited by WarGods | MaRiO; 27-06-2016 at 03:09 PM. Reason: De incurajare
    Like wLady | Kamelia, RaZz0R a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Soriin

    #2
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa ma pronunt nici cu nici cu ..
    La slap nu am fost pe server sa vad daca campa sau nu acei playeri
    Cu 777 au mai avut ei mici certuri daca nu ma insel..si din cate am observat nu prea se suporta ...
    La faza cu parola...a mai fost acest print intr-o reclamatie...Wicked a spus ca se uita in consola..si poate se va uita cand va avea timp pentru a lamuri situatia aceasta cu datul parolei...
    Eu una astept si parerile celor care au fost pe server in momentele acelea
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


  3. Reclamatie Soriin

    #3
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum a spus si Kamelia ca nu vrea sa se pronunte cu si ,asa si eu la randul meu nu ma pronunt.Is curios de la cine ai primit screenshot de la admin chat.
    Nu vreau sa-i tin apararea lui Soriin sau a lui x si y,pentru a nu se arata din nou cu degetul catre mine ca fac diferente.
    Vreau sa stiu mai multe detalii cu schimabtul numelui,daca acel Vinty intra pe numele lui Soriin. Daca se adevereste ca intra,o sa fie o situatie dificila. Sa reamintesc de situatie lui Star si Boutic care Star avea la randul lui,parola ei si intra pe numele ei. Si reamintesc ca atunci cand s-a intamplat faza asta a primit remove Boutiq.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Soriin

    #4
    Membru - Silver Elite Master uKpI69's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    321
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu zic ca dovezile sunt forte clare cum intra unu la celalalt pe nick cat si la reclamatia facuta de mine cat si de mario

    si fata de boutiq nu este corect deci nu am ce sa fac pro la cerere

    plus de asta wick te rog sa verifici consola ssa vezi ce limbaj neadecvat are pe sv

  5. Reclamatie Soriin

    #5
    Banned WarGods | MaRiO's Avatar
    Member since
    May 2016
    Posts
    360
    Last username
    [Nx]MARIO
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Sincer sa fiu poza o am de la boutique<3 eram cu ea pe team speak si mi-a dat aceasta poza ca sa se vada clar cum injura acest "admin" ca la usa cortului

  6. Reclamatie Soriin

    #6
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da Targa are mare dreptate. Nu mi se pare corect ca Soriin să nu primească remove...deoarec şi eu am primit. Nu mi se pare deloc corect...am vazut şi eu de mai multe ori cand acel "vinty" intră pe contul lui Soriin. In legătură cu reclamația,eram şi eu pe sv...normal tot ce zicea Soriin ,Vinty ii lua apararea si invers. Soriin se ia la cearta cu toata lumea...ba cu Mario,ba cu 777,ba cu Ukpi si sa nu uitam că ia dat kick lui Ukpi pe degeaba.
    Ma gasiti pe sererele WarGods:
    Furien.WarGods.Ro-Manager
    Deathrun.WarGods.Ro-Super Administrator
    Cs.WarGods.Ro-Premium
    Knife.WarGods.Ro-Premium
    Zm.WarGods.Ro-Helper
    GG.WarGods.Ro-Super-Slot
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Soriin

    #7
    Membru - Silver I vInTy's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    vinty are steam -) deci lumea valver 1-0 , ) a jucat el 1,2 ore cand nu eram eu , vroiam vip pt preturi si nu puteam intra cateodata, da mai demult ) deci faza cu parola pica , cat despre faza cu 777 sa luat de el pt ca mia dat slay fara motiv si dupa gag timp 0 ca am comentat (ceea ce mi se pare normal ), l-am luat si mi=a dat slay motiv camp care nu era defapt camp , doar ce ajunsesem acolo si i-am luat pe amandoi furieni , si cu mario e un copil care nici pana acum nu am inteles cu cine se cearta , dece , si ce vrea defapt infara de atentie
    mare atentie la slay-urile aastea , inf de targa si inca 2 admini nu le stiu numele exact , restu cam dau slay din oftica ca mor ... camp e camp si slay degeaba e slay degeaba , nu cereti dovezi pt ca nu sta nimeni demo on mereu sa va lamuriti , doar ca sa stiti asa , slayuri de pomana pentru ca ei sunt admini si nu pot murii decat camp si hack

    edit 1" degeaba sariti voi sa va luati partea , cu slay-urile daca ar fi undercover wicked pe sv sunt curios cati ati mai avea grade... deci asta e cert
    edit2 : hai ca mai explic asa ca stiu ca majoritatea sunt 0 la cs , eu am steam si sorin nu are , cand ati vazut voi vinty changed name to sorin , era sorin nu eram eu o explicatie suplimentara daca nu degeaba pentru ca nu ati facut print si la lastip sau status daca tot ati fost cocosi in concluzie sunteti gramada rau, cat despre faza cu primele poze ) esti petarda man , ai pus niste printuri prin care se observa niste slap-uri cu motiv camp , sariti ca ii iau partea da veniti tot odata si cu argumente serioasa cu,m ca ceea ce spun eu e fals ) va astept cu drag !
    Last edited by vInTy; 27-06-2016 at 05:13 PM.

  8. Reclamatie Soriin

    #8
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum a zis si Razor in chat,sunteti ca in telenovele,dati vina unu pe altu,diperatilor. De pe margine sunt 2 tabere aici ,care fiecare arunca vina una pe alta. Asteptati pana vine Wick cu o decizie,nu mai sariti aici ca fetele la maritat.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  9. Reclamatie Soriin

    #9
    Banned WarGods | MaRiO's Avatar
    Member since
    May 2016
    Posts
    360
    Last username
    [Nx]MARIO
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Uite Targa inca o dovada cum il face Sorin pe dRw # uKpI You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Ce sa mai zicem !!

  10. Reclamatie Soriin

    #10
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @vInTy: Cei cu non-steam nu pot sa vada playerii care au steam. Nu au eu de unde sa stie ca tu ai steam si sorin nu.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage