-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Reclamatie Soriin

    #1
    Membru - Silver Elite Master uKpI69's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    321
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Soriin

    Data : 21.06.2016
    Nick-ul tau :dRw # uKpI
    Nick reclamat : Soriin
    Motiv : nu stiu ce are
    Martori : P!nk
    Dovezi:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! cum intra pe alte nume fac ore intre ei nush ce se intampla.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! sau You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! aicea cand da comenzi pe alti admini
    iar aicea You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! este ca am stat 2 minute spec

  2. Reclamatie Soriin

    #2
    Membru - Silver Elite Pall Mall's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Soriine imi pare rau frate, dar de cand ai moderaor faci numai ce vrei, imi dai mie kick(ban) , pentru ca imi iau dinamita si mori, ce legatura are asta, imi iau ce vreau, sau daca zic ceva sau comentez la tine imi dai iara kick (mai zici ca sunt si figuri) , lui dRw # uKpI ii dai ban pentru ca face orele spec, si el deabia atunci intrase. Nu stiu ce sa mai zic, sunt multe, sa ia wick masuri. Mersi!!!
    Like wLady | Kamelia, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Soriin

    #3
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu is ! Soriin este mult mai cu capul pe umeri decat multi altii dintre voi. care doar stiu sa se zbiere de nervi, ca un copil care i s-a furat bombonica.
    Faza cu banul pentru spec ii complicata,in rest a procedat bine!
    Edit: Sa nu uit,Razzor,habar nu ai ce se intampla pe server,habar nu ai cate copilarisme is acolo,habar nu ai cum ne mancam noi intre noi din anumite cauze sau pur si simplu nu ne putem intelege. Orice padure are si uscaciunile sale.
    Last edited by Esky; 23-06-2016 at 12:27 AM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Soriin

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Targaryen~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu is ! Soriin este mult mai cu capul pe umeri decat multi altii dintre voi. care doar stiu sa se zbiere de nervi, ca un copil care i s-a furat bombonica.
    Faza cu banul pentru spec ii complicata,in rest a procedat bine!
    Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine scoaterea adminului!
    A procedat corect?!
    Sunt 3 situatii acolo:
    1) banul spec, din cate stiu eu pe restul serverelor din comunitate (nu stiu regulamentul de pe furien), nu se da nici macar kick jucatorilor spec, serverul avand un plugin care scoate automat jucatorii spec daca sv e full. "face ore spec", adevarul ca e foarte greu sa verifici pe gtrs orele jucate reale si tot odata raportul dintre timp jucat si killuri facute, astea nu sunt decat pretexte asa cum pe alte sv se da ban pentru "refuz wcd".
    2)la fel ca si mai sus, cu schimbatul numelui, nu stiu daca si aici e acea regula, care interzice adminilor sa intre cu alt nume decat cel cu grad.
    3) cea mai grava dintre cele 3, este, evident, sanctiunile pe alt admin. Sti ca, eu pe zm, pentru sanctiuni pe un alt admin, fara voia lui, scot gradul de admin ?! indiferent ca e el own sau helper.
    Expica-mi si mie, in care din situatiile de mai sus a procedat Sorin corect.

    Am postat asta nu pentru a lua apararea cuiva sau a face vinovat pe alt cineva, am postat asta pentru ca tu ai fi fondatorul "scolii de admin" si admin aici si pe zm, si presupus cunoascator a regulamentelor, care vrea sa ii invete pe noii admini regulile.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks -WickedSick- a dat Thanks acetui post
    Like ~TraNda~, wLady | Kamelia, -WickedSick- a dat Like acetui post

  5. Reclamatie Soriin

    #5
    Membru - Silver Elite dRw # SiLeNTT's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    241
    Last username
    SiLeNTTFORUM
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau ca ma bag , dar daca n-o fac mor pe scaun ...
    Cum a zis si "nenea" RaZzoR:
    Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine scoaterea adminului!

    sanctiunile pe alt admin. Sti ca, eu pe zm, pentru sanctiuni pe un alt admin, fara voia lui, scot gradul de admin ?! indiferent ca e el own sau helper.
    ...Mai spun cv?
    Aaa , da!
    Eu is ! Soriin este mult mai cu capul pe umeri decat multi altii dintre voi. care doar stiu sa se zbiere de nervi, ca un copil care i s-a furat bombonica.
    Faza cu banul pentru spec ii complicata,in rest a procedat bine!
    Scuze Targaryen, dar fac pariu ca daca era alt admin (incepator) ai fi pus ...
    Astazi poate esti, maine poate nu!

  6. Reclamatie Soriin

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu are rost sa bagi "scoala" in subiectul asta. Acuma hai sa facem toti reclamatii ca primim slap,slay,gag si ban pe un timp mic din gluma. Mare tragedie! Nu inteleg de ce s-au mai facut 2 reclamtii pe Soriin,stiind ca Wick a aflat...Whatever...
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Dislike RaZz0R a dat Dislike acetui post

  7. Reclamatie Soriin

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Voi verifica mâine consola să văd ce s-a întâmplat într-adevăr, și voi lua niște sancțiuni asupra a mai multor membrii din staff!

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, wLady | Kamelia, dRw # SiLeNTT a dat Like acetui post

  8. Reclamatie Soriin

    #8
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In urma celor vazute ,am tras o concluzie , sunteti niste copii , care certati aiurea din motive puerile! V-am explicat de N ori , daca X sau Y nu intelege o chestie, un lucru , sau nu stie o anumita regula , punetii in vedere lucrul ala esential , reamintitii acestuia ce trebuie sa faca pentru a evita viitoarele conflicte . Nu stiu , dar am auzit ca UkPi l-ar fi banat pe Soriin pe deathrun iar acum Soriin vrea sa i-o intoarca reciproc pe furien . Il rog pe Tranda sa poarte o discutie cu UkpI sa-i reaminteasca sau sa-i puna in vedere unele lucruri cu privire la regulament. Cat despre voi , aveam ,si inca am pretentii de la voi , nu sunteti de ieri ,alaltaieri admini . Toti 3 atat Targaryen , Soriin ,cat si P!nk vor primii advertisment urmand ca la urmatorul conflict sa primiti sanctiuni ! I-as sugera lui atat lui UkpI cat lui P!nk sa se inscrie in scoala de admini ca si elevi , urmand ca Soriin sa-l instruiasca pe P!nk , si eu pe UkPi .
    Pentru tine ukPi nu pot obliga sa te inscrii fiindca nu apartii acestui server ca si membru al staff-ului , dar pentru P!nk e musai , nu ca asa mi-a venit mie acum , doar ca aseara in jurul orelor 22-23 imi lasa mesaj pe facebook intrebandu-ma cum se instaleaza WAC , instructiuniile acestuia fiind deja evidentiate pe site . E floare la ureche , doar cine se oboseste sa citeasca nu ? Va hotarati intre voi Targaryen sau Soriin , care sa-i fiti profesor , ramane la alegerea voastra , succes , si evitati pe viitor astfel de conflicte , fiindca intotdeauna vor fi in defavoarea voastra !


    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage