-- Closed Thread
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Ban degeaba ?!

  1. Ban degeaba ?!

    #1
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ban degeaba ?!

    NUME: G*R*E*E*N
    IP: --------------
    VARSTA: 16 .
    ID DE STEAM: STEAM_0:0:71135456
    ORA: 19:26:36
    HARTA: Numai stiu mapa
    ADMIN: Daihatzu
    MOTIV: Motivul?! ) cica nu am dat wdc si le-am dat copy pasteu ca eram curat si cica nu am facut wdc)
    MARTORI: Era Daihatzu,PUSKA stiu sigur si numai stiu care
    DOVEZI:
    Connecting to zombie.wargods.ro...
    You have been banned from this server
    deci as vrea unban , pt ca wdc asta e o prostie in primul rand le-am zis ca am facut scanul si pasul al 2 lea era sa bag un ID , si n am stiut al cui sa l bag , si dupa le am aratat copy pasteu cu scanu si cand am intrat peste vro 10 min eram banat dece?! nu stiu
    Last edited by AlexandruG69; 10-01-2016 at 01:45 PM.

  2. Ban degeaba ?!

    #2
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau,deoarece minti.Nu a facut WCD la cerere. Dupa cateva incercari de lamurire sa faca wcd a zis ca cica a facut,dar nu aparea .In incheiere a zis ca : Treaba voastra ce faceti,eu ies!
    Scurt si la subiect BAN!
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Lova3x a dat Like acetui post

  3. Ban degeaba ?!

    #3
    Membru - Silver Elite Master KaNNaBiS's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Craiova
    Posts
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daihatzu a procedat corect !Si ce dovada e aia copy paste din consola ? SNAPSHOT nu exista ?
    UNBAN

  4. Ban degeaba ?!

    #4
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai vreti si snapshot de unde de la wcd vrei snapshot dq ori era in consola sa fac snapshot ?! ( SNAPSHOTU SE FACE IN CONSOLA )= Poate print screen PS: Mie nu mi merge f2 la leptop cu prt screenu , Si ce dovada mai vrei cand el clar a recunoscut ca mi-a dat ban ?! ) omg si n al 2 lea rand Daihatzule tu nu sti cum sa faci sa scapi de mn dupa sv deoarece ai boala pe mn ca ti am facut 2 reclamati asa ca nu am nev de parerea ta , astept parerea ownerului si al 3 lea rand nu am vzt sa ia si altcnv ban pt wcd si al 4 lea rand nu cred ca exista coduri pe zombie da ma rog .. asta i un motiv sa scapi de mn dupa sv nu i nik si app kanabis daca era sa nu fie corect wdc crezi ca puteam sa modific copy pasteu daca nu l faceam nu i aratam nici aia Da ma rog , tine ti unu cu altul asa cum a fost mereu pe wargods pt un suc la borcan care l beti afara sunteti n stare sa dati ban si pentru un IM pus gresit .
    Si in incheiere vreau sa zic ca am facut scanu si de la email nu am stiut ce sa mai fac , al cui id sa l bag si i am dat copy pasteu cu scanu era numele , non steam data si ora parca si numai stiu ce , dupa mi a dat al 2 lea pas sa bag o adresa de email a unui admin , n am stiut a cui s-o bag l-am intrebat pe daihatzu nu a raspuns .
    Daihatzule stiu ca ai boala pe mn ca din cati playeri erau pe sv ca erau vro 20 + fix cand am intrat ma iei Green testu wcd , m ai lasat vro 2-3 minute ti am zis ca nush cum sa l fac si dupa mi ai zis ca-mi lasi 5 minute sa fac testu numa cu mn aveai ce aveai si deabia intrasem dupa am facut scanu , si de la email nu am stiut , ti am aratat copy pasteu ca nu aveam cum sa fac print si dupa am iesit dupa sv , ce sa mai fac?! dupa tu marele admin ban dar asta cu 5 min ban dc nu ai mentionat ?! s-au iar mint eu ? Mi ai zis cica ai 5 minute auzi 5 minute ))) da imi dai tu mie timp limita?! Si nush daca a mai luat cnv ban aiurea ca mn da ma rog , eu consider ca merit unban ! Si pt banu asta Daihatzu nu te amenint , da sunt cu ochii pe tn cum ai gresit cv direct reclamatie baiatule deia mi ai si dat ban ca sa nu pot vedea ce faci tu pe sv da nu i nik ! SI EU TI- AM ZIS CA AM FACUT SCANU NU CA AM FACUT TOT CE TREBUIE TI- AM ZIS CA DE LA ADRESA AIA DE EMAIL CERUTA , CEREA O ADRESA DE EMAIL A UNUI ADMIN SI TE-AM INTREBAT A CUI SI CARE E ?! SI DUPA NU MI-AI RASPUNS Dece nu mentionezi tot ?! Si numai incerca sa pari matur ca se vede ca esti doar un copil de 13-14 ani care deabia ti s-a uscat cerneala pe buletin .. si app zi mersi ca nu ai luat remove sa-l pupi pe owner in toate partile ca nu ti-a dat remove , ca pentru motivul de data trecuta se dadea direct remove baiatule si am vazut mai jos alti colegi playeri dupa sv care au mai facut cereri de unban cu copy paste dovada si s-a acceptat asa ca... si Daihatzu astept si eu un copy paste macar cu mine cand am zis ca treaba voastra ce faceti eu ies sa vad si eu dovada cand am zis eu asa baiatule , ca tot ma interogati pe mn de copy paste si ala nici un copy paste n-are pur si simplu leaga 2-3 cuvinte si cica eu am zis asa )) ( si iar ai inceput cu ban permanent Daihatzule?! , Eu n-am vzt n regulament sa dai ban permanent daca nu dai wacu )) , si app astept si eu skype tau Daihatzule , sau messu sa vb noi particular asa sa vad daca esti admin si pe skype asa cum esti si pe sv ca ti l-am cerut si-n cererile trecuta si pauza nu l-ai dat ;D. Si eu am zis ca am facut scanu nu ca am facut tot testu baiatule , arata-mi si mie un prt cu imgur ceva sa vad si eu daca am zis eu asa cv ?! Ti-am zis ca am facut scanu si la pasul al 2 lea imi cerea un ID la un admin si te-am intrebat al cui si care e ?! nu ai raspuns fix ca sa iau ban RECUNOSTI?! Astept parerea ownerului Multumesc~~
    Last edited by AlexandruG69; 09-01-2016 at 03:44 PM.

  5. Ban degeaba ?!

    #5
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu iti este rusine ma sa zici ca sunt pupincurist? Eu nu sunt pupincurist si n-am fost niciodata la fundul lui nimeni pentru nimic in lume. Tu vad ca pomenesti de WAC eu ti-am zis de WCD. Si apropo,nu eu ti-am cerut WCD-ul , eu l-am ajutat pe PUSKA cum sa-l faci. Deci,te rog controleaza-ti vorbele baiete. Sa luam de data trecuta...remove pentru ce? Pentru ca te-ai certat cu acel player si ai luat ban 25 de minute? Sau is eu iara prost si tu el cel destept? Regulamentul este pentru fiecare baiete, tu ai iesit...ti-ai primit pedeapsa.Si da, ti-am dat 5 minute la dispozitie sa faci WCD, ai trecut peste 5 minute si nu ti-am facut nimic. Deci si prin urmare iara eu am dreptate. Daca tu nu te poti abtine sa nu comentezi,du-te pe alt server unde se tolereaza minciuna si alte chestii care iti plac tie.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  6. Ban degeaba ?!

    #6
    Membru - Silver Elite Master PUSKA's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    255
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost si eu pe server inteligentule care tot te iei de toti admini eu te-am pus sa faci wdc si n-ai facut doar ai mintit CAND FACI UN WDC SI DAI SCAN INTRI PE SITE LA SCANARI SI APARE ADRESA DE IP ACOLO IAR TU AI ZIS CA AI FACUT ASTA DE 2 ORI DAR IP-U TAU NU ERA L-A NICI O SCANARE CHIAR MI-AM FACUT SINGUR WDC SI AL MEU A APARUT IN 3SEC IAR TU NE-AI TINUT O GRAMADA DE TIMP SI NU APAREA NICI UN IP CA DOAR NU LUAI BAN DEGEABA ASA CA DEGEABA ESTI TARE IN GURA

  7. Ban degeaba ?!

    #7
    Membru - Silver Elite Master Anotimp's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Posts
    321
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Wac/wcd sunt 2 programe diferite ..... Cand un admin iti cere sa bagi wac esti obligat sa intri cu el activ mereu , wcd il faci defiecare data cand un admin iti cere (http://www.wargods.ro/wac/)=> WAC , (http://www.wargods.ro/wcd/download.php)=>WCD si daca sunt o prostie asa cum zici tu , nu le folosesti si daca nu le folosesti ai ban scurt pe doi cum a spus si Daihatzu.
    Like Esky a dat Like acetui post

  8. Ban degeaba ?!

    #8
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Anotimp,degeaba spui asa ceva acestui player. El din ce stie nu lasa. El stie ca suntem doar pupincristi,ca avem treaba cu el ,ca nu stiu ce ii mai vine lui prin cap.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  9. Ban degeaba ?!

    #9
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poti sa ti cu Daihatzu putin imi pasa , astept parerea Ownerului nu a voastra ca sasa pt un suc la borcan tine-ti pt orice prostie Imi vine prin cap?! bai copilule Tu nici nu stiu cum dq ai luat admin aici ca in afara de donare nu stiu alta solutie , tu nu vezi ca n-ai dovezi nu ai nik cu ce zic eu ti-am zis ca am facut scanu si al 2 lea pas era sa bag un id de admin te-am intrebat al cui ADMIN ?! nu ai raspuns dupa vro 5 min m-am trezit cu ban ?! si permanent ?! 0 cod pe zombie hai k am trait sa o aud si pasta ce cod ?! aim ?! )) dai n zombie cu aim in 60000 hp WalL?! nu i vad Eficienta in zombie la un cod da ma rog .. Din nou astept parerea ownerului ca cu voi nu are ce discuta omu.. Razor cand inchei topicu lasa-mi si mie un skype,mess cv sa fac testu wcd sa imi explici ca , astia-s in plus pe sv i intrebi ceva nu raspunde am intrebat CE ID TREBUIE AL CUI SI CARE E ?! PAUZA NIMENI NU RASPUNDE . Si app PUSKA , eu nu inteleg la ce mi-ai mai lasat linkurile de wac si wcd ?! am ban nu accepti sa iau unban si imi lasi linkurile de wac si wcd nu vezi ca n-ai gandire ma .. eu te inteleg ca vrei sa pari si tu de folos PS : Cer unban deoarece joc de mult pe sv asta de cand era tiger pe sv ..
    Last edited by AlexandruG69; 09-01-2016 at 03:46 PM.

  10. Ban degeaba ?!

    #10
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai copile. Deja intreci masura. Crezi ca-ti admit eu asa ceva sa vorbesti cu noi? Nu suntem gunoaiele tale sa te suportam noi pe tine si limbajul tau de balta ! Nu-ti dau unban nici mort,deoarece vorbesti prea frumos cu noi ! Ar trebui sa ai ban si pe FORUM!
    PAI MAI COPILE AI ZIS: TREABA VOASTRA CE FACETi,EU IES ! Scurt si la subiect BAN PERMANENT! Daca tot esti as atare in gura doneaza si tu sa ai admin. Simtete fericit ca BEI SUC LA BORCAN ca noi.

    Va rog frumos sa dati TC acestui topic ,deoarece mi se ridica nervii pentru acest copil care nu intelege absolut nimic din ce se vorbeste.
    Last edited by Esky; 09-01-2016 at 12:17 PM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage