-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #1
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    Numele meu : G*R*E*E*N
    Numele Adminului: Daihatzu
    Data/ora: azi , acu cateva minute
    Motiv: Deci omu asta nu poate sa-si vada de treaba lui ma tot ameninta cu ban ca nush ce eu n am nici o gara cu el , in primul rand eram pe sv de zombie imi vedeam linistit de treaba si intra el .
    [[Si din cate stiu llama,gag; se da pentru injuraturi sau reclame nu pentru contraziceri ]]
    Si incepuse runda , era un player Mcqueen, care punea im la spawn si i am spus ma numai pune im la spawn ca iei ban ( credeam ca se da ban , pentru im la spawn ) , dupa aceea am inceput sa ma contrazic cu mcqeen pana cand s-a bagat Daihatzu si mi a dat lama degeaba ... ( Deci omu asta nu are treaba , practic se baga singur n seama va rog eu daca se poate sa i dati suspend e varza ca admin si tot ameninta el cu ban de parca ar fi vr u n mare jmeker daca a donat pentru un grad !Si in plus lui McQueen nu i-a facut nimic , practic ala se lua n gura cu mine si eu cu el si numa mie mi-a dat llama .... deci nush ce sa mai zic dar e chiar culmea baiatu asta...pentru o contrazicere cu el nici macar nu l-am injurat si se baga si Daihatzu marele admin , un copil de 14-15 ani ca nu-i dau mai mult sa se arunce cu comenzile sa imi dea mie llama asta e chiar culmea.. va rog daca se poate down grad s-au remove .. joc de mult pe sv asta si cunosc foarte bine ce trebuie facut si ce nu ... S-a trezit el marele admin ca e admin din 2015 maxim sa isi foloseasca comenzile pe mn..
    ---------------------------------------------------------
    Dovada: ( din nou , copy paste din consola)
    Log Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    @@@@@@@@@@@@@@@@@
    Nu ca as avea ceva cu el , dar devine foarte stresant copilu asta deoarece si data trecuta mi-a dat ban permanent pentru ca i am zis ca cel mai destept cedeaza si s-a simtit .. asa ca ... nush ce sa mai zic chiar daca i mare donator merita remove ori down grade ca asa cv e chiar culmea .Data trecuta mi-a dat ban pentru o faza penibila , si nici macar nu a fost jignire , si o daduse ca mint eu ca nu-mi daduse ban permanent ) era ban permanent si cum a vzt reclamatia a scos banu cica era 30 min sau cat a zis ca era ) si n al 3 lea rand nu vad dece se da ban pentru o vorba , ca cel mai destept cedeaza ))) suferi cam mult de admin si cred ca ar trb sa ti iei o vacanta sa mai citesti regulamentu parerea mea ! si stiam ca pentru contraziceri maxim deci maxim se da 1 min -2 gag nu llama pana la sf mapei deci.. cam asta a fost tot [...]
    Last edited by AlexandruG69; 06-01-2016 at 07:56 PM.

  2. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #2
    Membru - Gold Nova I AraGoN#'s Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Location
    Ploiesti , Prahova
    Posts
    507
    Last username
    [The]Gaby
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mdea , iar reclamatie ? Tu chiar nu poti sa te potolesti ?
    Acum ii dam si replica adminului , la asta nu am ce zice..
    Asteptam decizia.

  3. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #3
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si care a fost faza ca te amenintat? Ti se pare ca ti-am dat llama fara motiv? TE rog nu mai pune la reclamatie toata consola ca poti face tu mici schimbari,vreau SNAPSHOT. V-am intrebat pur si simplu daca vreti iara ban pentru limbaj. TE pup pe frunte,baietas . Ne vedem si alta data! DATI VA ROG TC, DEOARECE MOR DE RAS !

    EDIT : Nu scrie ca ti s-a schimbat numele in llama. NU mai modifica ce ai scris.
    Last edited by Esky; 06-01-2016 at 07:44 PM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Vlad.1 a dat Like acetui post

  4. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #4
    Membru - Silver IV Justice.'s Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt martor la ceea ce s-a intamplat. Daihatzu are dreptate cu acel llama deoarece se certa in continuare cu Alexander si Daihatzu le-a spus daca vor iar ban aman2. Green a continuat si a luat llama.
    Īn joc mă găsiți cu numele Valentin.

  5. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #5
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asa tine ti toti cu el , )))))) pe tine nush daca te am vzt pe sv justice da ma rog , tine ti cu el in continuare lama degeaba?! ) ma contraziceam cu el ma baiatule si reclamatia nu e degeaba iti garantez , ca nici data trecuta n a fost degeaba si meritai remove chiar daca te tin admini n poala nu rezolva nik sa sti si tu astept decizia ownerului nu a unor prieteni care se gasesc afara la un suc la borcan , si daca tot mi ai dat lama cu motiv , lui mcquen dc nu i ai dat? ! a stai asa ca iti da 2-3 lei pe afara sau cum!? si dc nu recunosti ca mi ai dat lama? ak o dai ca nu scrie ?! ))))))) Doamne deci mor cu adminu asta nush de unde dq a aparut mai bun era grasu xxl si cu shelton si aia care erau decat mascariciu asta care face pe buffonu aici ))

  6. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    La Alexander nu i-am dat deoarece s-a oprit. Tu ai continuat,ti-ai meritat LLAMA. Noapte buna,baietas.
    P.S Ma omoara gramatica ta,fara suparare.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Vlad.1 a dat Like acetui post

  7. RECLAMATIE Daihatzu ( DIN NOU ) !!!

    #7
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Incep sa o iau cu capu.
    In primul rand, green, la ce te-ai apucat sa te iei la cearta cu queen? Puteai sa spui frumos pe u@ ca X are lm spawn, un admin i le scotea, si aia era.
    Llama degeaba? nici cum, asta iti faceam si eu, nu imi place sa vad cearta pe sv.
    Nu ma pune-ti la incercare, ca scot de tot chatul de pe server, sa vedem cu cine va mai certati.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Vlad.1, WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage