-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. RECLAMATIE Daihatzu

    #1
    Membru - Silver I AlexandruG69's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    RECLAMATIE Daihatzu

    Reclamatie Daihatzu
    Nick: G*R*E*E*N
    Admin: Daihatzu
    Motiv: Mi-a dat ban fara motiv - 18:40 07/01/2015
    In primu rand prima data mi a dat lama pt ca i am zis lu unu sa nu mai imi faca block , dupa aceea am jucat inca vro 3-4 runde si mi s-a dus lama .
    Dupa ce mi s-a dus lama , copilul asta frustrat care se da mare smecher in adminat mi a dat ban deoarece i am zis la un zombie sa atace si el a inceput sa zica da tu ataci green? s-au ceva de genu , in al 2 lea rand mi-a dat ban permanent pentru ca i am zis ca cel mai destept cedeaza ))))) nu mi se pare un motiv prea inalt ca sa se dea un ban atat de mare ( permanent ) , cer sa i se dea remove deoarece vad ca mai jos mai are o reclamatie si sa stie de la mine ca eu nu l am facut carpa sau cum crede el i am zis doar ca cel mai destept cedeaza si mi a dat ban , i am mai zis si daca l-a bagat cnv n seama deoarece eu nu aveam trb cu el de cand mi a dat lama nici nu l am mai bagat n seama si nici inainte nu am vb cu el .
    ______________________
    DOVADA: ( Copy paste din consola )
    Log Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2
    Stiu ca nu e mare lucru dar , el mi a dat ban deoarece i am zis ca cel mai destept cedeaza , deci ( s-a simtit ca el e ... ) ca sa nu zic un lbj vulgar , deci va rog daca se poate sa-mi dati unban deoarece ban permanent?! )))) pentru ca zic ca cel mai destept cedeaza nu mi se pare o pedeapsa ( maxim gag) dar ma rog .. cer sa i se dea remove chiar daca doneaza e tot om nu i vrun mare jmek pe langa altii ! va multumesc !! ( in incheiere daca va uitati mai sus a mai injurat un playeri Alex nush cum , care a zis ca e mama de ****** si nu i s-a dat nik si eu pt ca l am facut admin care sufera de el , deci chiar asa e frate adica dai ban permanent ca iti zic un adevar ?! Si nu incerca sa pari matur ca nu esti baiatule si vreau sa imi lasi si mie skypeu tau aici sa vb in particular daca tot esti asa zmar2 ca pe forum nu esti asa guraliv dau la pariu cum esti pe sv ! si si mai sus daca observati un playeri ( Valentin) a zis ca i paralel cu adminatu e adevarat frate chiar e paralel baiatu asta cu adminatu ( daihatzu ) sa dai ban pentru niste adevaruri si la sf ti am zis ca cel mai destept cedeaza? ce ai vrut sa demostrezi ca ai acces la comenzi si ma poti elimina dupa sv ?! si ce ai rezolvat ? asta nu da dovada decat de copilarism baiatule cer unban cat mai rpd va rog frumos Multumesc~~~~
    Last edited by AlexandruG69; 05-01-2016 at 07:13 PM.

  2. RECLAMATIE Daihatzu

    #2
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand ti-am dat llama ca ai injurat foarte frumos. Dupa maxim 2 minute cat timp ai avut LLAMA,ti-am zis ca daca nu-ti vezi limbaj te banez. Ti-am dat unllama si te-ai potolit pana ai inceput sa-mi zici ca cel mai destept cedeaza. Uita-te mai bine ca ti-am dat 25 de minute.In al 2 -lea rand Valentin este un admin pe nume Justice,era pe Skype cu mine,spre stirea ta. Ma facut paralel cu adminu in alt context.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  3. RECLAMATIE Daihatzu

    #3
    Membru - Silver IV Justice.'s Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Aprob
    Īn joc mă găsiți cu numele Valentin.

  4. RECLAMATIE Daihatzu

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daihatzu nu uita ce am discutat pe privat

    E a N oara cand va spun sa o lasa-ti mai moale cu adminii, chiar nu puteti sa va jucati fara sa comentati ce fac ei?
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like AlexandruG69 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage