-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Reclamatie Daihatzu

    #1
    Alexander99's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Daihatzu

    Nick: Alexander
    Admin: Daihatzu
    Motiv: Mi-a dat ban fara motiv - 18:20 30/12/2015

    Dupa ce se mai baga unde nu trebuie, ca sa fie el smecher in fata lumii da ban fara motiv ca na doar e admin no?
    Thanks AlexandruG69 a dat Thanks acetui post
    Like AlexandruG69, [U]Nd3r # C.N a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Daihatzu

    #2
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci,reclamatia nu este facuta conform modelului. In primul rand te-am intrebat care era problema ta cu schimbarea de mapa,tu ca un bot,desigur,ai zis ca de ce ma bag. Ti-am dat kick dupa ce ai comentat si dupaia ai zis ca ce rezololv eu cu kikul. Am zis catre tine ca vrei si altceva si tu ai zis ca sa incerc ca-mi faci reclamatie. Ti-am dat ban 50 de minute (motiv:relax) . Deci si prin urmare eu nu sunt carpa ta si a nici unuia dintre playeri ! Pe viitor o sa intelegi de ce ti-am dat ban,in caz ca vei fi admin.
    Bafta....Winter is coming.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like WarGods | KGB, Kapucino a dat Like acetui post
    Dislike AlexandruG69 a dat Dislike acetui post

  3. Reclamatie Daihatzu

    #3
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Salut, Daihatzu īmi pare rău că-ţi spun.. dar crede-mă.. nu te face nimeni cārpă, dar tu crezi că dacă ai puţine comenzi eşti peste noi toţi playerii normali.. ştii foarte bine că şi mie mi-ai dat ban 60 de minute pentru că : hai să-ţi spun povestea : deci, eu sau oricare alt player de pe Server, cānd suntem Zombie TOŢI adminii săriţi cu gura pe noi " ATACĂ SAU SLAY " bon, VOI ăştia adminii gen grasuxxl, că el e cireaşa de pe tort a subiectului, ne spune " ATACĂ ", eu cānd i-am spus " ATACĂ " el mi-a zis mie foarte frumos " Ia atacă tu ! ".. Eu ca şi om, nu sunt oblicat să-l atac, nu ? El trebuie.. Iar bine-nţeles ai venit tu domnu mare şi tare adminu de duminică să-mi dai tu mie ban 60 de minute " relax " , 1. nu am vorbit cu tine şi 2. nu te mai băga unde nu īţi fierbe oala.. Ştiu, nu sunt īn stare să comentez aici, dar crede-mă că te-am simţit pe pielea mea.. Dacă ai access la cāteva comenzi nu trebuie să fii tu arogant şi să te porţi cu nas-ul pe sus şi să faci tu ordine cānd vrei şi unde vrei după bunul tău plac.. nu am nimic cu tine şi cu nimeni de pe server.. dar cred că şi Razor ar trebuii să mai facă curăţenie uneori :d sper că īnţelegi, baftă .
    Like AlexandruG69, IoNuTzZ, Esky a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Daihatzu

    #4
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi place ceea ce zici,under, deoarece esti un exemplu bun pentru playeri. Revenim la subiect,nu sunt cu nasul pe sus.Vorbesc cu orice player pe server care stie limitele bunului simt. Pe de alta parte grasul....asa ii el. Eu nu am zis catre playeri (zombie) sa atace ca daca nu slay. Cānd dau ban pe motiv relax,la mine inseamna ca deja intreci masura. Nu cred ca ai murit o ora sa stai pe tusa. Du-te fain frumos pe clasic sa vezi cums e dau banurile acolo si pentru ce. Recunosc si eu ca cateodata intrec masura.
    Bafta.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Thanks [U]Nd3r # C.N a dat Thanks acetui post
    Like [U]Nd3r # C.N a dat Like acetui post

  5. Reclamatie Daihatzu

    #5
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Daihatzu, sper să īnţelegi.. nu aveam nimic cu tine, şi nu-mi plac ironiile " sunt un exemplu bun " . Nu sunt uşă de biserică şi nu e nimeni īn viaţa asta, fiecare facem cāte o gafă.. nu vreau să facem Chat aici şi nici să mă cert cu tine sau altcineva... Dar eu m-am referit strict la " nu te mai băga unde nu-ţi fierbe oala " . Am vorbit atunci cu grasuxxl, nu cu tine. Tu ai intrat şi după 3 minute mi-ai dat ban.. erai spec nici măcar la game.. nu am treabă cu tine, dar mai pune frānă la mānă.. cu acel ban m-ai enervat mai mult.. pentru că nu greşisem cu nimic. Am spus adevăru. Poate nu tu, dar ştiu precis că PUSKA , grasuxxl şi KaNNaBiS spun mereu " ATACĂ SAU SLAY " . Classic nu joc.. pentru că.. i-am spus şi lu' Razzor.. Pe fiecare server calumea, se găseşte cāte un incompetent să tensioneze situaţia.. şi aşa că nu mă mai leg emoţional de servere.. Sper să-mi pot rezolva şi eu problema activă.. Mă rog, Baftă.
    Like Esky a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Daihatzu

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost sincer cānd am zis ca esti un model pentru playeri. Promit ca de azi o sa mai calc frana. Nici eu nu„s usa de bieserica,dar ar trebui ca acei playeri boti din nastere sa fie opriti intr-un fel sau altul.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like [U]Nd3r # C.N a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Daihatzu

    #7
    Membru - Gold Nova III zeNo's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Location
    Curtea de Arges
    Posts
    1,024
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ii dau dreptate lui Daiha... Daca iia stau ca butii e normal ca el sa faca ceva..

  8. Reclamatie Daihatzu

    #8
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,218
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Copilarisme... Sarbatori Fericite tuturor! hugh and kisses friends!!
    Socializeaza cu noi:
    Like ~TraNda~, Esky a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Daihatzu

    #9
    Alexander99's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai vedem noi pe parcurs

  10. Reclamatie Daihatzu

    #10
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daihatzu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am fost sincer cānd am zis ca esti un model pentru playeri. Promit ca de azi o sa mai calc frana. Nici eu nu„s usa de bieserica,dar ar trebui ca acei playeri boti din nastere sa fie opriti intr-un fel sau altul.
    Sper ca cele spuse de tine sa se si aplice.

    Am mai spus si eu si Abiss in trecut, nu mai frecati adminii la cap, voi nu sunte-ti in masura sa ii "certati" pentru ce fac pe server.
    Daca chiar se constata o incalcare a regulamentului, face-ti 1 ss, 2, 3, 10 la consola care sa cuprinda tot si atunci puteti sa veniti cu reclamatia.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Esky a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage