-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26
  1. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #1
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    Aşa, de unde să încep.. 1. Te iau cu frumosu ( cel care a dat destroy ) îţi pot spune doar din inimă că eşti un mare.. te simţi tu ( scuze celor care îşi imaginează ce este ) . 2. De ce am luat DESTROY pe server ? şi 3. Te rog frumos în... să-mi prezinţi dovadă clară. ( Ionu mi-a făcut frumos un test d-ăla war etc.. şi a ieşit pozitiv )

    Ps. : Ionule sper că ai dreptate când mi-ai scris ce mi-ai scris pe mess.. acum să vedem .

    Like IoNuTzZ a dat Like acetui post

  2. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #2
    Membru - Silver Elite Master Adr1aN's Avatar
    Member since
    Jul 2014
    Posts
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si cam ce nume aveai tu cand ai luat destroy si ce nume avea adminul?sa stim si noi asa

    ABCD,The Blues forever

  3. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #3
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Crede-mă.. că nu ştiu cine mi-a dat ban. Numele " [U]Nd3r # C.N | No Offense -.-' " . Motiv ban habar nu am, eram într-o "gaură " cu sick şi dintr-o dată îmi sare dvd-ul din pc .. şi auzisem după Destroy.. Nu ştiu de ce am luat destroy, fără nici un test, fără nici un demo, fără ss-uri nimic.. Frate, problema cea mai mare e că am steam.. şi dacă am luat destroy e greu să-l restabilesc.. pentru că mi-a .... tot .. şi acum e nasol.. Şi bă omule ( cel care a dat destroy-ul ) orice aş fii făcut .. NU SE DĂ DESTROY din nimic.. ce pana mea, parcă numa comanda aia ar fii existat ... + de asta nu am făcut nimic, şi de acum.. jur.. dacă iau unban tot am să filmez, doar aşa dovadă.. de data asta am fost luat prin surprindere.. şi nu înţeleg DE CE am luat DESTROY..
    Thanks Vlad.1 a dat Thanks acetui post
    Like Vlad.1, IoNuTzZ a dat Like acetui post

  4. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut, am gasit eu ceva:
    Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
    30.12.2015 [U]Nd3r # C.N | No Offense -.-\' STEAM_0:0:154705019 grasuxxl adio Permanent

    Nu am gasit nici un alt ban pe adresa ta de ip sau pe steam id.
    Astept sa vad ce spune grasu.
    PS: tu ai facut reclamatie, sugerez si o cerere de unban, deoarece nu este obligatoriu sa primesti unban dupa o reclamatie.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #5
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Salut, am făcut cererea de unban, şi aşteptam şi eu un răspuns la această problemă.. chiar nu-şi dă interesu oricare ar fii dintre admini să intre să clarifice problema? .. să ştiu măcar să nu aştept degeaba.. vreau doar un răspuns concret şi cu dovezi clare, şi bine-nţeles nişte scuze.. deoarece am jucat clean şi nu mii s-a atras atenţia cu nimic, dacă am greşit am plătit.. acum cel care a dat destroy-ul sper că a editat bine "doveziile" că altfel e nasoală treaba.. suspectez eu pe cineva, şi mii s-au dat informaţii legate de asta, sper să nu fie adevărat şi cel care a dat destroy-ul să vină ca un bărbat să clarifice problema, şi bine-nţeles să plătească pentru greşeala făcută. Un an nou Fericit tuturor .. !!

  6. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #6
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce suspectezi?
    O sa astept pana pe data de 1.01-2.01, deoarece in perioada asta nu am timp sa stau de comunitate.
    An nou fericit!
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  7. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #7
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Ok.. atunci an nou Feriticit ! :d

  8. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #8
    Banned [U]Nd3r # C.N's Avatar
    Member since
    Dec 2015
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Bun.. Am făcut această reclamaţie pe data de 30.. Au trecut 24 de ORE şi nu s-a rezolvat nimic, acel admin care a dat destroy-ul nu s-a sinchisit să vină să clarifice problema.. există un regulament parcă.. parcă da.. cred că ar trebuii să mai fie citit odată.. sau doar eu îl citesc şi o fac degeaba? speram să fac şi eu ore, să mă integrez şi eu pe comunitate şi poate cine ştie.. să vă fiu coleg.. dar.. din păcate se vede interesul unora .. îmi pare rău dar nu cred că mai are rost să continui pe această comunitate.. ( ştiu.. poate mulţi spuneţi " nu ne pasă nouă, eşti liber " dar gândiţi-vă că pleacă 1, pleacă 2.. pleacă 3 şi toţi aceştia nu vă vor face reclamă sau recomanda server-ul altor prieteni.. nu ? dacă acel admin a avut tupeul nesimţit de a dat destroy fără ca el să îmi facă vreun test ( wcd , ss-uri , demo ) ca apoi să nici nu se prezinte să clarifice problema.. mii se pare că nu îndeplineşte condiţiile.... Ok, cred că o lăsăm aşa.. dacă nu aveţi nevoie de oameni serioşi, şi capabili de o anumită funcţie.. vă pot ura doar baftă :d . Îmi pare rău pentru neînţelegere.. şi îmi pare rău că am aşteptat degeaba 2 zile

    Seară frumoasă tuturor ! :d
    Thanks IoNuTzZ a dat Thanks acetui post
    Like Vlad.1, IoNuTzZ a dat Like acetui post

  9. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #9
    Membru - Silver III Kapucino's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Location
    Maneciu
    Posts
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    poate nu a avut timp sa intre in acesta perioada
    avand in vedere ca a fost revelionul poate e plecat
    eu zic sa mai astepti

  10. * Reclamaţie * ( celui care a dat destroy :@ )

    #10
    Membru - Gold Nova I AraGoN#'s Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Location
    Ploiesti , Prahova
    Posts
    507
    Last username
    [The]Gaby
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Speram sa se rezolva , si sa nu ne certam chiar acum
    Vorba lui Kapucino poate e plecat pe unde va , doar a fost revelionul..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage