-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Cerere unban

  1. Cerere unban

    #1
    Membru - Silver I MrMouse's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere unban

    NUME: [MdK]*Mr.Mouse -_-
    IP: 192.168.1.5
    VARSTA: 15
    ID DE STEAM: -
    DATA: 14.07.2015
    ORA: nu mai stiu sigur
    HARTA: -
    ADMINI PE SERVER: nu imi mai amintesc
    MOTIV: am refuzat sa scan wCD
    DOVEZI: -
    MENTIUNI: In acel moment, nu eu eram pe server , ci varul meu. Eu eram plecat cu tata sa ii aducem pe parintii lui la noi , iar el nu a stiut ce trebuie sa faca , si a preferat sa ignore , iar cand a luat ban a inchis pc. Daca ramanea scris motivul banului as fi facut cerere mai devreme.

  2. Cerere unban

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu e treaba noastra pe cine lasi tu sa joace pe nick-ul tau la PC-ul tau. Mie nu imi garanteaza nimeni ca asa a fost. Data viitoare sa te gandesti de doua ori intainte sa lasi pe cineva sa joace pe nick-ul tau.
    Banul ramane!

    Poti plati taxa unban daca vrei sa primesti unban.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  3. Cerere unban

    #3
    Membru - Gold Nova III zeNo's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Location
    Curtea de Arges
    Posts
    1,024
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tranda ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu e treaba noastra pe cine lasi tu sa joace pe nick-ul tau la PC-ul tau. Mie nu imi garanteaza nimeni ca asa a fost. Data viitoare sa te gandesti de doua ori intainte sa lasi pe cineva sa joace pe nick-ul tau.
    Banul ramane!

    Poti plati taxa unban daca vrei sa primesti unban.

  4. Cerere unban

    #4
    Membru - Silver I MrMouse's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa ma c*a*c pe voi de ordinari
    Ati face orice ca sa ne convingeti pe noi , jucatorii , sa va platim voua taxele pt comunitate sau host
    Bine ca ati dat admin la toti prostii , si unii habar n-au sa joace pe modurile respective
    Pacat de servere si de comunitate.
    Pe dr abea aveti cate 10 playeri pe ora.
    De aceea tot pierdeti playeri si se golesc serverele.
    Ne obligati sa platim ca sa va scapati voi de taxe.
    Cica sa platesc pt unban. Cand o sa mi-o luati voi in gura poate atunci o sa va dau un euro , sa platiti o parte din host.
    Terminatii dreacu. Si sunt sigur ca nu sunt unicul care crede asta despre voi , dar nimeni nu are tupeu sa vi-o spuna , avand in vedere ca ei joaca pe sv din aceasta comunitate.
    Ma p*i*s pe voi si pe comunitatea voastra de orfani (UNII) , ca pot juca pe orice alt server mult mai bine , si fara sa existe discutii de tipul: Platesti daca vrei sa joci.
    Eu ma joc de placere , nu sa va platesc voua taxele.
    Dislike WarGods | KGB, wLady | Kamelia a dat Dislike acetui post

  5. Cerere unban

    #5
    Membru - Gold Nova III zeNo's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Location
    Curtea de Arges
    Posts
    1,024
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by MrMouse You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa ma c*a*c pe voi de ordinari
    Ati face orice ca sa ne convingeti pe noi , jucatorii , sa va platim voua taxele pt comunitate sau host
    Bine ca ati dat admin la toti prostii , si unii habar n-au sa joace pe modurile respective
    Pacat de servere si de comunitate.
    Pe dr abea aveti cate 10 playeri pe ora.
    De aceea tot pierdeti playeri si se golesc serverele.
    Ne obligati sa platim ca sa va scapati voi de taxe.
    Cica sa platesc pt unban. Cand o sa mi-o luati voi in gura poate atunci o sa va dau un euro , sa platiti o parte din host.
    Terminatii dreacu. Si sunt sigur ca nu sunt unicul care crede asta despre voi , dar nimeni nu are tupeu sa vi-o spuna , avand in vedere ca ei joaca pe sv din aceasta comunitate.
    Ma p*i*s pe voi si pe comunitatea voastra de orfani (UNII) , ca pot juca pe orice alt server mult mai bine , si fara sa existe discutii de tipul: Platesti daca vrei sa joci.
    Eu ma joc de placere , nu sa va platesc voua taxele.
    Baiatule inainte sa joci pe server mai citeste si regulamentul... Dar dupa cat vad nu prea dai pe la scoala si nu ai cei 7 ani de acasa.. Nu te obliga nimeni sa platesti taxa,dar nu vii tu aici sa injuri ca la usa cortului... Te rog frumos ca pe viitor sa nu se mai repete sau vei primii ban pe forum!!
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Cerere unban

    #6
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    15 ani, nu ma mira atitudinea lui.
    Cred ca se poate inchide postul.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage