-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Ban degeaba

  1. Ban degeaba

    #1
    Membru - Silver I Holden's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ban degeaba

    Nu stiu pe cine sa reclam ca nu stiu cine imi da ban DEGEABA .. am revenit dupa o pauza si nu stiam care mai era treaba cu wac-ul .. am jucat jumate de ora fara si mi s-a spus sa instalez , am instalat wac , mi s-a facut si wcd si tot imi iau ban .. poate imi explicati si mie de ce !!!!!!!!!!

  2. Ban degeaba

    #2
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Nu este degeaba !

    Ai 3396 de banuri la activ > You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Deci Ai interzis pe Comunitatea WarGods.Ro

  3. Ban degeaba

    #3
    Membru - Silver I Holden's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu esti sanatos la cap .. joc dinaintea ta pe serveru asta flacau si nu am luat nici un ban .. mi-ai zis sa instalez wac , am instalat , am facut si wcd ... ce vrei mai mult de atat ????

    daca tot ma acuzi de coduri .. arata-mi dovada ca am wall .. ca mi-ai facut wcd , poze sau alte nebuniii si am iesit cu wall

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    si asta cu 323243 banuri e o porcarie ... tu iti imaginezi sa iei 3300 nustiu cate banuri pe un server ?
    Last edited by Holden; 03-11-2015 at 11:03 PM.
    Like ~TraNda~, OblivioN a dat Like acetui post

  4. Ban degeaba

    #4
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Tu da-mi explicatia la cele 3396 de banuri pe pc-ul tau si dupa mai discutam .. "Si Flacau ii zici lui tactu" ca nu am facut armata impreuna. si nu avem glume in program.

  5. Ban degeaba

    #5
    Membru - Silver I Holden's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cu tine nu se poate discuta ... asa ca te rog sa-ti vezi de treaba ta . poate intra xela si sa vedem si parerea lui pt ca ma stie ca joc de mult pe server si asta chiar e o porcarie cu cele 3 milioane de banuri

    si sa-ti demonstrez ca meriti sa-ti spun flacau ca nu te duce mintea ... daca era asa cum spune acolo ca am 3000 de banuri .. cum puteam eu sa-ti explic fiecare ban in parte ?

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    le-am facut wcd tot timpul .. il am pe desktop ca stiu ca de fiecare data cand intru trebuie sa fac de vreo 5 ori , wac am tot timpul .. ce mai vrei ? pace pe pamant ?

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    am vazut zeci de reclamatii impotrivata ta .. daca atatia ti-au facut reclamatii .. nu crezi ca poate ai tu o problema si habar nu ai sa adminezi ? si poate nu-ti dai seama cand cineva are coduri sau nu ?
    Last edited by Holden; 03-11-2015 at 11:14 PM.
    Like G|Nico., OblivioN a dat Like acetui post

  6. Ban degeaba

    #6
    Membru - Silver Elite Master WarGods|Qatar's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    305
    Last username
    a|Qatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie facuta la misto . Ca sa vezi si tu aici ai toate banurile primite .
    Si vorbeste mai frumos ca nu suntem cu vacile pe camp !!
    „Mereu ai vrut să mă întreci. Din acest motiv am să te las să trăiești... dacă vrei să mă omori, atunci urăște-mă, disprețuiește-mă... și acum fugi, salvează-ți viața mizerabilă.”

  7. Ban degeaba

    #7
    Membru - Silver I Holden's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu vreau sa-mi explice ban-ul de aseara .. ce inseamna asta ? ai tu impresia ca am wall si buf ban ? aveam si wac activ si iti faceam si wcd .. asa se face acum ? ban-uri din astea fara motiv ?
    inainte iti mai dadea o dovada ceva , un demo
    Like G|Nico., OblivioN a dat Like acetui post

  8. Ban degeaba

    #8
    Membru - Silver Elite Master Anotimp's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Posts
    321
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai destule banuri la activ nu inteleg de ce mai faci reclamatie aiurea, dovezi te poti uita la ce a lasat Qatar mai sus si MR.A cred ca e destul de sanatos si ai grija la limbaj.....

  9. Ban degeaba

    #9
    Membru - Silver Elite Master Savarinaa's Avatar
    Member since
    Sep 2013
    Location
    Sibiu
    Posts
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Holden, nu ştiu care e treaba dar vreau să înţelegi că o dată ce ai un ban activ iar tu nu ai făcut cererea unban şi ai intrat pe server, tu nu mai ai voie. Şi chiar fără motiv, cum ai primit aseară.
    Mr.A: FLĂCẮU, flăcăi, s. m. Tânăr neînsurat; fecior, june. ◊ Flăcău tomnatic (sau stătut) = bărbat care a trecut de prima tinerețe și nu s-a însurat.
    FLĂCĂU s., adj. 1. s. fecior, tânăr, (pop. și fam.) june, (Olt. și Munt.) dănac, (Transilv.) melean, (Transilv. și Maram.)
    Nu văd o jignire în asta. E doar o formulă de adresare.
    Friends can break your heart too.
    Like Adr1aN a dat Like acetui post

  10. Ban degeaba

    #10
    Membru - Silver I Holden's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Anotimp You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai destule banuri la activ nu inteleg de ce mai faci reclamatie aiurea, dovezi te poti uita la ce a lasat Qatar mai sus si MR.A cred ca e destul de sanatos si ai grija la limbaj.....
    ce va mai placec sa va bagati in seama aiurea ... E TREABA TA MA AICI ? ti-am facut tie reclamatie ? vezi-ti de treaba ta ma frate si nu va mai bagati in seama ca bikinii

    --------------- Added after 7 minutes ---------------

    NU stiam ca am ban activ sau cum ii ziceti voi pt ca nu am mai intrat pe forumul asta de 2 ani ... am intrat pur si simplu in joc ... nu am timp sa ma uit peste toate regulile voastre , intru si eu jumate de ora pe zi in cs si ma disperati cu codurile .. spre deosebire de voi .. eu n-am jucat niciodata in viata mea cu coduri nici un joc , dar voi asa v-ati invatat sa jucati cs , jucand cu coduri si ironia stiti care e ? ca nici asa nu stiti sa prindeti un codat .. s-a intamplat de 100 de ori pe server sa va jucati linisititi si sa va zic eu pe u@ codati ca voi n-aveti nici o treaba .. tot am tras sa joc tot pe serverul asta pt ca mi-am facut cat de cat o reputatie dar sa o iau de la 0 pe alt server , e naspa . vreti sa scoateti banul ? bine , nu vreti ?iar e bine
    Last edited by Holden; 04-11-2015 at 03:37 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage