Results 1 to 5 of 5
  1. probleme wac yos

    #1
    Membru - Silver I gabyw2002's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    probleme wac yos

    Salut am si eu o problema cu wacu-ul am un couter strike mai vechi cu dimenisunea de 225 de mb care din punctul meu de vedere este fff bun curat ca lacrima fara nici un cfg si etc... dar care presupun ca este pe modelul vechii adica in folderul in care este instalat exista hl. exe iar pe dektop exista cs. exe asa ca wacul deschide cum ar fi hl si hl nu este instalat..... doar iconita este de hl ...nu pot intra in hl ca apoi sa-i dau change game... cred ca trebuie cumva sa-i fac consola sau nu stiu exact.. parca ceva de genul asta era inainte dar nu mai situ exact ce si cum

  2. probleme wac yos

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Click pe : non-steam -> cauti folderul cs-ului in C/program files -> dai pe folder -> click pe cstrike.exe (sau fara .exe) .
    Incearca asa
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. probleme wac yos

    #3
    Membru - Silver I gabyw2002's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu merge ... eu am hl.exe nu cstrike.exe in program files sau unde e instalat... si probabil pe desktop este facuta o consola tip " cum era inainte ghilimele" console" si etc... nu mai stiu cum... cum pot face sa plece direct din program files cs in loc de hl asta e problema mea.. ca programul vostru vrea radacina nu iconite
    si cum il pot face sa plece direct fara sa-mi ceara mereu sursa ,radacina
    Last edited by gabyw2002; 03-10-2015 at 10:04 AM.

  4. probleme wac yos

    #4
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca zici ca ai pe desktop cs.exe, atunci click dreapta pe iconita, apasa pe "proprietati" si apoi "deschide locatie fisier" si vezi exact unde e "radacina" lui
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  5. probleme wac yos

    #5
    Membru - Silver I gabyw2002's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cu tot respectu stiu sa umblu pe un calculator deci asta am si facut dl. inginer asta am si facut am si imi deschide radacia unde este instalat cs-ul numai ca iconita este de hl.. eu cred ca iniante dupa cum bine stiti exista hl si dupa aia cs... dar era o comanda pe care o introduceai in iconita sau nu stiu cum... (consola se numea stiu ca intrai in cs dar nu aveai consola) si dupa aia intra direct cs-ul.. acum nu stiu ce sa zic.. cum as putea sa fac asta... nu stiu daca pot sa modific in radacina poate nu mai merge deloc dupa aia... iconita de pe desktop merge sai faci ce vrei tu dar...in radacina nu stiu daca poti modifica asa ceva....

    daca se poate un id de yahoo si o ora cand se poate sa ma ajutati si eu va pun la dispozitie laptopul meu team wiever si intrati si incercati ce vreti voi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage