-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Cerere Up !

  1. Cerere Up !

    #1
    Membru - Silver Elite As I Said's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    UK , Londra
    Posts
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Up !

    Salutare!

    GRAD: Premium
    NICK: As I Said
    VARSTA: 16
    ID DE STEAM: n-am
    STEAM ID :n-am
    ID DE MESSENGER: iancaandrei1
    EXPERIENTA:medie
    TIMP JUCAT:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    PERIOADA:de la 6 incolo in cursul saptamanii si in vacanta pe la 2 incolo
    MOTIV: vreau sa nu mai apelez la altii sa dea ban permanent si sa dau bani la playeri
    CUNOSTINTELE: harti cs si pluginuri amxmodx
    PROMOVARE: mess,skype si alte servere de cs
    CE ZICE VULPEA? :IA05111999137


    MULTUMESC
    As I Said before, i never reapeat myself

    Skype: iancaandrei1 Mess: iancaandrei1

    Ridica Fruntea sus si du-te mai departe.Oricat de greu ar fi nu te uita in spate


    Nu uita ! serverul FURIEN.WARGODS.RO te asteapta in lista de favorite,dute si incearca-l

  2. Cerere Up !

    #2
    Membru - Silver III Pain01's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bafta!

  3. Cerere Up !

    #3
    Membru - Silver Elite Master -eqZ-Aatrox''s Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Focșani
    Posts
    356
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai putea sa spui timpul , cam cata experienta ( zile , luni , ani ) . Cererea e buna
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. Cerere Up !

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,271
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Cerere Up !

    #5
    Membru - Gold Nova III zeNo's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Location
    Curtea de Arges
    Posts
    1,024
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


  6. Cerere Up !

    #6
    Membru - Silver Elite Master Cristinel.'s Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    382
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


  7. Cerere Up !

    #7
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Decii , 1 la mana... - Dai gag pe degeaba pai unu pentru ca unu te face "noob" si ca nu stii sa joci ii dai gag? asta e motiv? =) ... 2 la mana... - I-ai dat kick la unu... si ai spus in chat ca are aim..., te-am intrebat de ce i-ai dat kick si ai spus... ca a fost o gluma ca daca nu era o gluma ii faceai poze... , asta nu e o gluma sa dai kick unu-i baiat pe degeaba . Din motiv ala de aim... poate eu credeam ca are si wall si ii faceam poze, daca era un jucator care nu prea stia sa dea pozele lua ban pe nedrept pentru ca ce? din cauza une-i glume sa ia ban pe nedrept ... .

  8. Cerere Up !

    #8
    Manager Server:
    Zombie.WarGods.ro
    lAsuStarl's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    0.0.0.0
    Posts
    588
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da.. si de la mine pai da e clumea daca eu iti zic ca nu sti sa joci imi dai gag ? :O asta insemand cuvantu noob deci asta ti se pare injurii la adresa unui admin pentru care ai putea da gag ?,a da pe langa treaba aia poate nu facea ana,poate faceam eu ca eram acolo..si da,daca era un jucator care habar nu avea sa dea pozele lu-a ban de la mine el neavand nicio vina,i-a ban permanent pentru o gluma ? sa fim seriosi..si pe langa faptu ca te-ai luat in gura cu mine intr-una din zile cum ti-am zis si atunci arata-mi regulamentu sa vad unde scrie cea ce tu susti,pe langa ca am admin de ceva vreme nu-s un jucator nou asa cum stie toata lumea eu si atunci aveam premium nu mi-a zis nimeni nimic tu erai un simplu player ai luat si tu grad si vi sa te iei in gura cu mine ? da ce crezi ca-s eu aici,am admin degeaba si nu stiu ?

  9. Cerere Up !

    #9
    Membru - Silver Elite As I Said's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    UK , Londra
    Posts
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by lAsuStarl You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Da.. si de la mine pai da e clumea daca eu iti zic ca nu sti sa joci imi dai gag ? :O asta insemand cuvantu noob deci asta ti se pare injurii la adresa unui admin pentru care ai putea da gag ?,a da pe langa treaba aia poate nu facea ana,poate faceam eu ca eram acolo..si da,daca era un jucator care habar nu avea sa dea pozele lu-a ban de la mine el neavand nicio vina,i-a ban permanent pentru o gluma ? sa fim seriosi..si pe langa faptu ca te-ai luat in gura cu mine intr-una din zile cum ti-am zis si atunci arata-mi regulamentu sa vad unde scrie cea ce tu susti,pe langa ca am admin de ceva vreme nu-s un jucator nou asa cum stie toata lumea eu si atunci aveam premium nu mi-a zis nimeni nimic tu erai un simplu player ai luat si tu grad si vi sa te iei in gura cu mine ? da ce crezi ca-s eu aici,am admin degeaba si nu stiu ?
    Nu cred ca esti admin degeaba si.. nu vin sa ma iau in gura cu tine.. nu am de ce dar anna a spus ca m-a facut noob si asta este "jignire" si nu a zis numai asta.. am motive sa dau gag.. nu dau degeaba .noob este o jignire si a mai zis mult mai multe daca isi aduce anna aminte....Acum asta e decizia ta.. nu mai zic nimic... si atunci doar ti-am zis ca stateai tu cu zeNo si alti 3 playeri..asta e echilibrare??? eu doar ti-am zis ca sunteti 2 admini versus 3 playeri..si nu erau echipele echilibrate.. intradevar nu scrie in regulament dar aia nu era echilibrare ... eu zic ca este o lene de apasat TAB daca nu e echilibrare...si nu-mi pasa de cand te joci pe server de cand ai admin si ca nimeni nu ti-a zis nimic..si anna, daca lua ban era pentru ca nu stie sa dea pozele..deci nu e vina mea ca nu stie sa dea poze.. asta este ce cred..
    Last edited by As I Said; 27-07-2015 at 07:55 PM.
    As I Said before, i never reapeat myself

    Skype: iancaandrei1 Mess: iancaandrei1

    Ridica Fruntea sus si du-te mai departe.Oricat de greu ar fi nu te uita in spate


    Nu uita ! serverul FURIEN.WARGODS.RO te asteapta in lista de favorite,dute si incearca-l

  10. Cerere Up !

    #10
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dada ca "nu stie sa dea pozele" dar ai uitat sa mentionezi... ca i-ai dat oricum kick pe degeaba...si dupa ai zis ca a fost o gluma dar totusi i-ai dat kick si baiatu ala nu era de vina cu nimic ! Si ce sa tin eu minte? eu atat am vazut ca ti-a spus si ca i-ai dat gag ... cand te-am intrebat de ce i-ai dat gag mi-ai spus pentru ca te-a facut "noob" si ca nu stii sa joci... .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage