-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Important!

  1. Important!

    #1
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation Important!

    Desi nu este datoria mea sa ma bag,nu am rezistat.
    As dori sa discutam putin despre aplicarea regulamentului deoarece am observat,in ultimul timp, faptul ca exista muuulti admini care se joaca cu regulamentul.
    REGULAMENTUL este You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !!!
    Facem reclamatii aiurea,pedepsim jucatorii fara a-i anunta, nu raspundem noilor jucatori si insistentelor acestora cu privire la comenzi si accese pe server, daca sunt putini jucatori , le dam kick sau ban pe motive puerile,nu facem reclama pentru a aduce jucatori...DUREROS!
    Se depune munca,efort,timp pierdut din partea unora pentru o comunitate superba!
    Nu vreau sa fiu critic dar vreau sa NE trezim la REALITATE!
    Last edited by petryca; 06-06-2015 at 03:31 PM. Reason: Just a little change...
    We are just a little man in this great world!
    Like IoNuTzZ a dat Like acetui post

  2. Important!

    #2
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai si niste dovezi ? S-au spui astea doar de plictiseala ?
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  3. Important!

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vreau sa fiu scurt. Fiecare admin care greseste, sa fie direct pedepsit. Desigur, cine aduce dovezile sa fie solide.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like kyci a dat Like acetui post

  4. Important!

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Kyci, dovezi iti dau, daca doresti, in fiecare zi + logurile de pe ftp.
    Nu imi place sa o recunosc dar petre are dreptate.
    Mare majoritate va-ti facut "comozi" in ale adminatului: De ce sa fac poze? il pun spec, ii dau un link, si daca nu face ce ii "ordon" in 2 minute zboara.
    Asta e doar O problema frecvent intalnita.
    Adevarul este, pentru marea majoritate dintre voi, ca va e frica de playerii noi care se prind de cursul jocului pe sv la noi. Intra unu care e mai destupat la minte si in 1-2 mape invata jocu, pe a 3-a mapa deja e bagat la wcd. II faci wcd ca sa ce? Ai stat pe el sa vezi daca are aim? Te-ai uitat cum i se misca tinta? Te-ai uitat daca trage prin pereti neobijnuit de bine?
    NO.... Va e prea lene sa va pune-ti 1-2 runde spec, sa va uitati pe el, si sa lua-ti o decizie MATURA, ca cine stie, poate pierde-ti vreun frag.
    Cat timp mai mai vreti sa jucati cu WarGods Player si cu Warrior Player?! Jucati cu ei ca sa ce? e ca si cum ai juca cs cu boti, va place asta?!
    Daca eu sau oricare dintre voi, intra "undercover" pe sv, fara wac, fara nimic, si se apuca sa joace la capacitatea lui maxima, cate runde crede-ti ca dureaza pana e pus in mijlocul rundei spec si apoi ii apare mesajul: "www..... 2 minute sau ban!", nici 2 runde nu ar dura, va garantez eu. Daca vreti, pun plugin pt auto-bot, va fac sv full de boti, si jucati, facem 100000 de killuri, apoi ce? ce demonstrati? ca stiti sa omorati boti, mari jucatori de zm.
    Like IoNuTzZ a dat Like acetui post

  5. Important!

    #5
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ceea ce vreau este ca serverul de zombie sa fie din nou 32/32 (atunci cand intri sa-ti zica faptul ca nu mai ai loc)!
    Cum facem acest lucru? Simplu:prin MUNCA!
    Nu vreau sa dau dovada de imaturitate dar,kyci...Daca nu ai chef de raspunsuri cat se poate de coerente si subtile,te rog sa nu mai raspunzi.
    P.S. In propozitia ta, "s-au" se scrie "sau" deoarece poate fi inlocuit cu "ori"...
    P.S.1 Nu mai incerca sa ma enervezi pentru ca daca mai continui sa mi le arunci "la oha", o sa stam amandoi pe tusa o perioada
    We are just a little man in this great world!

  6. Important!

    #6
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    petryca,pur si simplu ti-am pus o intrebare, nu stiam ca esti un mic grammer nazi. Nustiu de ce esti asa de agitat , probabil ai niste probleme.
    Uite si tu gresesti, ce sa ii faci, asta e, dupa P.S urmeaza P.P.S nu P.S.1

    " Nu mai incerca sa ma enervezi pentru ca daca mai continui sa mi le arunci "la oha", o sa stam amandoi pe tusa o perioada "

    Nu incerca nimeni nimic, asta este stric parerea ta, si daca vrei sa stam pe tusa o perioada, te invit sa stai singur. ( cred ca asta este scopul tau ) In caz daca vrei sa imi mai zici ceva, imi poti lasa mesaj, sa nu facem chat aici.



    P.S: Cred ca ai inrosit google-ul cautand cum se scrie corect !

    P.S.1 : P.S= Post Scriptum ( in engleza ) daca nu iti place poti incerca in limba romana ( apropo )
    Aaaa scuze, scuze P.P.S !



    Razzor,

    Spune si tu cine mai exact, ca asa se intelege ca te referi doar la cativa playeri, eu nu cred ca am facut asa ceva. Nu aveam cand, am intrat foarte putin.


    Tranda:

    Ce ai spus tu, ai spus foarte bine

    Last edited by kyci; 06-06-2015 at 07:16 PM.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  7. Important!

    #7
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,218
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nume. Greseala. Pedeapsa.
    Socializeaza cu noi:
    Like kyci, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  8. Important!

    #8
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bun, vre-ti dovezi, asa sa fie.
    Uite cum facem.
    De fiecare data cand un admin/slot, incalca ce-a mai mica regula il pedepsim.(dupa gravitatea faptei) !!! NU SE ACCEPT MUSTRARILE, AVERTISMENTELE!!!
    Penalizarile pleaca de la downgrade/suspendari periodice pana la ramanerea permanenta fara grad, fie ca are 10 sau 10000 de ore, sau contribuie financiar sau nu la sv.

    Inchid postul pentru ca, se pare ca astia 2, vor sa fie primii.

    Cui nu ii convine da dislike aici, si astept argumentul pe privat, cine e deacord lasa like.

    Dovezile cu greselile, le postez aici, fie el demo, poze, etc, sa vada tot "poporu"

    Le: sanctiunile le voi lua personal. Deoarece nu voi pune dovezi ale altor admini, le aduc chiar eu.
    Last edited by RaZz0R; 06-06-2015 at 07:49 PM.
    Like HeLL#Boy-Razvan, WarGods | KGB, kyci, IoNuTzZ, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  9. Important!

    #9
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prima victima:
    Nu uitati ca adminul vine cu o serie de responsabilitati, neindeplinirea acestora precum si abuzul de functia de admin ("suferinta de admin") se sanctioneaza!




    kannabis: Downgrade -1, pe o perioada nedeterminata

    Care urmeaza?
    Like WarGods | KGB, TheOneLeeT, IoNuTzZ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage