-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 25 of 25
  1. Comportament de om "matur"

    #21
    Membru - Silver Elite Mada's Avatar
    Member since
    Jun 2011
    Location
    Turcoaia, Tulcea
    Posts
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost martora al acestui "conflict" care se pare ca se va termina urat pentru amandoi. Eu vad asta ca pe o neintelegere. Sa dezactivezi laserele cuiva care a intrat spectator nu e o greseala ,insa pentru asta trebuie sa te asiguri ca playerul s-a pus singur spectator . Kyci a gresit punandu l spectator pe Angelica,insa motivul nu cred ca a fost cel de a-l supara,ci de a asigura o buna functionare a jocului [nestiind ca e din cauza bug-ului].Nu consider ca s-a incalcat regulamentul in ceea ce priveste comenzile exercitate de un admin pe un alt admin. Sunt momente in care intervine ceva si ca sa nu iesim din joc,ne punem spectatori si poate din graba nu ne mai dezactivam laserele sau nu observam ca sv nu le-a luat [se poate intampla oricui,chiar si celor cu grad]. Atunci,e normal ca un admin sa le dezactiveze. In cazul de fata,totul a fost o confuzie,dar respectul trebuie sa se pastreze intre playeri. Nu e ok sa incepem sa ne injuram intre noi. Problemele nu se rezolva pe server,poate nici pe admin chat pentru ca alti admini nu sunt vinovati pentru neintelegeri voastre si trebuie sa va suporte injurile. Suntem oameni si gresim,iar pentru greseli trebuie sa platim.
    Like |HD|MeRceR*, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  2. Comportament de om "matur"

    #22
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "Prietene" ar fi culmea ca si eu sa fiu pedepsit , stiind ca fractu a gresit , ma facut cum ia venit la gura... Si ziceam si eu , ca devii activ cand are probleme fratiorul ! Cum vine asta? Ai afirmat ca "
    1) .De ce ,din momentul intrarii anumitor admini,ies playerii?" bateai un apropo, si tin sa cred ca baetai spre mine , ca doar de mine era vorba. Cu minciuni dastea nu rezolvi nimic sa sti. Eu nu iti voi mai raspunde tie ca nu vreau sa fac chat si plus ca nu de tine este vorba.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  3. Comportament de om "matur"

    #23
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Minciuni?...M-am uitat in loguri si am vazut ca fratemiu nu ti-a cerut sa-i dezactivezi laserele sau sa-l bagi la spectatori.Totusi,ai luat atitudine si ai facut contrarul a ceea ce trebuia.
    Te rog sa nu ma provoci si sa lasi ca sa se ia o decizie(logurile nu mint) .
    Si sa stii ca acel apropo,il bateam pentru tine. Mie ,personal,atunci cand intrai pe server si incepeai cu slay-uri aiurea pentru cate unii care jucau de 5-10 minute pe server(pentru prima data), imi pierea cheful.
    De ce crezi ca a creat Max aceste reguli? Sa ne batem joc de ele? Sa cream altele peste noapte? Nu tine doar de reguli ci de conduita morala pe care din pacate,nu o aveti!
    Imi e rusine la ce s-a ajuns.
    Sper sa se ia o decizie si ca ambii sa fiti pedepsiti pentru ca meritati!
    We are just a little man in this great world!
    Like IoNuTzZ, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  4. Comportament de om "matur"

    #24
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici tie nu iti pot cere mai mult , aceasi minciuna ca fractu, cu slay-urile aiurea pe incepatori, scuza-ma ca te intreb, ai o dovada clara ? Asa si eu pot spune multe, sa bat campii , ca tine...
    Cu parere de rau , te anunt ca nu ai inteles nimic, nu am spus ca ma rugat fractu, (daca te uiti cu atent vei vedea ca el a spus " SUNT SPEC " ) daca citesti cu atentie mai sus si citesti logic, nu doar sa iti faci o idee sa ma ataci pe mine si sa ii iei partea lui , ai sa intelegi.
    Se pare ca m-am luat de "fratelo" si ai inceput tu sa il aperi. Ai reparat repede sursa si placa de baza, merg perfect ? poti sa intri sa iti " sustii " rudele !
    EU nu te provoc , nu tie iti este adresata reclamatia. ( Si din cele spuse de tine suna amenintare , prin absurd daca te-as provoca, ce ai face ? )
    Nu incerca sa faci pe bunul moralist cu mine ca nu ai de ce , Max a creat acele reguli pentru a fi respectate de catre toti . Nu incerca sa vorbesti de parca eu am gresit in fata comunitati , iar tu esti bunul samaritean. Se pare nu degeaba urmez o facultate cu profil psihologic, incerc sa imi dau seama cand unele persoane incearca sa ma puna intr-o postura proasta cu niste vorbe nefondate ...
    Last edited by kyci; 22-05-2015 at 06:24 PM.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  5. Comportament de om "matur"

    #25
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am discutat cu toti in parte, concluzia este urmatoarea, dupa ce kyci l-a infectat pe Angel si angel a murit in lm, s-a produs acel bug si angel a aparut ca spectator.
    Kyci nust ce a fost in capul tau, daca chiar ai intentionat sa il bagi spec, dar asta nu are logica, Din partea mea a o mare Bila neagra, considera ca ti-a trecut glontul pe la ureche, la urmatoarea abatere patesti cele urmatoare lui angel.
    Angel, comportamentul tau este de neiertat, drept urmare, esti penalizat cu downgrade fara imunitate, la urmatoarea abatere iti vei pierde de tot accesul pe sv.

    Mai trebuie sa marturisesc, ca de acum, este inceputul sfarsitului pentru cei care mai incalca regulamentul o singura data.
    Am ajuns in starea de a suporta dureri de cap zile intreci din cauza greselilor voastre, nu am chef sa imi risc sanatatea din cauza asta, de acum inainte de la slot la owner, cine greseste plateste.
    Last edited by RaZz0R; 22-05-2015 at 07:21 PM.
    Thanks -=dcL=-, TheOneLeeT a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage