-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 25
  1. Comportament de om "matur"

    #11
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Angelica, cea mai mare greseala e a ta. Mai ai si o varsta, nu trebuie sa reactionezi asa.. dar in fine, fiecare cu mentalitatea lui. Kyci te-a rugat sa iei lm, sa poate sa atace, mai da-l dreacu de orgoliu ca e doar un joc, nu e pe viata si pe moarte (aviz pentru mai multi). Puteai sa te muti singur inapoi la ct si iti dateai respawn si nu mai iesea toata invalmaseala asta.

    intradevar si eu il mai injur pe tranda pe chatul privat
    Nu mai fii ma but am zis eu ceva? Alea sunt glumele noastre. Tot bot ai ramas
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks HeLL#Boy-Razvan a dat Thanks acetui post
    Like kyci a dat Like acetui post

  2. Comportament de om "matur"

    #12
    Membru - Silver I Angelica's Avatar
    Member since
    Apr 2011
    Posts
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    < Mentionez ca el era spectator inainte sa il bag eu , dar nustiu dc apare in poza invers. Dovada ca este o greseala el recunoaste ca este spectator. >


    scrie death Angelica ,nu spec Angelica in dreptul numelui din consola . MINTI

  3. Comportament de om "matur"

    #13
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Angelica, las-o moarta. Tot de oaie ai facut-o parca ai fi un copil de 12 ani, serios?! asumati responsabilitatea si gata. Cum ti-am spus, trebuia sa te muti inapoi la CT si iti dateai respawn. Nu trebuia sa te apuci sa incepi sa injuri acum, oricat nervi ai aveai, abtine-te, da-i un pumn in monitor, eu asa fac totusi ai o varsta, controleaza-te. Puteai sa-l intrebi frumos, va intelegeati pe server, nu trebuia sa se ajunga aici..
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like kyci a dat Like acetui post

  4. Comportament de om "matur"

    #14
    Membru - Silver Elite Master TheOneLeeT's Avatar
    Member since
    Sep 2011
    Location
    Viseu de Sus - Maramures
    Posts
    339
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce face lumea când se plictiseste... Se înjură prin admin chat
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Razzor, 21.05.2015 19:25 -> 19:35

    Like kyci a dat Like acetui post

  5. Comportament de om "matur"

    #15
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Voi va mai suportati?
    1).Angelica a procedat gresit injurandu-l.
    2).In regulamentul facut de Max,scrie foarte clar ca nu se executa comenzi pe ceilalti admini.
    3).De ce ,din momentul intrarii anumitor admini,ies playerii?
    4).Ati observat un grafic al jucatorilor din ultima perioada?
    In loc sa va ocupati de server,sa inovati,sa faceti reclama,sa aduceti jucatori,(va cam doare in cot de asta),voi va faceti reclamatii si prostii.
    Din ce am vazut in loguri,se vede clar cum Angelica e spectator,kyci il transfera la spectatori(habar n-am de ce din moment ce el e spectator-iar duma cu "am dat din greseala sau din graba amx_aspec nu merge...e banal"),ii scoate laserele iar fratemiu izbucneste rapid.
    Concluzia:nu ati procedat corect niciunul!
    Kyci,tu trebuia sa-ti vezi de treaba ta,sa nu te bagi peste el pentru ca eu unul habar nu am de vreo regula care sa spuna ca dupa ce mori sa-ti iei laserul.Daca vrei sa-l iei bine,daca nu,asta e!Esti liber sa faci ce vrei.
    Angelica,ai procedat gresit injurandu-l.Nu trebuia.Daca va permiteati intre voi,nu era problema dar acum nu ai procedat bine.
    In cazul de fata,propun downgrade amandurora(motive mai sus mentionate+faptul ca se stie ca intre kyci si Angelica e tendinta de cearta si cei doi nu se suporta reciproc-pueril ,totusi.
    P.S. Mai bine apucati-va si faceti reclama deoarece sunt cam putini playeri,in ultimul timp pe server
    Last edited by petryca; 22-05-2015 at 10:17 AM. Reason: Glumesti?...
    We are just a little man in this great world!
    Thanks luys, TheOneLeeT a dat Thanks acetui post
    Like luys, -=dcL=-, IoNuTzZ a dat Like acetui post

  6. Comportament de om "matur"

    #16
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by petryca You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Voi va mai suportati?
    1) .De ce ,din momentul intrarii anumitor admini,ies playerii?


    2) Din ce am vazut in loguri,se vede clar cum Angelica e spectator,kyci il transfera la spectatori(habar n-am de ce din moment ce el e spectator-iar duma cu "am dat din greseala sau din graba amx_aspec nu merge...e banal"),ii scoate laserele iar fratemiu izbucneste rapid.


    3) Kyci,tu trebuia sa-ti vezi de treaba ta,sa nu te bagi peste el pentru ca eu unul habar nu am de vreo regula care sa spuna ca dupa ce mori sa-ti iei laserul.Daca vrei sa-l iei bine,daca nu,asta e!Esti liber sa faci ce vrei.


    4) In cazul de fata,propun downgrade amandurora(motive mai sus mentionate+faptul ca se stie ca intre kyci si Angelica e tendinta de cearta si cei doi nu se suporta reciproc-pueril ,totusi.
    E chiar culmea cand uni jucatori devin activi cand cineva apropiati lor au probleme.
    Eu inteleg ca este fratele tau dar chiar nu ai dreptate si sa incepem cu cele spuse de tine:


    1---> Ce vrei sa spui cu asta ? Nu prea ai de unde sa sti ca nu prea te-am vazut online...


    2---> "am dat din greseala sau din graba amx_aspec nu merge...e banal"), Spre surprinderea ta, chiar am dat repede din greseala am incurcat comenzile, pe mine nu ma incalzeste cu nimic ca tu crezi sau nu. EU inteleg ca e fractu si incerci sa il scoti, desi nu ar trebuii sa se faca favorisme !


    3---> Poate tu nu sti ce face el , cum urla la jucatori sa isi scoata laserele cand au murit ca sa poata ataca , ( desi e absurd ca el nu ataca cand e zm , nu prea , mai deloc ) Si i-am spus pt ca erau foarte multe lasere si cred ca eram singurul zm si nu aveam cum sa atac.


    4---> Ar fi chiar culmea ca tot eu sa fiu pedepsit , dupa ce sunt injurat de toti " smecherii " Si nu cred ca esti tu in masura sa gandesti in locul meu sau sa spui ce gandesc eu si ce nu, si cand spun asta ma refer la " faptul ca se stie ca intre kyci si Angelica e tendinta de cearta si cei doi nu se suporta reciproc-pueril " - Eu nu am nimic cu el, este un nimeni pt mn, a dovedit mai de mult ca nu stie sa respecte colegii.

    Este de admirat ca incerci sa iti scoti fratele basma curata , probabil toti ar face asa pt un membru al familiei lui, dar hai sa fim corecti.
    Last edited by kyci; 22-05-2015 at 11:44 AM.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  7. Comportament de om "matur"

    #17
    Membru - Gold Nova III Delia ღ❤'s Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Germany
    Posts
    1,151
    Last username
    Thed3Lya
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Atata cearta intre voi. A gresit si kyci odata si asta e.. toti gresim . Toti suntem un staff .. Nu trebuie sa ne jignim unul pe celalalt.
    ************



  8. Comportament de om "matur"

    #18
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Angelica You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    eram death nu spectator , voiam sa scriu respawn sa reintru in joc , tu m-ai trecut la spectatri si mi-ai dezactivat lm cu ce drept?si dece ?asa se face? RECUNOSC L-AM INJURAT, din cauza nervilor , nu-mi mai cauta nod in papura bai Kyci cu prostii de reclamatii, ca de mine nu scapi , chiar si simplu player daca sunt TOT O SA JOC.
    NU-TI FAC EU RECLAMATIE CA M-AI TRECUT DIN DEATH LA SPECTATORI FARA VREUN MOTIV, SI-MI GASESTI TU UNUL CA TE-AM INJURAT.
    ok face-ti ce vreti dar in ritmul asta pacat de server . va salut



    Prima poza postata de LeteRo , un rand mai sus de cele selectate de el, zice clar " SUNT SPEC " . Am apasat butonul Tab, am vazut ca esti spec , si am vrut sa iti scot laserele , dar in graba am scris amx_aspec ange in loc de laserunset , pt ca te-am vazut spec , este o greseala minora...

    - Si nu iti caut nod in papura "bai Angelica" nici nu m-am gandit la asa ceva.


    Quote Originally Posted by Angelica You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    si inca ceva cand intri pa server nu te mai relaxa dand slay la toti playerii incepatori.

    Te-as ruga sa aduci si dovezi cand acuzi aiurea doar sa incerci sa ma pui pe mine intr-o postura proasta. Asta este frustrarea ta !



    Quote Originally Posted by Angelica You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    te pup

    Nu, multumesc !
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    Like Mada a dat Like acetui post

  9. Comportament de om "matur"

    #19
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa va spun cum vad eu lucrurile.
    1) Ambii boti au incalcat regulamentul.
    a) Kyci a aplicat comenzi pe alti admini
    b) angelica a avut limbaj colorat

    1.2)
    In imaginea de mai sus, se vede clar ca:
    * Kyci l-a infectat pe Angel
    * Kyci ii spune lui Angel sa scoata lm, Intre timp, angel moare in lm. Si de aici e o problema grava pe care nu o inteleg.
    In loguri, angel apare ca ar spec
    "Angelica<216><STEAM_0:0:1761364625><SPECTATOR >" say "cine"
    "Angelica<216><STEAM_0:0:1761364625><SPECTATOR >" say "sunt spec"
    DAR in poza pusa de Kyci si Leet, angel apare ca fiind dead, nu spec.
    * Apoi kyci, dupa ce angel precizeaza ca spec, Kyci sare cu comenzile pe el, cei drept, neregulamentar. (poza lui leet)

    Ceea ce vreau eu sa aflu este: Angel, tu dupa ce ai murit te-ai pus spec sau era bug. De asemenea, pot veni si martorii sa confirme sau sa infirme acest aspect.


    PS: Cei care vreti sa dati reply cu alte chestii, inafara de cele spuse de mine, sa nu va omositi.

  10. Comportament de om "matur"

    #20
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cred ca e bugul datorat pluginului ce transfera adminii la spectator pentru ca sa se poata uita pe toti jucatorii(ambele echipe:tero si Ct). Se intampla des ca sa iti apara ca esti CT/T dar sa fii spec(dai /zspawn si te da afara din joc deoarece e interzis acest lucru).
    Oricum,tot ce e in consola,se salveaza in loguri.So...
    P.S. kyci,prietene: sa stii ca in toata aceasta "inactivitate a mea",m-am ocupat de server(buta de razzor poate spune cat l-am frecat). Iar faptul ca nu m-ai mai vazut jucand,se datoreaza unei placi de baza defecte si unei surse arse. Nu are nici un rost sa dau explicatii deoarece stiu cel mai bine ce e de facut.Ai mai zis ca as vrea sa-l scot pe fratemiu.NU! Vreau ca amandoi sa fiti pedepsiti.E inadmisibil ca aceasta invidie dintre voi sa se reverse asupra serverului si asupra muncii unor persoane!
    Cam lung PostScriptum-ul asta dar atat am avut de zis.
    We are just a little man in this great world!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage