-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. reclamatie admin G|Nico

    #1
    hacs's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie admin G|Nico

    ] Server: Cs.WarGods.ro[*] Map: de_dust2[*] Admin: G|Nico.[*] Your name: hacs[*] Your IP: 194.105.29.140[*] Your AuthID: STEAM_0:0:952612284[*] Ban Reason: no.wcd[*] Ban Minutes: PERMANENTLY[*] Time/Data: 15:37:36 <> 06/05/2015[*] Website: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ======= WARGODS COMMUNITY =======
    Kicked :"Banned! Check your


    Pe motiv ca nu am vrut sa imi scanez calculatorul.
    Cu tot respectul din motive de securitate in calculatorul meu nu se instaleaza programe. Era foarte ok sa mi se fi facut poze, le dadeam cu placere . Consider ca asta nu e un motiv de ban permanent, doar pentru simplu fapt ca adminul vrea sa imi scanez eu computerul cu cine stie ce malware. Rog o atentie mai amanuntita cui i se acorda admin. Un admin cu experienta nu se foloseste de astfel de trick-uri sa dea ban nefondat. Un admin cu experienta sta pe spec si urmareste jocul .
    Apropo am avut un frag gen : 3-10

  2. reclamatie admin G|Nico

    #2
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand, exista un model de reclamatie pe care tu NU l-ai urmat. In al doilea rand, daca ai fi citit regulamentul ai fi vazut ca a actionat corect.
    Jucatorii verificati de catre admini au obligatia de a raspunde pozitiv cererii adminului de a le verifica PC-ul de coduri cu WarGods Cheat Defender (WCD)!
    WCD-ul -> Wargods Cheat Defender este un program facut de catre oamenii WarGods, DOAR pentru serverele Wargods, nu este un program malware cum crezi tu.
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!
    Like [696]`vLad a dat Like acetui post

  3. reclamatie admin G|Nico

    #3
    hacs's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu stiu ce este si nici nu sunt dispus sa risc, avand in vedere ca unde lucrez eu nu ni se permite sa instalam nimci in calculatoare. e mult mai usor si practic sa se faca poza. sau adminul in cauza sa fie mai atent cand are o suspiciune . nu sa mi se acorde ban nefondat . In ritmul asta riscati sa ramaneti fara playeri .

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    nu ai cum pretinde cuiva sa instaleze ceva in calculator avand in vedere lejeritatea cu care poate fi hack-uit un program . Imi cer scuze ca nu am urmat sablonul reclamatiei insa chiar am fost deranjat de faptul ca am intrat in scurta pauza pe care o am sa ma relaxez putin pe server, si se trezeste un admin sa ma dea afara pentru ce? pentru simplul fapt ca eu refuz sa imi scanez calculatorul, cea ce cred ca si tu la randul tau ai refuza sa instalezi ceva in calculatorul tau daca eu ti-as pretinde asta.
    Last edited by hacs; 06-05-2015 at 04:20 PM.

  4. reclamatie admin G|Nico

    #4
    Membru - Silver Elite S|-|r3K's Avatar
    Member since
    Jun 2011
    Posts
    219
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand : in poze (ss) nu iese aimul.
    In al doilea rand : este o aplicatie,nu un program ( nu necesita instalare),doar se downlodeaza si se executa.
    In al treilea rand : a procedat conform regulamentului,cum procedam toti adminii.
    Daca tot ai vrut sa faci reclamatie,si nu ai venit cu cerere unban,unde puteai cere si acolo explicatii,macar sa fii citit regulamentul si sa fi vazut ce a citat Dl.Inginer mai sus.
    Ramane la latitudinea lui XeLa , insa aceasta reclamatie nu isi are rostul deoarece Nico a procedat corect.
    Off: P0lixxx fugi si fa-ti propria cerere de unban la sectiunea : Cereri Unban , sa nu risti un ban pe forum.
    Like CRocoDiL a dat Like acetui post

  5. reclamatie admin G|Nico

    #5
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Of dmne. x.x Hacs..nu am timpul si nici rabdarea necesara sa stau sa hack`uiesc prg ca sa ti le dau tie special.
    In loc sa refuzi si sa-mi spui ca faci reclamatie mai bine te interesai ce si cum te pun sa faci
    Contra.
    Ochii tăi, se vor pierde īn noapte.. 🌙

  6. reclamatie admin G|Nico

    #6
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    De aceea exista antivirusi! Dar daca tu nu ai incredere intr-un admin, atunci imi pare rau, eu sunt CONTRA unban.





    P.S Mie cand mi s-a zis sa instalez WAC si sa fac si un WCD nici nu am clipit si am facut ce mi s-a cerut!
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!

  7. reclamatie admin G|Nico

    #7
    Membru - Silver Elite Master Adr1aN's Avatar
    Member since
    Jul 2014
    Posts
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Daca ai fii avut macar interesul sa intrebi in stanga si in dreapta ce este acel WCD ai fii stiut ca nu exista nici un risc,Nico a procedat ca la carte

    ABCD,The Blues forever

  8. reclamatie admin G|Nico

    #8
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra !

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT

  9. reclamatie admin G|Nico

    #9
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "contra unban" daca cereai cateva informatii despre wCD vedeai ca e o aplicatie sigura care nu necesita instalare si pentru siguranta ta avem
    [ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ] online cu majoritatea antivirusilor de pe net

  10. reclamatie admin G|Nico

    #10
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Nu esti cu mot sau ai 3 oo.
    Ban`ul ramane !
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.
    Like [696]`vLad, G|Nico., RaZz0R a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage