-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #1
    Membru - Silver IV Nap's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    Am zis sa intru sa vad ce servere mai sunt in comunitate, eram ferm convins ca nu s-a schimbat nimic, tot admine date la plesneala unor copii batuti in cap.

    Nick: Adrian
    Admin: SpArTa
    Harta: fy_snow
    Motiv: "Aim.Papa (banned permanently)"
    Parerea mea: Un alt drac din categoria "admin ingamfat suparat ca joaca altu mai bun ca el"
    Nu cer unban intrucat am ip dinamic. Dovezi nu oare pt ca nu stie ce-s alea. Eu unul i-as scoate adminul, cert e ca atata timp cat sunt destia pe server in nici un caz nu voi mai intra si sa nu va mirati de ce svr e gol.
    Last edited by Nap; 27-04-2015 at 09:49 PM.

    Thanks Daniel. a dat Thanks acetui post
    Like Esky, Daniel., RaZz0R, IoNuTzZ, ~TraNda~ a dat Like acetui post
    Dislike Spartani a dat Dislike acetui post

  2. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #2
    Membru - Silver III Spartani's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adrian nu minti.
    Si terog ai grija la lbj.
    Stiu sa adminez nu foarte bine da stiu Aveai aim silent ce naiba eram 4 in acelas loc si ne da hs la toti am zis prima data cai bulan da nu mai hs, hs am stat pe tn 5 runde hs la toti da deai iti sarea si tinta terog ceva nu mai minti oameni .Nus dadeam ban de fraier!
    Adu dovezi si mai vorbim!
    CONTRA

  3. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #3
    Membru - Silver Elite -=dcL=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2012
    Location
    Malu,Ialomita
    Posts
    139
    Last username
    FeElInGdReAm
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    SParta,eu zic sa te lasi de jocul asta,nu ai nici cea mai mica cunostinta despre joc.II dai ban asa? Fara martori fara nimic? Fa prietene un demo,fa-i poze(dar la astea nu ti-a dat acces,vina ownerului)
    De ce iti zic sa te lasi?
    1.vad ca dai banuri degeaba,cel mai grav
    2.ai pe server iesiri gen:"codatule",adresate mie,care am wac activ,"ce rau e fara aim","am cod"
    2.Schimbi harti cand iti vine tie cheful,ai dat la un momenta dat un vot,total inutil,ma ierau 10 minute din snow,si la vot a iesit sa nu schimbi harta,dar tu cocos,a ischimbat-o
    Cel mai bine pentru server ar fi sa ti se scoata !
    Like Esky a dat Like acetui post
    Dislike Spartani a dat Dislike acetui post

  4. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #4
    Membru - Silver III Spartani's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    -=dcL=- asa glumesc eu cu tn si cu cei lanti
    1.la mana am martori k1ll3r Jack wargods Player geo
    Andreea. , BlOod
    Last edited by Spartani; 29-04-2015 at 03:47 PM.

  5. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #5
    Membru - Silver I badgyrls's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    fara demo sau poze e o banala reclamatie si tu SpArTa trebuie sa ai dovezi ca a avut aim pentru asta meriti -1 grad data viitoare ai grija cum faci ... T.C

  6. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scuzati-ma ca intervin pe sectiunea aceasta. Mai spartanule ,nu te mai tot oftica pentru reclamatie. Nu ai nici-o dovada pentru banul acela ! Exista amx_ss si wcd ! Nu inteleg cum ai ajuns admin daca nu esti in stare sa folosesti WCD.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  7. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #7
    Membru - Silver III Spartani's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    A refuzat wCD si nam acess la ss

  8. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scuzati-ma si pe mine ca intervin . Adu dovada ca a refuzat wCD , fa-i demo daca nu ai acces la ss. Gaseai alte solutii. Asta sa iti fie invatare de mine de acum incolo sa nu mai dai ban fara dovezi!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  9. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #9
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daihatzu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scuzati-ma ca intervin pe sectiunea aceasta. Mai spartanule ,nu te mai tot oftica pentru reclamatie. Nu ai nici-o dovada pentru banul acela ! Exista amx_ss si wcd ! Nu inteleg cum ai ajuns admin daca nu esti in stare sa folosesti WCD.
    Idem...
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  10. [Kiss@-=Cristi=-] Reclamatie

    #10
    Banned HeLL#Boy-Razvan's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Turcoaia
    Posts
    443
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Scuzatima si pe mine ca intervin pe alta sectiune decat cea pe care am grad , dar il cunosc pe Adrian de pe Csfun unde era owner , si daca imi aduc eu bine aminte intra dese ori cu alte nick-uri decat Nap , si a primit de 2-3 ori ban de la admini , aceea crezand ca are cod , deci daca facea acolo admini sa creada asta de ce nu ar face si admini de aici sa creada ca are cod.. te as fi crezut daca aveai macar un demo ceva , dar fara nici o dovada refuz sa cred ca Adrian a jucat cu cod.


    Quote Originally Posted by Spartani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    1.la mana am martori k1ll3r Jack wargods Player geo
    Andreea. , BlOod
    Cel mai bun martor mi se pare Wargods Player

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage