+ Reply to Thread
Page 9 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 10 11 12 LastLast
Results 81 to 90 of 116
  1. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #81
    Membru - Silver II sebyz23's Avatar
    Member since
    Apr 2011
    Location
    Suceava
    Posts
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Era o zi de primavara, ma plictiseam groaznic, acum vreo 3 ani daca nu ma insel, era inca warlords serverul si voiam sa ma joc un cs. Nu jucasem cs de ceva vreme pentru ca ma jucam FlyFF, un mmorpg ********. Asa ca mi-am descarcat cs-ul si am vrut sa ma joc ceva zm, nu stiu cum am dat de serverul de zm al warlods-ului, pe atunci, dar am intrat si mi se parea super misto cu hats si skinuri la arme si clase la zombie, m-am indragostit de el dar acum nu prea ma mai pasioneaza zm-ul, dar tare cred ca o sa ma intorc pe serverul ala.
    Nick-ul vechi: Sebi. si BuLLeTs
    Nick-ul nou: S For Sebi
    ID:giurca_sebi@yahoo.com sau the_seby28@yahoo.com
    Server: CS.WARGODS.RO

    S For Sebi Tiger

  2. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #82
    Membru - Silver III ^JoK3R^'s Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Posts
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    L-am cunoscut decand ma jucam pe Fury.Wargods.ro

  3. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #83
    Membru - Silver III ^ShyphTER #'s Avatar
    Member since
    Sep 2014
    Posts
    55
    Last username
    ^ShyphTER
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am cunoscuto de pe net

  4. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #84
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Question Iti mai amintesti cum ai cunoscut comunitatea?

    Daca nu ma insel si imi aduc bine aminte prima data m-am apucat de zm prin anul 2006 pe o alta comunitate, nu dau nume ca nu mai exista pana in anul 2008 , eram disperat de zm. Pe acel server de zm , aveam gradul owner , si faceai ce vrei pe server , absolut ce vrei, daca nu iti placea de cineva pur si simplu puteai sa ii dai ban, si cu toate astea server-ul era mai mereu full. Daca imi aduc aminte bine, cred ca pe acel server l-am cunoscut pe Tiger, si legasem o prietenie foarte buna cu el de pe acele servere. Cu toate astea , dupa inchiderea acelei comunitati am inceput sa joc pe serverul de zombie warlords, recomandat de Tiger,iar dupa aproximativ 2 ani mi-am facut cont pe forum (2010) . As am ajuns sa joc pe acesta comunitate, si nu regret nimic, cred ca este cea mai frumosa comunitate la ora actuala. Multumesc Tiger, daca tu nu imi spuneai de acesta comunitate , probabil eu nu aflam niciodata despre ea.
    Last edited by kyci; 30-05-2015 at 02:46 PM.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    Like Tiger, sE[N]z0R, HeLL#Boy-Razvan a dat Like acetui post

  5. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #85
    Membru - Gold Nova I Rappa^Boy's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Rm. Valcea
    Posts
    525
    Last username
    -VeNoM- VeNoM (adevarat) DaR[K]Nes§
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cea mai frumoasa zi din istoricul meu de gamer <3 Tin minte ca luasem toate serverele de tip furien la rand, pana am ajuns la serverul furien.wargods.ro, am trecut de el, tot cautand alte servere, dar nu ma gasit, si am luat-o iar cu cautarile,pana am vazut cu adevarat frumusetea acesuti server! Va multumesc!!!!
    Să fiu al dracului dacă o să pierd!
    AE 2

  6. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #86
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hmm, cautam cu niste colegi de generala un srv de cs, orice server. Si am dat peste zm.wargods.ro , de atunci joc si zm . Stiu ca a fost o perioada cand a fost off, nu stiu exact cand, si prin 2013 mi-am adus aminte de el. Nu mai eram sigur cum se numeste am stat o zi intreaga sa nimeresc servarul. Dupa o saptamana am reusit . Pe atunci nu stiam ca este o comunitate . Deci pot sa zic ca am intalnit WarGods de pe srv de ZM .
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Dracke ♪, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  7. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #87
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acum 2 ani si ceva daca nu ma insel , cautam server de knife si am gasit Knife.Wargods.Ro am jucat o perioada pe acesta si , ulterior am ajuns pe Furien.Wargods.Ro

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  8. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #88
    Membru - Silver Elite Andrei`'s Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Olt
    Posts
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu mi-am descarcat ''Counter Strike nVidia E4'' si avea la ''Favorites'' serverul : Knife.WarGods.Ro... Si eu cum eram obsedat de furien , am cautat Furien.WarGods.Ro.Si asa s-a intamplat magiaaa .

  9. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #89
    Membru - Silver I bz_lloydlloyd22's Avatar
    Member since
    Oct 2015
    Location
    Buzau
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am vrut sa joc cs (numai jucasem de 9 luni, eu eram innebunit dupa zombie , dar cand am descarcat cs-ul aveam serverele voastre la favorite) ceea ce mi-a placut si nu m-am dus pe alte servere.

  10. Iti mai amintesti cum ai cunoscut WarGods-ul?

    #90
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2
    Păi ,am intrat în această comunitate ,mai exact server...astfel : pentru prima dată am intrat pe serverul de CS Classic ,nici nu ştiam ce e aia comunitate ... . Pe această comunitate m-au adus vărul meu şi un prieten de-al nostru ...(nu ştiam nici să adaug serverul la Favorite...pan' la urmă am reuşit) ,iar în comunitate, mai exact forum , am intrat pentru prima dată când am făcut o cerere de slot pentru serverul de Classic ,că doar aveam 25 de ore Am şi obţinut slotul de la XeLa (parcă ) ,iar "în pâine am intrat acum 1 an" când am postat câteva filme .. şi după am mai băgat câteva tutoriale ,am mai făcut un counter strike ... alt You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,am mai pus nişte tutoriale ,iar acum trăiesc prezentul ... fără pic de activitate pe CS (permanent) ,dar în fiecare weekend pe forum .
    P.S. Scuze că am postat cam toată experienţă mea cu WarGods ,sper că nu e mare supărare
    P.S. 2 Mai ar fi şi o parte cu serverul de deathrun ,dar nu o mai "povestesc" .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage