-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Serverul CSFUN

  1. Serverul CSFUN

    #1
    Membru - Silver IV Nap's Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Posts
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serverul CSFUN

    Cu parare de rau va anunt ca s-ar putea sa inchid serverul. Nu am probleme cu plata abonamentului si il pot tine boostat non-stop fara ajutorul nimanui (v-am si spus ca sunt contra "donatiilor"). Dupa cum ati vazut serverul fara boost e aproape gol si ca sa il populezi fara ajutorul acestor servicii poate dura ani de zile. Un server deschis in 2009 pe care mai joc eu e ful (fara boost) doar dupa ora 7 seara pan' la vreo 10 si in rest sunt 4-5 pe server. Rahatul asta de boost a stricat tot prin metode miselesti si n-am de gand sa tin serverul plin cu buti si codati adusi pe server obligati-fortati. Cu anti-cheatul activat (care detecteaza ~90% din coduri) am ajuns la concluzia ca din 24 sau 32 de jucatori boostati raman pe server o medie in timpul zilei de 7-10 jucatori curati (fara admini), marea majoritate detectati cu aim. Testul l-am facut atat pe serverul meu cat si pe alt server populat. Cativa admini au fost detectati cu aim si protector. Acum 3 sapt sa zic pe un site svr a fost scos din lista de boost pe motiv ca le stricam evidenta online fiind scosi jucatorii codati si ramanand 10 persoane pe server . Jocul e foarte vechi, coduri au toti dracii iar serviciile de boost se inmultesc. N-are rost, asta e concluzia mea.
    Last edited by Nap; 29-03-2015 at 01:38 PM.

    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Dislike ASF a dat Dislike acetui post

  2. Serverul CSFUN

    #2
    Membru - Silver I RIDER's Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Re: Serverul CSFUN

    cred ca ai foarte mare dreptate sa faci un sv populat cu player buni trebuie ani de zile e decizia ta faci cum vrei oricum sa ne lasi adresa pe care joci ca poate cine stie ne vedem acolo asta in caz ca inchizi sv bft si ms...
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  3. Serverul CSFUN

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Re: Serverul CSFUN

    Ai si tu dreptatea ta. Bafta in continuare si multumim ca ai ales comunitatea WarGods! Succes in tot ceea ce iti propui si te asteptam pe serverele noastre
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage