-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Demo.

  1. Demo.

    #11
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Ma oameni buni nu va mai certati in "vazul" lumii. De asta exista un chat, un PM su subforum VIP, daca aveti ceva de impartit. S-a cerut parea la un demo, nu a dat in cap nimanui, e dreptul ei ca admin, mai ales ca nu i-a dat ban/kick sau altceva. De la o vorba aruncata in vant de Alex, va certati voi doi. Nu mai intrati in polemici de genu asta, mai ales ca sunteti amandoi admini cu experienta...va credeam mai maturi
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!
    Dislike OblivioN a dat Dislike acetui post

  2. Demo.

    #12
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acest Puiu stiu ca indeplineste toate conditiile pentru a fi lasat sa joace.Din cate am vazut are steam, face wcd de cate ori e cazul si foloseste de fiecare data wac.In concluzie, cred ca e curat dar nu bag mama in foc pentru nimeni, asta e parerea mea.
    Nu se cearta nimeni domnu inginer, sunt doar contre intre adminii astia ,fiecare cu parerea mea, mentalitati diferite, stii cum e , din prea multa dragoste E bine sa avem discutii de genu asta pe forum , inseamna ca forumul e populat
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.
    Thanks F0rS3ti a dat Thanks acetui post
    Like G|Nico., RaZz0R, F0rS3ti, ADRI, Sunn:X, Mr.Grook a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage