-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. Din partea casei

    #11
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by FTw | X!a You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ma amuzi din ce in ce mai tare daca esti asa expert de ce nu ai tu Designer ? cum poti tu sa cataloghezi drept erori alea poate asa am vrut eu sa le fac , pe scurt esti Prost de Puti , ai facut si tu ca sa aiba din ce sa aleaga comunitatea ,de ce nu ti-a venit tie ideea dom` mare expert in ps si alte programe afferente , nu am chef sa ma cert cu tine... nici nu stiu de ce iti mai raspund , uite vezi de asta se duce de rapa viitorul Romaniei numai sa reproducem stim toti sa criticam .... mai intai catalogheazate pe tine comportamentul tau in urma respingerii cerererii de designer a lasat de dorit .Eu am incetat orice discutie .... dar ca sa stii am facut in ps si evoluat in el in o luna mai mult decat ai facut tu de cand te dai mare balena in borcan aici in comunitate... pt prima data am deschis psu in Noiembrie in rest totu era facut in word si paint cu screenshoturi dupa am inceput putin cate putin sa descopar ... si nu m-am dat asa balena in borcan ca si tine ... de 2 ani in comunitate ma asteptams a fii cineva dar nu esti decat un alt mascarici ! Punct ! am spus tot ce aveam de spus . Bafta !
    arrr , a cam durut a ? e frumos sentimentul ala de a ti se spune orice greseala facuta la orice pas a ? comportamentul meu a cam lasat de dorit dar cel putin m`am controlat si nu am injurat asa cum ai facut tu , lucrezi cu ps din noiembrie si faci creatii/editati cu texturi de covoare , bevel and emboss pe font`uri erodate , dute la delia sa te invete sa dai si tu un blur pe o poza , ceva texturi c4d , din cate vad nu prea le ai cand delia dadea outerglow pe text se potrivea cu textul si tema , pe cand ale tale sunt date degeaba , mai mult strica poza , invata sa integrezi un render ca fara asta nu ajungi prea departe.

    Spui ca ai evoluat intr`o luna cat am evoluat eu in 2 ani , atunci cum se face ca pana si creatiile You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! arata mai bine decat creatiile tale facute cu texturi de covoare ? ups , tu ai facute "adaugari" cu texturi de covoare , eu am facut creatii cu texturi default (exceptand poza cu reaperul si c4d`ul dupa creatia cu pattern).
    Last edited by Tim3^sh0T; 22-01-2015 at 03:31 PM.

  2. Din partea casei

    #12
    Membru - Silver Elite Master Mr.Grook's Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Italy
    Posts
    338
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa mor eu, sunteti penibili amandoi, terminati cu certurile astea pe forum, daca vreti sa va comentati/discutati creatile sau daca vreti sa va insultati aveti un chat privat sau mess. Nu ne intereseaza pe toata lumea ce certuri aveti voi, asa numa va aratati imaturitatea.
    Sunteti 2 membri vechi ar trebui sa stiti foarte bine regurile forum-ului si sa aveti respect unul fata de celalalt asa si pentru comunitate!
    Last edited by Mr.Grook; 22-01-2015 at 03:44 PM.
    Thanks Tim3^sh0T a dat Thanks acetui post
    Like Tim3^sh0T a dat Like acetui post

  3. Din partea casei

    #13
    Designer [696]`vLad's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs down

    Urat ce se intampla aici... u.u)
    Quote Originally Posted by FTw | X!a You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce face omu face si maimuta ... You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu nu m-am luat de nimeni niciodata daca a facut ceva ce sa semane cu vreo creatie de a mea.. zic..

    :-?
    PRO & CONTRA

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    ..legat de PRO/CONTRA și de cererile slot/super-slot(upgrade) , unban, add-ban .
    Niciodată nu am să îmi dau cu părerea , adica PRO/CONTRA la vreo cerere slot/super-slot(upgrade), unban, add-ban dacă nu am avut de-a face cu playerul în cauză .




    Quote Originally Posted by FTw | X!a You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu e vorba de asta .... dar incearca sa fii original daca lucrezi la o imagine fa.o din placere cu pasiune pt ceea ce faci ! e mult prea deranjanta ochiului animatia ..
    Util ar fi sa dai sfaturi ce tin de creatie in sine... gen textura , luminozitate , umbra...etc.. sper ca intelegi ce zic..

    Quote Originally Posted by RaZz0R You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    2 boti, unu mai amre ca altu )
    Aprob.

    Quote Originally Posted by Tim3^sh0T You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Inner glow praf , bevel and emboss pe text erodat ? really ?



    "www.wargods.ro" praf , atat culoarea fontului cat si stroke & outerglow , mai bine faceai textul din curcubeu , arata mai bine , outer glow la mana praf de asemenea , png`ul cu "contra" , cut in(adancire) nu e bun , se vad pixelii pe margine , trebuia sa ii adaugi un stroke moale cu culoarea backgroundului forumului.



    Intregrarea renderului foarte proasta.



    "cauto pe delia"



    textura c4d din cerc nu se potriveste cu tema , inner glow de asemenea.

    As putea sa gasesc la oricine greseli , chiar si "nod in papura" , dar dupa cum am mai spus , la voi e mai usor sa criticati si sa luati la misto decat sa ajutati.
    Doc` ...cum spuneam.. critici constructive , cu un sfat atasat... nu asa...

    Quote Originally Posted by FTw | X!a You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ma amuzi din ce in ce mai tare daca esti asa expert de ce nu ai tu Designer ? cum poti tu sa cataloghezi drept erori alea poate asa am vrut eu sa le fac , pe scurt esti Prost de Puti , ai facut si tu ca sa aiba din ce sa aleaga comunitatea ,de ce nu ti-a venit tie ideea dom` mare expert in ps si alte programe afferente , nu am chef sa ma cert cu tine... nici nu stiu de ce iti mai raspund , uite vezi de asta se duce de rapa viitorul Romaniei numai sa reproducem stim toti sa criticam .... mai intai catalogheazate pe tine comportamentul tau in urma respingerii cerererii de designer a lasat de dorit .Eu am incetat orice discutie .... dar ca sa stii am facut in ps si evoluat in el in o luna mai mult decat ai facut tu de cand te dai mare balena in borcan aici in comunitate... pt prima data am deschis psu in Noiembrie in rest totu era facut in word si paint cu screenshoturi dupa am inceput putin cate putin sa descopar ... si nu m-am dat asa balena in borcan ca si tine ... de 2 ani in comunitate ma asteptams a fii cineva dar nu esti decat un alt mascarici ! Punct ! am spus tot ce aveam de spus . Bafta !
    Te rog , pastreaza un limbaj decent.. nu suntem pe camp..
    Hai sa fim colegi... nu vecini sa ne aruncam cu piatra in geam unu celuilalt...
    Aratati si voi ceva respect unul fata de celalalt daca impartit acelasi ``hobby``

    Quote Originally Posted by Mr.Grook You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa mor eu, sunteti penibili amandoi, terminati cu certurile astea pe forum, daca vreti sa va comentati/discutati creatile sau daca vreti sa va insultati aveti un chat privat sau mess. Nu ne intereseaza pe toata lumea ce certuri aveti voi, asa numa va aratati imaturitatea.
    Sunteti 2 membri vechi ar trebui sa stiti foarte bine regurile forum-ului si sa aveti respect unul fata de celalalt asa si pentru comunitate!
    Aprob.
    Last edited by [696]`vLad; 22-01-2015 at 04:05 PM.
    Like Tim3^sh0T a dat Like acetui post

  4. Din partea casei

    #14
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,271
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ati aberat mult in acest topic. In loc sa va vedeti de treaba si sa incercati sa colaborati ca sa promovati comunitatea, voi va certati ca turcii. Daca nu puteti sa colaborati, stati departe unul de celalalt.

    De astazi, incolo, daca mai vad astfel de discutii, certuri sau comentarii puerile despre creatiile altora, am sa impart warning-uri si ban-uri pe forum celor care sunt implicati in astfel de discutii.

    *****************

    Thanks Tim3^sh0T, Alex` a dat Thanks acetui post
    Like RaZz0R, Tim3^sh0T, Mr.Grook a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage