-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Propunere !

  1. Propunere !

    #11
    Membru - Silver Elite Master Savarinaa's Avatar
    Member since
    Sep 2013
    Location
    Sibiu
    Posts
    425
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu in weekend stau şi pānă la 2,3 dimineaţa. Depinde ce fel de stare am. Deja, de la 3 īn sus se joacă doar 2vs2, maxim 4vs4. E o propunere inteligentă, dar nu are de ce să stea acel admin on dacă nu sunt playeri să joace. N-am mai intrat aşa des, poate s-au mai mărit jucătorii de noapte. Şi cum au zis şi ceilalţi, majoritatea sunt la servici/şcoală.

  2. Propunere !

    #12
    Membru - Silver Elite Master Sxe's Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Location
    REPUBLICA PLOIESTI
    Posts
    332
    Last username
    Bonjur LeoNNN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum adica in timpul vacantelor, concediilor hai sa iti explic ceva. sunt unii oamnei care joaca noaptea counter strike cum de altfel o fac eu Si nu am mai inteles un lucru cum adica sa fie acea persoana admin doar noaptea adica ala daca joaca si ziua el are admin doar noaptea partea asta nu o inteleg Se poate da admin unei persoane cum au si ceilalti numai ca el trebuie sa isi faca treaba noaptea asa cum fac adminii care sunt ziua care intra doar 2,3 ore pe zi. Eu zic ca ar fii o treaba foarte buna acum voi decideti daca vreti sa fie playeri si noaptea cum sunt si ziua.
    Mai intai cumpara un abecedar , pentru orice eventualitate.
    Si unde bati apropul ? Crezi ca daca stai noaptea pe server ai ceva in plus fata de ceilalti ? iti spun eu ca nu.
    Chiar daca nu joc pe acest server , cred ca este o idee buna . Pe serverul meu am admini de noapte adica , admini care joaca pana la 5-6 dimineata dar daca serverul se goleste va dati seama ca ies si ei.
    Last edited by Sxe; 05-12-2014 at 11:16 PM.
    M-am lasat de joc .Mai am timp si de viata reala..gagici etc.. stiti voi ..Mai intru din cand in cand sa vad ce e nou, pe ZM cu diferite nick-uri ,mai incerc sa va ajut pe forum .
    O noua aventura : https://steamcommunity.com/id/Nevermind2nd

  3. Propunere !

    #13
    Membru - Silver Elite Dementhu's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am stat nopti intregi pe server pana la maxim 4 dimineata si foarte rar gaseam un codat, deobicei dupa ora 2 jumate 3 eram maxim 6 jucatori...dupa cum spuneam "am stat" pentru ca este f.obositor, trebuie sa ai o munca de noapte la un birou..unde sa ai si timp sa stai pe sv..de acasa ca sa stai noaptea ar insemna sa dormi pana la 12, 1 pranz...si nu stiu cati dintre voi sunteti la scoala ..da noi majoritatea suntem la munca...oricum deobicei cand sunt in concediu noaptea o acopar eu.
    Like OblivioN a dat Like acetui post

  4. Propunere !

    #14
    Membru - Gold Nova I OblivioN's Avatar
    Member since
    Nov 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    715
    Last username
    PhrozeN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LeoNNN You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mai intai cumpara un abecedar , pentru orice eventualitate.
    Si unde bati apropul ? Crezi ca daca stai noaptea pe server ai ceva in plus fata de ceilalti ? iti spun eu ca nu.
    Chiar daca nu joc pe acest server , cred ca este o idee buna . Pe serverul meu am admini de noapte adica , admini care joaca pana la 5-6 dimineata dar daca serverul se goleste va dati seama ca ies si ei.
    Bag de seama ca vrei sa devii oaia neagra a comunitatii, te iei de toata lumea fara niciun motiv. Domnisoara Nico (Savarinaa) a vrut sa evidentieze faptul ca noaptea sunt prea putini playeri ca sa necesite un admin on noapte de noapte, parerea mea este ca varianta cu voteban ar fi cea mai eficienta.
    Like WarGods | RbN a dat Like acetui post

  5. Propunere !

    #15
    Membru - Silver Elite Master RedLine's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Location
    Sebes
    Posts
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu zic sa-l lasati asa . N-are rost nici cu voteban ... Parerea mea ca daca unii sufera de prea multa "experienta" si vine altu mai bun ca el si se apuca de dat ban ... ok ...intra dupa 60 min iar ... si din start ii se va da voteban fara sa mai poata juca de aceeasi copii suferinzi .
    Si ar mai fi o problema ... daca 5 copii fac aceeasi chestie ...pe o singura persoana ... si persoana acuzata face reclamatie ... copiii in cauza trebuie sa vina cu dovezi ..ei saracii daca n-au acces la comenzi numa la voteban ... Parerea mea ca umplem forumu` de reclamatii degeaba ... cum zicea cineva mai sus ... joci 4 vs 4 ... max 6vs6 ... si nu are rost sa mai umplem serveru` de prostii . PARERE PERSONALA si trebuie tratata ca atare .
    Mess With The Best ... Die Like The Rest
    Thanks Teddy a dat Thanks acetui post
    Like Teddy a dat Like acetui post

  6. Propunere !

    #16
    Membru - Silver Elite Master ruby on rails's Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Location
    San Francisco , CA , USA
    Posts
    283
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LeoNNN You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mai intai cumpara un abecedar , pentru orice eventualitate.
    Si unde bati apropul ? Crezi ca daca stai noaptea pe server ai ceva in plus fata de ceilalti ? iti spun eu ca nu.
    Chiar daca nu joc pe acest server , cred ca este o idee buna . Pe serverul meu am admini de noapte adica , admini care joaca pana la 5-6 dimineata dar daca serverul se goleste va dati seama ca ies si ei.

    Agree with Redline, voteban e aiurea. De asemenea, nu va mai luati de Savaaaa!!! .. ca in loc sa "papati" savarina, va papa ea )
    CLA AMG - Nappa leather interior, Panorama sunroof, Command online system, Jupiter red


    Thanks RedLine a dat Thanks acetui post
    Like RedLine a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage