-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16
  1. Reclamatie KGB - Abuz

    #11
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    kyci cand ramane ultimul om nu ai voie sa spui unde este , nu esti la classic , e de datoria zombiilor sa il caute , nu trebuie sa atace omul , cand spui unde e ultimul om e ca si cum ai face team cu cineva si asta nu e voie , pune poza de cand ai zis tu unde e ultimul om (daca o mai ai) nu numai cand ti`a dat el gag , si totusi numai face`ti reclamatie pentru un gag , KGB pune motive mai plauzibile nu "taci , pa , gura , dispari " ca daia iti face si reclamatie de asta e pus Motivul ca sa stie omul de ce a luat gag ...
    P.S : cat am fost pe server nu sa intamplat nimic, credca asta sa intamplat dupa ce am iesit
    Thanks WarGods | KGB, kyci a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, kyci a dat Like acetui post

  2. Reclamatie KGB - Abuz

    #12
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am pierdut 3 minute din viata sa citesc tot cei aici, si acum ma intreb pentruce.
    Nu am vazut pentru care fapt datoreaza reclamatia? Puteai foarte simplu sa injuri si sa iti dea gag, si u sa postezi doar cea ce iti convine.
    Fara dovezi=reclamatie puerila fara rost.
    CU alte cuvinte nu ii prea vad rostul.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, WarGods | RbN a dat Like acetui post

  3. Reclamatie KGB - Abuz

    #13
    Membru - Gold Nova I C@mp3R's Avatar
    Member since
    Apr 2011
    Location
    Italia
    Posts
    557
    Last username
    M0nsTeR
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma bag si eu Din ce vad pe zm sa format o mica mafie (va cam acoperiti unul pe altul).Kgb un sfat si de la mine mai usor cu gag-urile le dai cam prea usor.
    C@mp3R is here!
    Thanks WarGods | KGB, kyci a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, kyci a dat Like acetui post
    Dislike |HD|MeRceR* a dat Dislike acetui post

  4. Reclamatie KGB - Abuz

    #14
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    RaZz0R- Daca te uiti atent la poza vezi ca am zis , " pt ce , ca nu am injurat s-au am vorbit urat" puteti verifica si chatu daca nu ma credeti.
    Crazy Doctor- Am inteles , nu se va mai repeta , din pacate am facut doar 1 poza...
    Din punctul meu de vedere, acest subiect pare incheiat si trebuie inchis

  5. Reclamatie KGB - Abuz

    #15
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by kyci You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    RaZz0R- Daca te uiti atent la poza vezi ca am zis , " pt ce , ca nu am injurat s-au am vorbit urat" puteti verifica si chatu daca nu ma credeti.
    Crazy Doctor- Am inteles , nu se va mai repeta , din pacate am facut doar 1 poza...
    Din punctul meu de vedere, acest subiect pare incheiat si trebuie inchis
    nu o sa fie nimeni sanctionat , dar pe viitor daca mai faceti reclamatii pt un gag de 3 min si daca mai face`ti abuz mereu sar putea sa va treziti cu un ban/downgrade nu de la mn ci de la abyss , deocamdata nu a raspuns la aceasta reclamatie , daca va raspunde sigur o sa sanctioneze pe cineva
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, kyci a dat Like acetui post

  6. Reclamatie KGB - Abuz

    #16
    Membru - Gold Nova III WarGods | AbySs's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Constanta
    Posts
    1,388
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by kyci You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu il acuz aiurea, nu sunt cretin sa fac asa ca se poate verifica .Asta este tot ce am vorbit eu , va puteti uita in log , tot el mi-a spus ca " te bagi ca chilotii" exact asa a spus, lasand la o parte faptul ca a facut cacofonie, nu cred ca este normal sa te comporti asa. Chiar te rog Delia daca poti verifica.

    Iar la referire cu modul de reclamatie , nu am mai stat sa ma uit la model , am facut-o pe "repezeala"... Dar nu cred ca este o problema modul in care am facut-o, pe viitor voi posta cum trebuie, dar sper ca nu voi mai fi nevoit sa postez asa ceva.
    P.S. : Eu respect regulile pe server , pentru greselile pe care le-am facut ( si recunosc ca am facut) am platit , am avut ban. Nu doresc sa mai intru in conflict cu niciun admin sau cu oricare alt player.
    1. Unde este cacofonie mai exact? Daca ai de gand sa fi un "grammar nazi" poate o faci corect? Doar " ca ca " este cacofonie, ex: ca camila.
    2. Daca vi cu o reclamatie facuta la repezeala te astepti noi sa iti elaboram reclamatia? Sunt impuse niste conditii sa nu stau eu 5 ani sa iti caut 2 fraze in mii si mii de randuri.
    3. Eu am spus clar, daca nu va puteti abtine de la comentarii gen "vezi ca este dupa cutia x" am sa va pun ecranu negru sa vedem ce mai comentati atunci.

    Quote Originally Posted by KGB-Ady You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    kyci daca ai respecta si tu macar 10 la suta din reguli,nici sa postezi o cerere,o reclamatie,habar nu ai si mai zici ca stii regulamentul,te legi de o ata ca avocatii la tribunal,esti activ pe server mai mult cu chatul ,agiti adminii,pe mine mai ales,nu abuzez,mi-ai zis de multe ori ca sufar de admin,bulache,am o varsta,nu am timp toata ziua sa ma cert cu buti k tn,RnB a zis clar ,pune dovada cu screen la consola ,ce ai zis tu,ce am zis eu.....tu esti unul din cei care merita sa joace pe serv numai cu gag..
    Fara sa il faci "but" si in alte feluri nu se poate? Poate este felul lui mai enervant dar eu patesc si mai rau cand intru pe sv, m-ai vazut pe mine vreodata sa ii fac "buti" sau in alte felurile?

    Am sa trec aceasta reclamatie ca o bila neagra pentru amandoi(motivele mai sus). Uitati ca acest server este creat pentru a va dista, lasati la oparte x este admin si y este player, si x este mai asa si y este mai asa. Suntem toti playeri si intram sa ne simtim bine.


    If i would have this place and hell, i would rent this place and live in hell.
    Thanks WarGods | KGB, |HD|MeRceR* a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage