-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. Retragere G|Nico.

    #11
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by seight You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum adica nu ti s-a dat dreptul la replica? Cine a zis ca ai ban direct? WAC-ul scrie ca ti-a gasit " glBegin:5CE9ECE9 " care n-am nici cea mai vaga idee ce inseamna... Tiger poti sa na lamuresti tu ce inseamna si ce masuri trebuie luate?
    Mi s`a dat ban permanent si mi s`a scos adminul fara makr sa fiu anuntata. Ma repet, nu mi s`au facut poze sau wcd, nu stiu si nu inteleg cum si de unde am aparut codata in wac, nu`mi da nimic la search despre acel cod,nu stiu ce este, ce face.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  2. Retragere G|Nico.

    #12
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Zici ca nu mai ai admin, eu nu stiu nimic in privinta asta , habar nu am despre ce e vorba.Va rog frumos sa ma lamuriti sa pot lua o decizie.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  3. Retragere G|Nico.

    #13
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,281
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai fost prinsa de WAC de doua ori:
    1. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . -> Wallhack
    2. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! (cautare dupa ip-ul tau) -> Leis.dll

    Ce explicatii ai mai dori sa mai dai? Ce test wCD ai mai dori sa faci? WAC-ul cum detecteaza codul, il anunta si se inchide automat (inclusiv cs-ul). Deci, testul wCD dupa ce ti s-a inchis cs-ul pica.

    Quote Originally Posted by TheKiller. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Se poate verifica daca ai fost tu sau nu pe server la ora aceea.
    Nu se poate verifica 100% corect daca in acea perioada a fost, sau nu, pe server. IP-ul este cert ca este al ei. Cum am spus si mai sus, WAC-ul cum detecteaza codul il anunta si se inchide automat (inclusiv cs-ul).

    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Timpul server-ului este decalat cu ~17 minute in urma. Adaugati 17 minute la timpul afisat in log-uri.


    Adminul ti s-a dezactivat imediat pe motive de securitate (a jucatoriilor).
    *****************


  4. Retragere G|Nico.

    #14
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai fost prinsa de WAC de doua ori:
    1. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . -> Wallhack
    2. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! (cautare dupa ip-ul tau) -> Leis.dll
    Cu Leis nu figureaza numele meu,am router neparolat oricine poate sta pe wirelles poate avea acelas ip,id`ul unic difera, (plus k scrie SERVER=NULL) nu imi pune vb in gura..vreau dovezi certe ca eu la 25 sep 2014 - 20:55:41 cand am primit ban aveam activ acel cod(in wac am figurat la/dupa ora 18:00 codata) deci este un interval de timp...
    Dupa cum am si spus eu la/dupa ora 18:00 nu am fost pe server...
    L 09/25/2014 - 17:53:17: "G|Nico.<1326><STEAM_0:0:711649416><TERRORIST> " disconnected

    Si am mai intrat "
    09/25/2014 - 19:18:14: "G|Nico.<1829><STEAM_0:0:711649416><>" connected, address "46.108.13.66:27005" -pe inf2se stiu sigur, jumatatea mapei..apoi sa pus mjolbi pe care am lut ban.


    Nu mi sa inchis wac`ul, tin wac`ul deschis de cand aprind pc pana il sting..chiar daca mai ies din cs.! Aveam wac on cand am primit ban.

    Nu mi sa inchis wac`ul cum spui tu...si nici din joc nu imi iesise automat.


    Admin dezactivat pe motiv de securitate a jucatorilor? lol?! Asta`i chiar amuzanta
    Last edited by G|Nico.; 26-09-2014 at 01:29 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  5. Retragere G|Nico.

    #15
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,281
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cu Leis nu figureaza numele meu
    Nu este nume, ci cod.

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    am router neparolat oricine poate sta pe wirelles poate avea acelas ip
    Nu este problema noastra. Raspunderea este toata a ta.

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    vreau dovezi certe ca eu la 25 sep 2014 - 20:55:41 cand am primit ban aveam activ acel cod(in wac am figurat la/dupa ora 18:00 codata) deci este un interval de timp...
    Dupa cum am si spus eu la/dupa ora 18:00 nu am fost pe server...
    Nu conteaza ca aveai WAC-ul deschis la momentul acela cat timp ai fost prinsa cu cod pe acel ip. Ai uitat sa adaugi ~17 minute decalaj.

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu mi sa inchis wac`ul cum spui tu...si nici din joc nu imi iesise automat.
    Vreo dovada? Niciuna.

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Admin dezactivat pe motiv de securitate a jucatorilor? lol?! Asta`i chiar amuzanta
    Ce ti se pare asa de "amuzant"? Puteai oricand sa te reintorci pe server si sa banezi jucatori nevinovati. Asta cum ti se pare?!

    Banul ramane fara discutie.
    *****************


  6. Retragere G|Nico.

    #16
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu este problema noastra. Raspunderea este toata a ta.
    Deci asa este cum am spus oricine poate intra pe wirelles si sa figureze cu acelas ip k al meu...am motivele mele pt care nu am parolat routerul, nu ma asteptam veci sa se ajunga la situatia asta.

    Nu conteaza ca aveai WAC-ul deschis la momentul acela cat timp ai fost prinsa cu cod pe acel ip. Ai uitat sa adaugi ~17 minute decalaj.
    09/25/2014 - 17:53:17: "G|Nico.<1326><STEAM_0:0:711649416><TERRORIST> " disconnected (Cand m`am deconectat ) +17 min cum spui..ora 18:20... in wac figurez cu max 4 minute mai trz de ora deconectarii mele.

    Vreo dovada? Niciuna.
    Banul mi s`a dat la ora 20:55:41, aproximativ 3 ore mai tarziu, dc? Normal k nu am dovezi pt k nu s`a aplicat nici`o comanda care sa dovedeasca k eu la ora respectiva aveam acel cod activ,cum zici ca era wall, cu toate ca nu`mi da nimic la search cand scriu "glBegin:5CE9ECE9" presupusul cod. Daca era wall trebuia sa`mi faca si mie careva poze de cand am figurat codata, nu dupa 3 ore...ban. Trebuia actionat pe moment, eram dispusa la orice teste voiati ca sa`mi dovedesc nevinovatia...nu mi s`a dat sansa. Ti`am dat id`ul meu prin Kary (care uimitor stia k urmez sa fiu banata si retrogradata) sperand k o sa ma contactezi si o sa`mi explici situatia,dupa cum am mai spus eram dispusa la orice teste voiai tu sau altcineva de la ora cand am aparut in evidentele wac`ului.
    Precizez k am fost verificata prin team viewer de catre own` Firma, mi`a "intors calc cu fundul in sus" daca ma pot exprima asa... In browser am descarcari dupa data de 15/09 pana azi nimic nu a fost sters, si istoricul este intact nu figurez cu site de coduri vizitate sau alte chestii..Nu stiu ce sa mai zic si ce sa mai fac..

    Puteai oricand sa te reintorci pe server si sa banezi jucatori nevinovati. Asta cum ti se pare?
    Nu am banat niciodata de cand am acces la ban jucatori nevinovati, de cele mai multe ori intreb adminii mai mari si mai vechi daca e bine sau nu ce fac. Nu am vrut probleme.
    Last edited by G|Nico.; 26-09-2014 at 04:35 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  7. Retragere G|Nico.

    #17
    Membru - Silver III *Karynutza*'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Posts
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    DA , stiam ca urma sa iei ban pentru ca , tiger a intrat pe mine pe steam si mi-a zis sa te banez.. eu l-am intrebat de ce si mi-a explicat ca a primit mail de la wac cum ca Nico apare cu acel cod.."glBegin:5CE9ECE9".Bineinteles ca nu am avut nici cea mai mica idee ce inseamna si de aceea l-am rugat pe tiger sa imi spuna ce inseamna urmand a-mi raspunde ca e wall... Dupa cum ai si vazut nico nu ti-am dat eu ban , pentru ca eram socata si nu am putut.. daca iti vroiam raul sau ceva te banam eu personal dar l-am rugat sa o faca el.. ceea ce a si facut scotand de asemenea si adminul . imi pare rau sincer , chiar daca a aparut aia la wac oarecum nu cred ca joci tu cu cod.. dar nah eu nu am nicio putere asupra deciziei celor mari , asa ca ramane sa vedem ce vor decide ei . O zi faina !
    Thanks G|Nico. a dat Thanks acetui post

  8. Retragere G|Nico.

    #18
    Membru - Silver Elite Dementhu's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt dea dreptul socat...!!!!!un admin de-al nostru cu coduri?mie tare imi e ca ea a incercat sa ia de pe net vreun cfg care contine...fisiere de genul pentru a trage mai bine sau altele.....In fine daca este adevarat si din cate vad pare a fi...pacat Nico ...dadusei dovada de impicare pentru comunitatea asta.


    Weekend placut!
    Deme.

  9. Retragere G|Nico.

    #19
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Dementhu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    .In fine daca este adevarat si din cate vad pare a fi.
    ...
    Ce pare a fi, nu vine nimeni cu dovezi certe care sa ateste ca chiar eu am fost. Nu exista implicare, nu este problema lor daca a fost altcineva pe wirlles,pt k am precizat , am router neparolat...Dar au sarit repede sa scoata admin si tot (sa o lasam cheala) in loc sa facem controale sa vedem daca chiar a fost asa sau pur si simplu o eroare.. A vazut k am aparut in evidentele wac`ului la/dupa ora 18:00 dar eu primesc ban dupa 3 ore, 20:55:41. Nu joc de ieri de azi.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  10. Retragere G|Nico.

    #20
    Membru - Silver Elite Master Sunn:X's Avatar
    Member since
    Mar 2012
    Posts
    259
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma bag si eu,in ciuda faptului ca nu mai joc pe server(Din motive clare),forumul inca il vizitez de cateva ori pe zi.
    Este vina ta Nico,daca ai folosit sau nu acel `program` ( pe server,sau pe altul)o data ce wac este deschis acela apare in evidenta.
    Daca a fost folosit de altcineva dar cu ip tau,dupa spusele tale,aceasta este tot problema ta.
    Stiu cum este sa fi in situatia asta,deoarece am fost de cateva ori (s-a dovedit ca am fost curat,sau nu au fost dovezi impotriva),dar nu face prostia de a face cererea de retragere pana nu se lamuresc lucrurile.
    Pup si toate cele bune.
    Respecta si vei fi respectat !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage