-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. Retragere G|Nico.

    #1
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere G|Nico.

    NUME: G|Nico.
    DURATA: Definitiv si irevocabil..
    MOTIV: Mi`a facut o deosebita placere sa fac parte din stafful Wgods in aceste 5-6 luni, am investit timp si sentimente, m`am atasat atat de server cat si de unele persoane...adminul l`am luat pe buna dreptate si in timp. Dar.. am fost invinovatita pe nedrept, nu mi sa dat dreptul la replica sau sa pot dovedii contrariul...
    MENTIUNI: Tin sa mentionez ca pe data de 25.09 la/dupa ora 18:00 eu nici makr nu am fost pe sv. Toate cele bune.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  2. Retragere G|Nico.

    #2
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se poate verifica daca ai fost tu sau nu pe server la ora aceea.




  3. Retragere G|Nico.

    #3
    Membru - Silver Elite Elequantz's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau nico dar daca este adevarat trb sa iti asumi rensponsabilitatea !! pentru ca si noi patim la fell nu numai tu!! asta este ciao o seara buna !!
    Last edited by Elequantz; 25-09-2014 at 11:05 PM.
    Aminteste-ti trecutul si planuieste-ti viitorul... Dar traieste pentru azi caci ieri deja a trecut si maine s-ar putea sa nu mai vina niciodata!!

  4. Retragere G|Nico.

    #4
    Membru - Gold Nova I OblivioN's Avatar
    Member since
    Nov 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    715
    Last username
    PhrozeN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu zic ca ar trebui sa auzim si ce are ea de zis, poate nu e chiar atat de simpla problema. Eu personal nu am vazut nicio schimbare in jocul ei ca sa dovedeasca , ca are cod, iar fara suparare Nico dar chiar daca ai avea cod nu ai avea destula exp sa joci cu el fara sa observam. Sper sa fie o simpla eroare.
    P.S sa nu uitam cazul lui Anne in ajutorul careia ati sarit atatia sa o aparati,zic sa o lasam macar sa se explice sau sa faca testul wcd.
    Last edited by OblivioN; 25-09-2014 at 11:55 PM.
    Thanks G|Nico. a dat Thanks acetui post

  5. Retragere G|Nico.

    #5
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    P.S sa nu uitam cazul lui Anne in ajutorul careia ati sarit atatia sa o aparati,zic sa o lasam macar sa se explice sau sa faca testul wcd
    Am facut testul wcd imediat dupa ... You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by G|Nico.; 26-09-2014 at 12:07 AM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  6. Retragere G|Nico.

    #6
    Membru - Silver Elite Master CRocoDiL's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Germany
    Posts
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DURATA: Definitiv si irevocabil..
    Ori te retragi ori incercam sa dezvaluim misterul?! (ce imi place asta: imediat cand cineva face o belea sau greseste cu ceva....in secunda 2. RETRAGERE! ma amuza maxim )) )

  7. Retragere G|Nico.

    #7
    Membru - Silver III TiGaNu^Ion's Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Ferentexas
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu cred ca cei ce se retrag asa au ceva de ascuns. Un om care stie ca nu a gresit cu nimic incearca sa rezolve problema si sa isi declare nevinovatia. Ce inseamna ca nu ti s-a dat dreptul la replica, ai fost amenintata/santajata/batuta? Daca da, de cine? Care sunt datele problemei?

  8. Retragere G|Nico.

    #8
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by TiGaNu^Ion You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu cred ca cei ce se retrag asa au ceva de ascuns. Un om care stie ca nu a gresit cu nimic incearca sa rezolve problema si sa isi declare nevinovatia. Ce inseamna ca nu ti s-a dat dreptul la replica, ai fost amenintata/santajata/batuta? Daca da, de cine? Care sunt datele problemei?
    Ce facem, ne dam arama pe fata? Nu am absolut nimic de ascuns..am fost, sunt, si voi fi dispusa la orice teste vor superiorii...team s.a
    Nu mi sa dat dreptul la replica=no ss, no wcd la momentul respectiv knd am aparut in evidentele wac`ului.

    P.S Te crede`am altfel
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  9. Retragere G|Nico.

    #9
    Membru - Silver III TiGaNu^Ion's Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Ferentexas
    Posts
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi dau quote ca am zis clar, concis si poate nu s-a inteles:
    ...cei ce se retrag asa au ceva de ascuns. Un om care stie ca nu a gresit cu nimic incearca sa rezolve problema si sa isi declare nevinovatia...
    si adaug: ...prin orice mijloace, atata timp cat s-a atasat de un server si ar vrea sa joace in continuare.
    Eu asa as face daca mi s-ar da ban pe nedrept dar poate sunt eu mai tigan.

    P.S.: imi place fierul, nu arama.
    P.S.2: inca te cred G|Nico. N-as vrea sa schimb asta.

  10. Retragere G|Nico.

    #10
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum adica nu ti s-a dat dreptul la replica? Cine a zis ca ai ban direct? WAC-ul scrie ca ti-a gasit " glBegin:5CE9ECE9 " care n-am nici cea mai vaga idee ce inseamna... Tiger poti sa na lamuresti tu ce inseamna si ce masuri trebuie luate?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage