+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. Schimabrea hartilor

    #11
    Membru - Silver Elite Master IoNuTzZ's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Crazy Doctor You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Invatati sa jucati alte harti , awp immun or sa fie scoase , obisnuitiva , nu o sa jucati toata viata numai 2010 , moama , 202 , infantry , un motiv mai sus la rnb , nu prea mai joaca din cauza hartilor (2010 , 202 , infantry) si altii pe langa el , majoritatea sau lasat de serverul asta din cauza awp`ului si spune`ti ca sv e full
    P.S: poate chiar o sa fac o propunere ca sa se faca addonsu default , fara awp , fara immun , fara ibomb , skinurile clasice la zombie , fara /fpsmoon , fara /flare , fara 10x multijump reaper , 2x human , 1 laser sa il cumparati , fara bug (lm rosu peste albastru) fara sa spargeti lm`urile (zombie la human si invers) , fara pluginu de a trece unu prin altu , atunci sa va vad
    Nu o sa mai vezi pe nimeni daca se baga astea.... cu 1 lm e imposibil sa supravietuiesti... fara sa pui lm rosu peste albastru cum se presupune ca ajungi la oameni? /fpsmon si /flare ajuta doar pt fps mai mare, nu vad cu ce incurca..
    sRT # IoNuTzZ^cO
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  2. Schimabrea hartilor

    #12
    Membru - Silver Elite Master Sxe's Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Location
    REPUBLICA PLOIESTI
    Posts
    332
    Last username
    Bonjur LeoNNN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In legatura cu mapele care le-a mentionat crazy , ok sunt cele mai jucate dar pe mine unul m-au cam plictisit cam in fiecare zi sunt zm_2010 si moama de 3-4 ori chiar daca sunt 100 de mape care pot fi jucate . propun sa incercam in fiecare vot sa nu apara acele mape care au fost.
    Last edited by Sxe; 25-08-2014 at 12:26 AM.
    M-am lasat de joc .Mai am timp si de viata reala..gagici etc.. stiti voi ..Mai intru din cand in cand sa vad ce e nou, pe ZM cu diferite nick-uri ,mai incerc sa va ajut pe forum .
    O noua aventura : https://steamcommunity.com/id/Nevermind2nd

  3. Schimabrea hartilor

    #13
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Bonjur You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    In legatura cu mapele care le-a mentionat crazy , ok sunt cele mai jucate dar pe mine unul m-au cam plictisit cam in fiecare zi sunt zm_2010 si moama de 3-4 ori chiar daca sunt 100 de mape care pot fi jucate . propun sa incercam in fiecare vot sa nu apara acele mape care au fost.
    Se intampla asta in fiecare zi , dar nu vezi ce zice domnu` ionut ? ca sa se stearga toate mapele de_ cs_ , de preferat sa ramana doar 2010 , 202 , infantry , moama harti noi se joaca in fiecare zi , din pacate nu prea sunt admini on si nici propuneri nu se fac , deci harti noi se joaca

  4. Schimabrea hartilor

    #14
    Membru - Silver Elite Master IoNuTzZ's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu mai zic ma nimic, bagati mape noi sa se joace si o sa vedeti rezultatul !! Oricum nu asta era rostul topic-ului !!
    sRT # IoNuTzZ^cO

  5. Schimabrea hartilor

    #15
    Membru - Gold Nova I C@mp3R's Avatar
    Member since
    Apr 2011
    Location
    Italia
    Posts
    557
    Last username
    M0nsTeR
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Apoi eu nu am pus moama la vot si imi facura reclamatie ca am schimbat mapa + dupa regulament! Cum zice si rnb sau cel putin cazul meu cand ma uit la evidenta la server si vad aceleasi mape imi piere cheful de cs
    C@mp3R is here!
    Like WarGods | RbN a dat Like acetui post

  6. Schimabrea hartilor

    #16
    Membru - Silver Elite Master IoNuTzZ's Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si pe clasic se joaca aceleasi mape... si nu playerii le propun, ci adminii le dau pe aceleasi.
    sRT # IoNuTzZ^cO

  7. Schimabrea hartilor

    #17
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    in primul nu compara clasicul cu zombie si in al doilea rand pe zm se joaca numai infantry , fiesta , 202 , 2010 , moama , pe clasic se joaca de_alexandra , de_dust2 , de_dust4ever , de_kabul32 , de_inferno , de_inferno2se , de_aztec , de_nuke_rarea , de_nuke , de_westwood , exceptand fy_snow si hartile de awp care se joaca odata pe zi , e o diferenta de numar fata de cele dupa zm , fac un pariu cu tine , maine dimineata la 9 intru pe server si mai ies noaptea la 1 , o sa se joace zm_2010 de 10 ori sau chiar mai mult , nu ca am ceva cu tine , dar calculeaza si tu putin , esti de putin timp in comunitate , uitate pe la discutii generale , retrageri , majoritatea sau lasat de sv asta din cauza la awp , alta majoritate din cauza erori cu overflow , alta majoritate din cauza hartilor pe care le jucati de 10 ori pe zi (sincer mie scarba sa intru cand vad zm_2010 sau fiesta).
    Last edited by Tim3^sh0T; 25-08-2014 at 11:49 AM.
    Like WarGods | RbN a dat Like acetui post

  8. Schimabrea hartilor

    #18
    Membru - Gold Nova III WarGods | AbySs's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Constanta
    Posts
    1,388
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am spus adminilor sa nu dea la vot decat atunci cand este absolut nevoie. Unii se plang ca nu intra si alte harti altii ca de ce nu se da la vot sa intre tot aceleasi(moama, infantry etc). Vrei o anume harta? avem "rtv".


    If i would have this place and hell, i would rent this place and live in hell.
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  9. Schimabrea hartilor

    #19
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din toata discutia asta am relizat ceva. Problema nu este la cine da vot sau cum da vot. Sv are un numar mare de harti, si din cate am vazut prin mapmenu sunt unele inutile, care nu au ce cauta pe sv, sunt harti de cs clasic, nici de cum de zm.

    O solutie la rezolvarea problemei actuale ar fi ca sa contribuim toti si sa eliminam hartile, de comun acord, care nu se potrivesc sv-ului nostru.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like -=dcL=- a dat Like acetui post

  10. Schimabrea hartilor

    #20
    Membru - Silver Elite Silvester's Avatar
    Member since
    Apr 2013
    Location
    bucuresti
    Posts
    193
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu zic sa mai jucam si harti noi cum este, zm_militia ,zm_dust2 snow 2011, zm_effect, zm_dd_v1, zm_fun_world_2, zm_decline2k, zm_fdust2x2 si sunt harti simple si usoare
    Like WarGods | KGB, Tim3^sh0T, WarGods | RbN, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage