+ Reply to Thread
Results 1 to 1 of 1
  1. Jocuri cu cerinte mici

    #1
    Membru - Silver Elite Master Sxe's Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Location
    REPUBLICA PLOIESTI
    Posts
    332
    Last username
    Bonjur LeoNNN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Jocuri cu cerinte mici

    Salut astazi m-am gandit sa nu mai postez decat un joc si ala sa fie cu cerinte gen WOW :O
    Si aici in acest topic o sa postez jocuri cu cerinte mici . si care nu necesita conectiune la internet sau cu contectiune la internet.

    Iar printre astea si un clasament nu numai bazat pe grafica ci pe poveste

    1. Primul joc este NFS Most Wanted (jocul video din 2005)
    - O mica descriere a jocului : Povestea īncepe cānd jucătorul, conducānd un BMW M3 GTR spre Rockport, o īntālnește pe Mia, o fată ce īl va ajuta mai tārziu. La intrarea sa īn oraș, jucătorul īl īntālnește pe sergentul Cross și pe partenera sa, care dețin un Chevrolet Corvette C6.

    Cerinte de Sistem :
    Windows XP,7,8
    Procesor de 3Ghz sau mai mare
    Memorie RAM de minim 1 GB
    DVD-ROM
    3GB Spatiu pe disc
    Placa de sunet si placa video compatibile DirectX 9.0c.
    Placa video trebuie sa fie minim un GeForce 5900 sau Ati 9800 cu minim 256MB VRAM
    Pentru Multiplayer trebuie sa aveti Internet sau Lan.

    2. Call of duty 2
    - O mica descriere : este continuarea lăudatului joc Call of Duty. A fost dezvoltat de Infinity Ward și publicat de Activision. Acțiunea jocului este plasată īn timpul celui de-al doilea război mondial și este experimentată din perspectiva a trei soldați, unul din Armata Roșie, unul din Armata Americană și doi din Armata Britanică. A fost lansat pe 25 octombrie 2005 pentru Microsoft Windows, pe 13 iunie 2006 pentru Mac OS X și pe 15 noiembrie 2005 pentru Xbox 360. Alte versiuni au fost dezvoltate pentru telefoane mobile, Pocket PC-uri și Smartphone-uri.
    Cerinte de Sistem :
    3D hardware accelerator card required - 100% DirectX 9.0c compatible 64MB hardware accelerator video card and the latest drivers*
    English version of Microsoft Windows 2000/XP
    Pentium IV 1.4GHz or AMD Athlon XP 1700+ processor or higher
    256MB RAM (512MB RAM recommended)
    100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
    100% Windows 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
    4.0GB of uncompressed free hard disk space (plus 600MB for Windows 2000/XP swap file)
    8x speed CD-ROM or 2x DVD-ROM drive

    Si am sa revin intr-un alt topic cu continuare acestuia.
    Last edited by Sxe; 27-07-2014 at 10:49 AM.
    M-am lasat de joc .Mai am timp si de viata reala..gagici etc.. stiti voi ..Mai intru din cand in cand sa vad ce e nou, pe ZM cu diferite nick-uri ,mai incerc sa va ajut pe forum .
    O noua aventura : https://steamcommunity.com/id/Nevermind2nd
    Like DarkRed a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage