PDA

View Full Version : Reclamatie Murder66



God.
03-05-2014, 04:41 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> .. E a 2a oara cand tot face asa cu mine bag wac si da ban , cand intra el pe srv e clar ca am ban indiferent de wac =((

murder 66
03-05-2014, 04:49 PM
Tu esti si nesimtit ma! te duci la sectiunea " Discutii Generale" si ai sa vezi acolo motivele. Nu vreau sa ma repet. Ca sa vezi ca sunt nebun si ca "am ceva cu tine" , de la mine ai ban oridecateori intri pe server.

TheKiller.
03-05-2014, 04:56 PM
Pe langa faptul ca e arogant pe server, nu e prima oara cand intra fara wac. De prea multe ori l-am pasuit si eu, doar din faptul ca e mai vechi pe server si nu sunt de acord sa banez toate persoanele care profita de bug wac, probabil ca unii nu isi dau seama de asta, asa ca le readuc aminte sa deschida wac de fiecare data cand intra pe sv. Dar God. tu profiti de faptul ca ai bug de multe ori intri fara wac.
Cand iti spuneam sa deschizi wac, ma luai la misto, ca nu ai chef sau ca mapa urmatoare. :)

Elequantz
03-05-2014, 05:04 PM
Au dreptate colegii !! Daca stii de wac de ce intri fara ell ... Pedeasupra intri si fara ell mai faci si reclamatie !! cand iei ban ...

XeLa
03-05-2014, 09:08 PM
Ban`ul ramane!