PDA

View Full Version : Curatenie la Admini



Joker2014
03-05-2014, 08:28 AM
Deci asa ceva nu se poate!Vreau sa se faca neaparat curatenie la admini!Inafara de N3xT aDique L!nnX si FireofHell numai intra nimeni...Au luat o vacanta cam lunga stiind ca au grade mare si ca nu o sa le dam remove ca au fost activi si acuma nimeni numai intra...Nu am vazut vreo cerere de absenta sau retragere asa ca trebuie sa facem ceva...;)

Rappa
03-05-2014, 09:24 AM
Si sRt Ionutzz e activ , are doar helper , poate nu-l prinzi tu pe sv , e activ

Melissa
03-05-2014, 10:22 AM
X(Joker.... crezi ca nu intru? saptamana asta am fost... si tu de cand te-ai trezit cu owner vad ca dai admin la toata lumea fara sa ti cont de alte pareri....
SI cine e L!nnX ,si de ce are admin?
Nu sunt de acord sa mai dai admin la toti milogii care fac ce vor ei si sunt bazati ca tu ii aperi si ca le-ai dat admin....
N3xt isi da slap aiurea ......

IoNuTzZ
03-05-2014, 11:55 AM
Aha..... Poate au fost 1-2 zile in care nu am intrat dar in rest intru zilnic si tu vrei sa fac topic doar pt ca nu intru o zi sau ce?
Nu mai zic de faptul ca tu dai grade la rude sau la prieteni etc.
Nu inteleg cine esti tu sa-mi scoti mie gradul atata timp cat Cristi mi l-a bagat. El mi l-a bagat, el mi-l scoate daca vrea.

Melissa
03-05-2014, 12:07 PM
de acord cu ionut

N3xT
03-05-2014, 01:55 PM
X(Joker.... crezi ca nu intru? saptamana asta am fost... si tu de cand te-ai trezit cu owner vad ca dai admin la toata lumea fara sa ti cont de alte pareri....
SI cine e L!nnX ,si de ce are admin?
Nu sunt de acord sa mai dai admin la toti milogii care fac ce vor ei si sunt bazati ca tu ii aperi si ca le-ai dat admin....
N3xt isi da slap aiurea ......

imi dau slap aiurea ??
poate da dar nu am facut rau la nimeni si probabilm mi-am dat slap sa ma deplochez sau altceva...
eu nu imi aduc aminte sa imi fii dat slap aiurea... oricum...
daca sa intamplat nu o sa se mai intample..
sunt activ pe forum si pe sv in fiecare zi...

Joker2014
03-05-2014, 03:11 PM
Ionut eu am zis sa se faca curatenie generala la admini ! ADICA SA NE STRANGEM TOTI SI SA VORBIM dar daca nu sti nu te baga ;)
EDIT: Niste nume de admini care nu mai dau pe servar : -PuncT.
-Strafes.x[team] ( nu l-am vazut niciodata pe sv)
-Smoke,xerex
Mai multi ...
Melissa nu ma referam la noi owneri...Uni dintre voi aveti niste probleme nu intrati 1-2 zile dar nu cu saptamanile cum fac cei de sus ;)

IoNuTzZ
03-05-2014, 04:05 PM
Ok, eu prin curatenie credeam ca te referi sa dai remove la toti adminii mai putin cei din primul post... si nu eram de acord pentru ca si eu intru zilnic.

Melissa
03-05-2014, 06:06 PM
stiu :)
nu am sincer nimic cu tine dar ma cam enerveaza adminii novici.. :)

bNk.#
03-05-2014, 07:49 PM
Eu sunt nou . Sunt activ

N3xT
03-05-2014, 08:11 PM
stiu :)
nu am sincer nimic cu tine dar ma cam enerveaza adminii novici.. :)

da, ai dreptate cred ca si eu daca as fii in locul tau as fii ca tine

--------------- Added after 3 minutes ---------------

joker poti sa postezi o lista cu toti adimi de pe dr ??
se poate intampla ca poate cand intri tu nu gasesti admini online si crezi ca acestia nu sunt activi.

Melissa
03-05-2014, 10:35 PM
Eu sunt nou . Sunt activ

am auzit ca ai dat ban la Airsoft ca sa omorat din greseala cand facea duel....
asai?

Joker2014
04-05-2014, 09:42 AM
Doamne...Tocmai daia zic sa se faca curatenie la admini ;)

Sounnnd♥
04-05-2014, 04:44 PM
faceti curatenie daca doriti mai ales faceti ceva cu admini aia cu fite :)) sunt cativa (nu dau nume) care daca se vad cu grad se cred buricul pamantului chiar daca sunt alti mai mari in grad ca ei deci bafta la curatenie ;) dar atentie degeaba faceti acuma curatenie daca mai tarziu faceti iarasi mizerie

Melissa
04-05-2014, 06:21 PM
faceti curatenie daca doriti mai ales faceti ceva cu admini aia cu fite :)) sunt cativa (nu dau nume) care daca se vad cu grad se cred buricul pamantului chiar daca sunt alti mai mari in grad ca ei deci bafta la curatenie ;) dar atentie degeaba faceti acuma curatenie daca mai tarziu faceti iarasi mizerie

mean copacul? :))

bNk.#
04-05-2014, 08:28 PM
nu am dat ban , iam dat dupa cum fac si ceilalti admini pentru sinucidere