PDA

View Full Version : Reclamatie TheKiller



JusT^Me
02-05-2014, 04:47 PM
Server: Cs.WarGods.ro
Map: de_aztec
Admin: TheKiller
Your name: /<envelo
Your IP: 79.118.249.168
Your AuthID: STEAM_ID_LAN
Ban Reason: refuz.wcd.just.me
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 16:14:37 <> 02/05/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check you


Vreau sa stiu si eu motivu' lui.. I'am dat poze, am wac on.. I'am dat si wcd si degeaba..

Aa, si nu pot intra cu nick'ul meu " JusT^Me " ...

TheKiller.
02-05-2014, 04:58 PM
Mi-ai dat poze? OK. Cand ti-am cerut sa dai scan cu wcd ce mi-ai spus?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ba baietule, la "cacaturie" alea lucreaza niste oameni, spre deosebire de tine, ei isi dau un interes fata de comunitate si serverele din ea.


Dupa ce ti-am dat ban, vezi doamne ai dat si tu scan la wcd. Felicitari, ai instalat un ...., sa nu te citez din nou.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Asta e raportul tau cu wcd, in care ai iesit suspicios, posibil scripturi interzise.

Te-am rugat sa imi trimiti si mie cfg-ul sa il vad, dar mai refuzat, mai luat la misto. Nu am de gand sa iti "cer bani" cum te-ai adresat pe msg.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Si spui ca ai citit regulamentul? Ai facut cerere slot si ai citit regulamentul ?
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Ghici ce? Si asta face parte din regulament....

Xela, cer sa i se scoata slotul, asta in caz ca primeste unban... a demonstrat la doar cateva zile ca nu a citit regulamentul.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

PS: Nu am de gand sa iti mai raspund la topic, astept decizia lui xela.

JusT^Me
02-05-2014, 05:01 PM
Bai baiatulee.. Cand ti'am zis cine sunt.. Cum ai facut.. Ca nu te intereseaza.. Ai niste impresii de zici ca esti director..

Stau sa'ti dau tie cfg'ul meu.. Nu e de dat..

TheKiller.
02-05-2014, 05:08 PM
Ma faci sa rad :))

Elequantz
02-05-2014, 05:56 PM
Just me !! in cazu asta eram defata !! are dreptate killer !! trb sa joci cu nick tau nu cu altu .... si nici pozele nu le-ai dat !! ;)

JusT^Me
02-05-2014, 10:53 PM
N'auzi ca nu pot intra cu nick'ul meu! A intrat un copil de 13 ani cu nick'ul meu.. :| El joaca acum.. Am observat ca are si slot.. In fine.. :-j Si pozele i le'am dat! El nu le'a acceptat!

Eu joc de ceva timp pe serveru' asta si a intrat kinderu' ala.. :| Mi'a furat nick'ul.. Nu stiu cum au putut sa'i dea slot asa repede :-j... Eu am atatea ore...

ruby on rails
03-05-2014, 12:29 AM
Comportament de ultima speta...este un cfg, nu este mare chestie de dat. Daca ar fi dupa mine nici nu v-as lasa cu cfg-uri..din punctul meu de vedere banul ar trebui sa ramana, insa data fiind vechimea lui ca player, taxa de unban.

Elequantz
03-05-2014, 02:41 PM
Sa inteleg ca tu esti just*me adevaratu !! :))

XeLa
03-05-2014, 09:07 PM
Platesti taxa de unban si poti juca!