PDA

View Full Version : Unban iNc3p@toRuL



outsider
01-05-2014, 01:45 PM
NUME: iNc3p@toRuL
IP: 82.77.186.84
VARSTA: 27
ID DE STEAM: outsiderhs
DATA: 01.05.2014
ORA: 13:30
HARTA: de_aztec
ADMIN: aa1mer
MOTIV: nu stiu
MARTORI: Phrozen
DOVEZI: print consola: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: acest admin are impresia ca ma joc cs de ieri, sufera de admin dar nu are nicio treaba cu jocul.

Salut.

walles
01-05-2014, 02:00 PM
motivul banului a fost ca i-ai zis sa se lase de cs,oricum altul ar fi luat-o de gluma...dar altii nu suporta sa fie luati peste picior...pro unban

outsider
01-05-2014, 02:04 PM
motivul banului a fost ca i-ai zis sa se lase de cs,oricum altul ar fi luat-o de gluma...dar altii nu suporta sa fie luati peste picior...pro unban

Pai m-a enervat ca omu sufera de admin, a dat un ban aiurea chiar inainte sa-mi dea mie, erau o gramada de jucatori pe server care nu aveau anticheatul ala si s-a gasit sa-mi dea mie ban... majoritatea playerilor sunt valveri si tocmai mie-mi da ban care am steam...

OblivioN
01-05-2014, 02:12 PM
Calm baietii va rog, incepator uite de ce ai luat ban, te rog urmeaza pasii de aici si instaleaza wac-ul si dupa nu iti mai zice nimeni nimic <b>You have to register to ba able to see this link</b>

outsider
01-05-2014, 02:35 PM
Calm baietii va rog, incepator uite de ce ai luat ban, te rog urmeaza pasii de aici si instaleaza wac-ul si dupa nu iti mai zice nimeni nimic <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta nu e motiv sa-mi dea ban, erau destui playeri pe server fara wac-ul asta... am instalat acum anticheatul, imi scoate cineva banul?

Elequantz
01-05-2014, 02:49 PM
Ban scoss !!

outsider
01-05-2014, 03:10 PM
Ban scoss !!

Mi-ai scos banul, am intrat si am jucat putin, mergea wac-ul dar aveam bug, am iesit de pe server si cand am vrut sa reintru am constatat ca am ban.... cine mi-a dat si pentru ce motiv?

XeLa
01-05-2014, 09:09 PM
Am citit pe server sa vad si eu ce s`a discutat si sincer am ramas fara cuvinte...
Cand un admin iti spune sa bagi wac, trebuie sa o faci , asa scrie in regulament!Aimer avea tot dreptul sa procedeze asa!Plus ca ai injurat un admin!Nu ai tu 3 oo si restu sunt prosti incepatorule!Ai ban pe forum + server!
Ceea ce m`a deranjat cel mai mult e faptul ca adminii au inceput sa se certe din cauza asta.Sa va fie clar de acum incolo , NU VA MAI BAGATI PESTE DECIZIILE ALTOR ADMINI!
Sa nu ma intelege gresit Walles , nu am nimic cu tine dar aimer a facut tot ca la carte, ia spus de cel putin 3 ori sa bage wac si l`a amenintat cu ban, incepatorul nu l`a bagat in seama!
Eu sincer daca eram in locul lui aimer nu il mai amenintam , ii dadeam direct ban cand vedeam ca ma trateaza de sus!
Si faptul ca e cunostinta de a ta nu trebuie sa se poarte asa pe server, regulile sunt la fel pentru toti , si daca un admin ia spus sa urmeze regulamentul ,trebuie sa o faca!
O singura data sa mai vad injurii intre admini si se lasa cu remove!