PDA

View Full Version : Reclamatie PicaSSo



TheOneLeeT
30-04-2014, 06:34 PM
Nick: LeeTeRo
Nick-ul adminului: PicaSSo
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni?:...
PicaSSo connected.
ADMIN PicaSSo changelevel de_minaret4

Oricum nu ne placea, mai trebuia sa asteptam 1 minut pentru a da rtv, toti am nominalizat ce mape vrem, intra "PicaSSo" si direct amx_map de_minaret4...

Chiar va tampiti toti acuma?

luys
30-04-2014, 11:49 PM
hai sa asteptam sa vedem ce zice respectivul admin

WarGods | RbN
01-05-2014, 08:05 AM
Picasso e admin vechi,intra foarte rar,poate a vrut si el sa joace o mapa,chiar daca n`a facut-o corect fata de altii.A gresit,se intanpla,posibil ca la vot a dat 2 mape doar ca a gresit una,etc.
Oricum nu cred ca este o fapta atat de grava,se putea discuta pe chat.
P.S : +Daca ne uitam toata ziua ce se joaca,nici nu strica cateodata sa bagam o mapa mai veche,oricand intru nu exista ca in /lastmaps sa nu fie inf,moama sau 2010.

WarGods | AbySs
01-05-2014, 11:57 AM
Picasso e admin vechi,intra foarte rar,poate a vrut si el sa joace o mapa,chiar daca n`a facut-o corect fata de altii.A gresit,se intanpla,posibil ca la vot a dat 2 mape doar ca a gresit una,etc.
Oricum nu cred ca este o fapta atat de grava,se putea discuta pe chat.
P.S : +Daca ne uitam toata ziua ce se joaca,nici nu strica cateodata sa bagam o mapa mai veche,oricand intru nu exista ca in /lastmaps sa nu fie inf,moama sau 2010.

Deci dupa tine daca fiecare greseste mai rar se accepta? Tu te auzi? Tocmai fiindca intra din an in paste si nu trebuia sa bage ce harta vrea el. Sunt curios care ii este explicatia.

TheOneLeeT
01-05-2014, 05:58 PM
.A gresit,se intanpla,posibil ca la vot a dat 2 mape doar ca a gresit una,etc.



nu a dat amx_votemap, a dat direct amx_map...

luys
01-05-2014, 07:40 PM
eu sincer nu cred ca lam vzt pe acest picasso de 2 ori pe srv si in legatura cu fapta lui ar trebui tras de urechiuse .

|HD|MeRceR*
01-05-2014, 08:15 PM
Eu unul nu l-am vazut niciodata pe picaso pe server , in + , poate cand a intrat , cineva cu grad mai mare i-a spus sa schimbe mapa in u@ ... Nu stiu ce sa zic ,ca nu am fost pe server in momentul de fata... Doar ca nah.. nu se stie niciodata...
P.S. L0ck3D.

Silvester
03-05-2014, 05:27 PM
eu zik ca a fost urat din partea lui si k a schimbat map cu amx_map.... fara vot asa cred ca e bine sa ii se trag atentia ca el intra o data la 2-3 sapt sau 1-2 luni pe sv

stillgoree
03-05-2014, 05:35 PM
cinei picaso?

Shell
03-05-2014, 05:47 PM
Goree domnul PicaSSo este unul din Administrator srv-ului.
Desi nu sunt un membru foarte vechi al srv-ului avand aproximativ 1-2 luni de cand joc pe srv eu nu l-am vazut niciodata pe acest PicaSSo pe srv. Prin urmare datorita inconstientei sale si lipsei de activitate propun downgrade sau chiar remove .
+ ca dupa cum vedeti nu il intereseaza de forum sau de srv deoarce nici macar in acest moment el nu a dat vreo explicatie sau ceva de genu , cred ca nici nu stie ca are reclamatie.

P.S Este parerea mea, daca am gresit cu ceva imi cer scuze

WarGods | AbySs
04-05-2014, 12:56 AM
Vad ca nu il intereseaza si cum intra si din an in paste are remove complet.