PDA

View Full Version : Despre comenzi



Melissa
29-04-2014, 06:48 AM
As vrea sa zic ceva,
Atunci cand un player are lag si (daca se blocheaza sv si merge in reluare) cu proxima ocazie ii dati kick.Daca re intra vorbiti frumos cu el chiar daca e din alta tara,va descurcati voi cu o boaba de engleza....
Atunci cand un player injura si ii dati gag, trece gag-ul si tot continua sa injure dati llama... ca daca continuati cu gag o sa va saturati voi...(DUpa cum stiti retry-ul dupa llama/gag se pedepseste cu ban)
Si mai usor cu lejeritatea la ban... Nu e motiv sa-i dati ban ca face lag....
Si in hartile care se pot scurta... anuntati intai ca le da-ti ban/kick celor care scurteaza,,, ca daca nu o sa va sara in cap cu amenintari ca luati remove etc....
Si pe cine suspecati ca scurteaza urmatil ,nuu va incredeti in ceilalati...ca poate o sa ia ban saracu copil fara sa faca nimic...
P.S stiu ca m-am inspirat din reguli..

N3xT
29-04-2014, 08:44 AM
am luat vedere :agree:

IoNuTzZ
29-04-2014, 02:41 PM
Si daca avem helper ce facem? :| Nu avem acees la ban...

N3xT
29-04-2014, 03:54 PM
ii dai kick la infinit :)

Melissa
30-04-2014, 08:44 PM
Si daca avem helper ce facem? :| Nu avem acees la ban...

ii vb frumos

Rappa
01-05-2014, 12:47 AM
Adevarat, am vazut multi care au dat ban daca revenea playeru dupa kicku' de la lag..bine ca ai zis totusi .....

Sounnnd♥
02-05-2014, 07:47 PM
da nu poti sa ai nervi de otel, ii explici care ii situatia daca intelege ok daca nu se lasa rau :)) eu asa fac, nu zic ca trebuie sa fi badaran dar nici tu sa vorbesti frumos mereu si sa vina unu sa te ia la misto ca nush cum nush ce, nu merge asa


PS:Bravo topicul e bun pentru admini incepatori :P