PDA

View Full Version : Reclamatie Elequantz



NIETZSCHE
27-04-2014, 01:06 AM
Admin: Elequantz
Nick: NIETSCHE.pwned
Wac: off
Motivul Banului: in consola scrie unknown. ( nu pot face print , mi-l face negru total ) , dar este ceva gen :
=== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Cs.WarGods.ro
Map: fy_snow
Admin: Elequantz*mzq!!
Your name: NIETZSCHE.pwned
Your IP: 5.13.231.129
Your AuthID: STEAM_0:0:17764907
Ban Reason: Unknown
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 00:39:02 <> 27/04/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"

Elequantz
27-04-2014, 01:29 AM
Era si relax de fata cand ti-am spus sa dai un id sa face wcd si te-am pus spectator !! <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

NIETZSCHE
27-04-2014, 01:40 AM
Eu eram afk. Cand am intrat iar in cs am vazut ca eram spec si in chat nu aveam nimic , te-am intrebat de ce m-ai pus spec si m-am trezit direct cu ban. Am aflat de chestia cu WCD , dupa ce mi-am dat restart la modem ca sa iti spun sa intri pe forum si atunci am verificat consola in care ai zis pur si simplu "da-mi un ID "
P.S : Nu asa se pune link cu o poza..... :|

Elequantz
27-04-2014, 01:42 AM
Se pune cum stiu ;) am spus si nu erai afk jucai cand te-am pus specatator ;) 2 la mana am stat 5 minute dupa tine dupa ce te-am pus spec ai intrat inapoi si jucai ;)

NIETZSCHE
27-04-2014, 11:00 AM
Tipule , tu nu intelegi ca eu dupa ce am murit runda aia , am fost afk si cand am intrat iar in cs am vazut ca eram spec si am crezut ca m-ai pus pt faptul ca nu jucam si pur si simplu am intrat inapoi la joc , dupa te-am intrebat de ce m-ai pus spec..si ban direct . Eu nu aveam de unde sa stiu ce ai vrut sa faci, atat timp cat nu aveam nimic in chat atunci.

Elequantz
27-04-2014, 11:05 AM
Ai consola foloseste !! ;)

seight
27-04-2014, 12:08 PM
Nietsche e coleg de-al meu joaca curat,a fost si admin aici. Am sa-l rog sa intre cu wac de acum sa evite orice problema.
Sa dea cineva TC.