PDA

View Full Version : AWP pe fy_snow!!



AlieN
23-03-2011, 11:39 PM
Deci am facut acest topic pentru cei care vor awp pe snow:D, din cate stiu se poate sa puna awp!!
Nu sunt eu inebunit dupa awp. dar asa poate cei care nu stiu poate mai invata;), printre care si eu si multi altii.Si in al doilea rand eu cred ca sunte-ti plictisiti numai de m4a1:D
Astept parerile voastre!!!

Cei care vor, sa lase un replay aici ;)

CRocoDiL
24-03-2011, 12:01 AM
buna ideia ... dar o sa fie foarte neplacut si stresant pt cei care nu stiu ...(riscam sa iasa de pe server..) parerea mea,

AlieN
24-03-2011, 12:21 AM
hmmm:-?, la asta nu m-am gandit, dar pentru o perioada de timp sa vedem cum stau lucrurile nu cred ca ar strica.

gbz
24-03-2011, 07:47 AM
pro ;) eu as vrea

Pain
24-03-2011, 10:46 AM
Scuze alexe dar majoritatea serverelor au fy_snow q awp...hai mai bine sa le aratam noi k un m4a1 e mai bun k un awp si ca noi suntem speciali..Parerea mea...sunt contra

KuZcO
24-03-2011, 01:32 PM
Exact cum a spus si croco si pain awp-ul se folosesc clar pe mapele de awp, Eu stiu cum e sa fii incepator si sa joci pe snow si altu' sa te ia de la 100 metri cu awp devine ceva enervant si in acelasi timp si stresant si clar vor pleca pe alt server unde pot omori si ei ceva...:|Deci eu sunt contra...

-=MaX=-
24-03-2011, 10:52 PM
bai eu as restrictiona arma aia pe mai multe harti, nu doar pe snow :)) glumeam... nu sunt cel mai slab la awp dar nici cel mai bun...
pe o harta fight yard sau deathmatch nu isi are rostul awp-ul... strica tot farmecul hartii... si sa nu vorbim de multimea jucatorilor (nu vreau sa-i jugnesc acum) care stau la panda pe snow... urasc cel mai mult sa vad pe cineva ca sta la panda pe snow... apai la "lentii" astia numai awp le-ar mai lipsii...
pe scurt, cat se poate de contra pentru awp pe snow... :)

AlieN
24-03-2011, 10:59 PM
nu e nici o suparare;), doar am spus o parere
bft tuturor:D>:)

.::WaynE::.
01-04-2011, 08:25 PM
AWP pe snow?! Bai alien te-ai ticnit :))...
Cum spuneam, awp-ul pe snow e o mare prostie.