PDA

View Full Version : Cerere UNBAN Crazy



Crazy...
18-04-2014, 09:18 PM
NUME: Crazy
IP: 185.21.92.222:27015
VARSTA: 12
ID DE STEAM:Nu am
DATA: 16.04.2014
ORA: 13.24
HARTA: zm_infantry
ADMIN: WarGods | RbN
MOTIV: Nu aveam wac activ. Si nici nu am prea multa memorie pt. el deoarece am doar un harddisk de 20 GB. Si din atatia PLAYERI numai pe mine ma gasit fara wac si erau atatia atuncia ppe svr.
MARTORI: Nu mai imi aduc aminte
DOVEZI: Nu am
MENTIUNI: Nu am

WarGods | RbN
18-04-2014, 10:10 PM
Sa fie clar,ti-am zis frumos sa bagi wac,ai avut la dispozitie 2 zile.Din atatia playeri te-am vazut pe tine pentru ca doar tu aveai cateva faze suspecte.Daca zici ca o sa bagi wac,o sa-ti scot chiar eu banul,daca nu,ramai cu banul.
P.S: Aveai pe pc wac,nu exista san u`l fi avut,pe server scria ca ai wac-ul activ,dar la evidenta nici vorba de un start pe numele tau.Nu stiu daca bugul wac merge si daca altcineva activeaza wac pe un nume asemanator,desigur cu ip/steam diferit. Astept raspunsul,o sa`l activezi de fiecare data cand intri sau ramai cu ban-ul.Nu cer comentarii inutile,sa fie inteles.

Edit: Iti zic inca odata?Un admin poate cere unui jucator sa intre cu wac.Daca ti s-a fost cerut sa intri cu el trebuie sa intri.Scrie si in regulament. Din cate am vazut,wac-ul ocupa doar 5 mb,chiar nu ai destul?+netfr. 50 mb daca nu`l ai,atat de mult e?

Crazy...
19-04-2014, 09:38 AM
Bai omule tuh ce nu intelegi ca am doar un hardisk de 20 GB si nu imi da voie sa il descarc. Dupa parerea mea eu cred ca din moment ce nu esti admin si nu folosesti "coduri" nu iti trebuie WAC.

NastarzZz
19-04-2014, 10:34 AM
Pai de unde stie adminul respectiv ca tu nu folosesti coduri daca nu utilizezi wac?De aceea a si fost implementat pt a detecta codatii sau a elimina suspiciunile asupra unui player.

WarGods | AbySs
19-04-2014, 04:40 PM
Bai omule tuh ce nu intelegi ca am doar un hardisk de 20 GB si nu imi da voie sa il descarc. Dupa parerea mea eu cred ca din moment ce nu esti admin si nu folosesti "coduri" nu iti trebuie WAC.

Hai sa fim seriosi, nu s-a nascut nimeni ieri sa vi tu cu "am doar 20.000mb si nu pot baga 50mb". Din moment ce ti s-a cerut sa intri cu wac intri cu wac sau iei ban, este foarte simplu.

stillgoree
23-04-2014, 02:47 PM
nu toti stiu sa instaleze wac !! Chiar si printre admini nu dau nume Valy

WarGods | RbN
23-04-2014, 03:42 PM
nu toti stiu sa instaleze wac !! Chiar si printre admini nu dau nume Valy

Bine,nu poate,nici o problema il ajut,dar daca vine cu minciuni si cu toate porcariile lui,ce sa`i fac?
Daca nu dai nume de ce i-ai scris numele :)) ;))

grasuxxl
23-04-2014, 08:39 PM
lu vali ii merge acum ca ii lam facut eu si il ajut si eu sal faca daca vrea

WarGods | AbySs
23-04-2014, 09:37 PM
Deja v-ati indepartat de la topic. Daca bagi wac iti va da unban, daca nu ramai cu ban.