PDA

View Full Version : Propunere



plopu
17-04-2014, 11:55 PM
Se poate scoate chestia cu Kage si Psyho ,e enervant,furienii fug toata mapa dupa un ct si e prea greu asa. E foarte fain sv dar fara kage si psyho! [cine vrea sa fie fara PRO] :((

ELISS
17-04-2014, 11:57 PM
e buna parerea ta furieni fug o mapa intreaga dupa ct eu zic un :pro:
sa vedem ce zice tiger

d1amond
17-04-2014, 11:59 PM
Total de acord ,si unii playeri considera la fel . Sv e perfect dar fara kage si psyho . TIGER ARE DECIZIA FINALA.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Shell
18-04-2014, 12:11 AM
Ma gandeam ca va va placea acest mod in fine si eu sunt pro daca

Sno0k
18-04-2014, 12:28 AM
Am intrat si eu 5 min sa vad cum e kage si psyho si sincer nu prea mi-a placut,fara suparare tiger. Si eu Pro

Tiger
18-04-2014, 09:51 AM
L-am scos.

Se pot face modificari la acest plugin, de gen: Antifurien-ul isi recapata tot hp + armura (+ glow), iar Furien-ul la fel, viteza ramanand cea clasica.

d1amond
18-04-2014, 10:07 AM
Tiger ştiu că tot ce incerci e pentru populare dar chestia aia mi se pare prea dubioasa,apropo mulţam de skinuri!

Sesshomaru
18-04-2014, 05:17 PM
si acum apar eu si intreb..
dc mai cereti schimbari oameni buni? cand se schimba ceva la sv nu va place.... cand ramane asa iara nu va place...suciti mai sunteti.In fine schimbarea asta dupa mine putea sa fie bine venita..voua nu va place ca va erau greu sa omorati ultimul antifurien..vati obisnuit gata dinamita si so rezolvat totu.. sau sk o lama si gata.

d1amond
18-04-2014, 11:58 PM
si acum apar eu si intreb..
dc mai cereti schimbari oameni buni? cand se schimba ceva la sv nu va place.... cand ramane asa iara nu va place...suciti mai sunteti.In fine schimbarea asta dupa mine putea sa fie bine venita..voua nu va place ca va erau greu sa omorati ultimul antifurien..vati obisnuit gata dinamita si so rezolvat totu.. sau sk o lama si gata.

Frate nici n-am puncatat pentru kage vs psyho . Dinamita nu-mi pasa ,Serverul e foarte fain stii dece ? Deoarece toate celalte au chestia asta cu kage ,si asta il face fain si diferit !