PDA

View Full Version : Reclamatie Angel



Petrolistu
17-04-2014, 08:15 PM
Motiv:Da vina pe alti playeri ca dau llama dar ca de obicei el da llama si nu vrea sa recunoasca

Martorii :UZP ,killToX

Ora : - Aproximativ 18:00

Harta: deathrun_latexx

Dovada:Nu am......El da llama si da vina pe alti de ex odata a dat pe mine odata pe altul acum pe cine va urma sa dea vina


Repet da vina pe alti playeri ca dau llama dar el da llama



Va rog sa luati masuri!!!

IoNuTzZ
17-04-2014, 09:14 PM
Parca trebuia sa ia remove dupa faza de ieri dar in fine... PRO reclamatie!

Petrolistu
17-04-2014, 09:38 PM
Da stiu dar tot vad ca nu se lasa

Rappa
17-04-2014, 10:42 PM
Sincer azi am scris " da-mi serveru de metin uzp " si m-am trezit cu llama asta e reclama ? ps ( uzp mi-a zis pe mess) , i-am zis la angel daca mi-a dat el si a zis ca nu , nu dau vina pe el dar sa se rezolve ala care tot da llama incontinu ....

Petrolistu
17-04-2014, 10:47 PM
Credema nu o fi el dar nici eu nu am fost eu acum din cauza lui ca da el llama numai am nici eu admin

Joker2014
17-04-2014, 11:25 PM
Eu si CrisTi am verificat logu'rile! Cel care dadea llama era unu h3dsoot si a luat remove!de acum il voi supraveghea si cum gafeaza il ard la admin!

bodo56
18-04-2014, 05:49 PM
Adevarat ca Angel merita remove am o dovada a nesabuinti lui, jucam linistit pe sv si deodata imi da kick ca cik am ping nici nu stie sa admineze da la vot numai o mapa am dovada la kick aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> plus am si martori martori sunt UZP Garfield toxic si asta este dovada la votul cu singura mapa <b>You have to register to ba able to see this link</b> , laa merita remove

ReyRey87
18-04-2014, 06:02 PM
Nu stiu sa adminez ?:))) tu te uiti la tne ma nici wacu nu sti sa l bagi si ti trebuia admin =)) ? tia mdat kick aveai pingu 50 si deodata sa facut 80 de unde ?;-?? si ce faci gura ca ti dau kick ??? tu nai de cn sa te iie faci posturi inutile vorba lu garffield iai dat kick pt ca =)) tea intrebat daca ai wac ? dc iai dat kick ?;-? Tu mi faci mie reclamati ma ameninti pe sv ca , iau eu remove daca misc cv ?:)) iam dat printuri lu joker cu ce faceai tu si acuma de mne te iei cand ai pingu 80 ce vr sa te felicit ca nu putem juca de tne ?:)) ca ai pc din carton ? nu va inteleg faceti reclamatii fara rost ma ameninti pe sv ca esti cu ochi pe mine ?:)) oare? ca ce ca iam zis lu Joker ce faci tu ? schimbi mapa din 10 n 10 minute + dai kick la garfield iam dat print lu joker fara rost omulle dc dai kick fara rost? a meritat sa ti dea remove pt ca tu nu esti om de admin .. nici macar wacu nu sti sa l bagi dar admite ce sti sa faci ?:)) sa schimbi nicku din player wargods sa ti pui KillTox bv te felicit O zi buna si Joker tiam aratat printurile cu ce facea el ;) si daca la tne daca te intreaba cnv ca ai wac inseamna ca e amenintare? nu ma face sa pun printuri aici ... cu ce faceai tu te dai smecher ca ai donat si tu 5 euro si apropo.. dc mai injurat atuncea cand am dat vote map? mai facut jegos pe fata? stai asa ca ti arat si printu ;)




*DEAD* killToX : nu am ameniti uh pe mn ca iau remove

*SPEC* Garfield : nu am zis ca iei remove da ai reclamatie

*DEAD* killToX : nuti sta bine kiloti in pantaloni?
rey_rey87: *DEAD* killToX : /kick garfield

ADMIN killToX: kick Garfield
[
Reset score] Daca vrei sa iti resetezi scorul, foloseste comanda /resetscore sau /rs !
Scrieti /servers pentru redirectionare pe alt server WarGods
[G]*ALIVE*Stefania : Mda
*DEAD* MR. DiGg :

*DEAD* xXTheHackerxXFeatxXAnOnYmxX : BAAA

SM-Player connected
[G]*ALIVE*Stefania : Netu
SM-Player is joining the Counter-Terrorist force
*SPEC* Garfield : Reclamatie!

*DEAD* AnGeL^BM : Garfield

*DEAD* AnGeL^BM : te ajut si eu

*DEAD* killToX : asta a fost kick urmeaza ban

*DEAD* AnGeL^BM :

*DEAD* MR. DiGg : raman dator cu lifee

*DEAD* killToX : mai cmentezi>

*DEAD* killToX : ?

*SPEC* Garfield : nu ai aces la ban inteligentule

*DEAD* AnGeL^BM : eo?

*SPEC* Garfield :

*DEAD* AnGeL^BM : )

killToX : ba je... gule



--->Ce Ziceam Astai Om de Admin INjura de La A pana la Z ma roG daca astas i limbaj de admiN eu ma arunc din tren <--- mi faci reclamati aiurea.. sa te vad astisa ca ai activitate pe forum deia faci reclamatie ... ai donat 5 euro amarati si ,,, nai ajutat la nimic la sv bani se duc omule intelege fa ceva pe sv adu playeri populeazal si dupa sa comentezi ca ai ajutat nu sa zici da am donat nush ce ... nu te inteleg ...


Injuri ca dau vote ? daca se terminase timpu .. si aia vroiau mapa aia dc ma injuri aiurea? vrei sa pari ca esti smecher sau ce? :)) pai .. nu ca te amenint akma daca tot te crezi baiat de cartier hai sa ne gasim undeva sa vezi tu ce inseamna ...

--------------- Added after 14 minutes ---------------

SI apropo H3adsh00t numai face reclamati pe baza ca dau eu llama nu i face tu mincnosi pe joker si cristi ca eu au veriificat logurile si tu ai dat llama si stati asa ... sa va mai zic o faza cand stateam spec pe h3adsh00t mereu se oprea si dupa 5 sec le aparea lama la aia si incepea sa rada ... si tot mie m ifaci reclamatie ma mai bine tiai face tie ce om.... ti dai seama te vad ca tu dai lama si tot tu zici cina a dat sau in caz ca zice astia h3adsh0t numai da lama tu zici nu eu altu arunci vina pe altcnv de parca ar fi o paine mucegaita .,... ma rogG tu esti viONvatul asa ca termina cu aruncatu vina zici prima data ca eu s de vina si dupa zici ca nu am fost eu cati ani ai frate fara suparare ? :| O ZI BUNA

JuNNNkie
24-11-2014, 09:11 PM
:locked: