PDA

View Full Version : Propunere?



stillgoree
17-04-2014, 02:05 PM
Sal ! Ash propune sa nu se mai faca cerere de slot avand in vedere ca nu ai nici o responsabilitate si nici o comanda ! Odata ce ai orele ,mi s-ar parea okay sa faci o cerere direct lui Abys prin PM sa iti rezervi nick-ul cunva fara Id si pass sau (chiar si cu) !! In alte comunitati pe unde am mai adminat asha este !!

luys
17-04-2014, 02:20 PM
nu cred ca este corect deoarece :
1- playerul respectiv posibil sa fi injurat/jignit si dupa noi sa vedem ca are slot si dupa o sa sarim de cur in sus ca dc x are slot si el injura pe srv ..
2- ii dai de munca lui abys deoarece el ar trebui sa caute prin loguri sa vada ce a facut x , y si asa mai departe..
eu unu nu sunt de acord cu asta..

WarGods | RbN
17-04-2014, 07:08 PM
La fel ca luys,prima data adminii trebuie sa zica despre comportamentul respectivului player,deoarece nici abyss nu cred ca are timp sa`i verifice pe toti,comportament,lbj etc.

Geo<3
17-04-2014, 08:52 PM
La fel ca luys adminii trb sa spuna despre ei lbj comportament etc.. !

WarGods | AbySs
17-04-2014, 09:10 PM
Este foarte bine asa cum este deja, nu vad de ce am complica lucrurile.

stillgoree
18-04-2014, 04:09 PM
pentru injuraturi exista :kick, llama, ban, remove si o gramada de comenzi inclusiv: **** up ,destroy sau strica jocul cum sunt numite si in alte comunicati !! e ff sinplu !!!

WarGods | AbySs
18-04-2014, 05:18 PM
Pentru injuraturi poate doar ban pe timp, destroy si alte chestii de genu implica si un ban permanent cu care nu voi fi niciodata de acord(desigur exista si exceptii pentru cei ce sunt impotriva comunitatii si vor doar sa distruga). Si nu vad de ce ar trebui sa fac eu munca in plus ca se poate foarte frumos sa voteze adminii ca pana acum "contra, injuri si faci reclama" sau "pro, esti ok" si mi-a scutit munca enorm. Stau sa fac eu munca voluntara pentru a-l cauta pe x si in fund sa vad daca face prostii pe sv sau nu. Nu iti inteleg propunerea si nu ii vad rostul asa ca inchid acest topic.