PDA

View Full Version : Reclamatie Angel



SoCool
16-04-2014, 09:32 PM
Motiv: -Deci .. eu am primit LLAMA pentru urmatorul fapt .. Melisa l-a intrebat pe unu daca vrea wall .. si dupa vreo 5 minute .. zic si eu .. "Vreti wall ? ... va dau eu wall ... haideti pe classic ca va tin numai in wall-uri " , deci pentru asta am primit llama .. (cat de frustrat sa fi ) ... Eu am zis asta din simplul fapt ca am avut admin pe classic(m-am cam mutat pe zm. si am neglijat serverul cs. , astfel am pierdut adminul ) .. si "Va tin doar in wall-uri ? " (voi ce intelegeti de aici ? :| kick-uri , ban-uri ? se pare ca nu va prea duce mintea. )

Dupa ce am primit llama .. am asteptat putin.. si am vazut ca nu se mai termina .. si am dat retry ca sa aflu si eu din ce motiv am luat .. (sa ii lamuresc mai mult ) . Am dat pe u@ : " voi cititi inainte sa dati llama ?" , Angel a zis ca nu el mi-a dat llama .. apoi mi-a dat kick (WHY? .. ASTEAPTA SA TERMIN CE AM DE SPUS .. LIPSA DE RESPECT ) .... apoi nervos , intru inapoi ca sa incerc sa il lamuresc .. si am primit ban pentru retry dupa llama . (Frumos asa nu ? :| ... vreau sa stiu care e totusi cel care mi-a dat llama ? , sa fie sanctionat corespunzator .. la fel si Angel )

Pentru voi .. imi dau seama ca nu e mare chestie , nu e cine stie ce .. dar eu cum m-am simtit ? (Voi ce credeti ? :| ) ... glumesc si eu pe acolo si ma trezesc cu llama de la un but . Apoi intru sa clarific lucrurile .. si primesc kick ................ apoi again .. incerc sa clarific totul si primesc ban { FOARTE IMPORTANT , NU AM INTRAT CA SI UN TIGAN SA IL INJUR DE TOTI DUMNEZAI PE ALA CARE MI-A DAT LLAMA , M-AM COMPORTAT CIVILIZAT SI NICI ASA NU A VRUT NIMENI SA ASCULTE MOTIVUL..
(cea mai ostila fraza fiind "ba copile " ) } ... Ce o fi fost in mintea lui ? "HUOO, RETRY DUPA LLAMA , BAN BAN BAN .. MA VEDE OWNERU IMI DA SI UPGRADE " (Daca tu esti owner .. bravo tie , ce sa mai zic , e degeaba reclamatia atunci . )
Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot .

Martorii :- Melissa , Killtox, UZP , Kirito

Ora : 21:10

Harta: - deathrun_arctic

Dovada : Nu am .. au fost majoritatea adminilor on , toti pot sa afirme acest lucru .

>Repet , daca el e owner .. asta e , e reclamatia degeaba <

Nu vreau sa ma cert cu nimeni .. daca cumva te-am jignit imi pare rau . ( Macar sa recunosti ca ai facut exact ce am scris eu .. si ca la faza asta nu ai avut nici pic de respect sa asculti ce am de spus ) ...

bLLue
16-04-2014, 09:37 PM
Bine ca ai zis multumesc ! REMOVE !

IoNuTzZ
16-04-2014, 10:00 PM
Bine i-ai facut acestui copil Cristi, stie doar sa ii ameninte pe ceilalti, inclusiv admini ca e el admin si ca ne da ban la toti..
Copilu asta e cazut de pe luna... Nici cont pe forum nu are... A intrat si el o data pe server si dupa ce ca a luat premium mai si cerseste la Joker sa-i dea UP la moderator ca vezi Doamne a facut el mape pt. Cristi si ca a populat sv...
Aceeasi parere si despre h3dsh00t, meeez si altii care au intrat pe server si s-au trezit cu admin..
Eu m-am chinuit sa fac 60 de ore sa fac cerere helper si ma trezesc doar cu slot si astia intra pe server si , POC, premium..
Asta este ceea ce i-am zis si lui Cristi pe mess..
Daca nu le scoate adminu ca sa demonstreze ca-l merita mai intai, eu unul ma retrag si plec si de pe server.
O zi buna!

Sounnnd♥
16-04-2014, 10:13 PM
mda angel nu ii administrator, nici macar owner, in fine eu ce sa zic aici e naspa ca nu stiu ce ai facut, eu eram afk... na oricum o sa vad si eu ce sa intamplat, mie imi pare chiar rau ca se intampla chesti deastea si pe sv meu si pe alte sv, oricum bafta si scuze de la mine pentru socool ;)

ReyRey87
16-04-2014, 10:16 PM
Sa amenint ? =)) cate minciuni poti spune despre mine ionutz dc la reclamatia ta na raspuns nimeni decat cristy ?;-? 1 . minti in leagatura cu llama nam dat eu 2 . esti ciudos pe mne finca am admin 3 . nu tiam dat ban . 4 . kickul lai primit de la sounnd (am martori si pe UZPsi pe Wargods Collector) 5 . numai scoate lucruri impotriva mea ... esti un copil nush cum sa ti zic sa ma exprim frumos esti prea frustrat cand .. cnv ti da kick sari cu gura pe cel care ai nervi sau cel care ti pica n fata stiu ca tu ai cv cu mne dar asta nu inseamna sa l minti pe cristy si sa iau eu remove pt 3 minciuni dalea tale .
DACA NU STI SIGUR CA TIAM DAT EU LLAMA LA CE ZIICI CA TIAM DAT EU ? SI STAI ASA LA CE .. MINTI CA MA DAU PE SEFU PE SV DAU SLAP LA AIA CARE NU SE MISCA RESPECT REGULAMENTU !!! IN MARE PARTE NU TE INTELEG OMULE ... CRISTY POTI SA CREZI CE VREI NU MA INTERESEAZA ATATA TIMP CAT AM ADEVARU N INIMA NARE ROST SA MA COMPLIC SA MA PUN N GURA CU TNE .... FA CE VREI DAMI REMOVE DACA ASTA CREZI CA TREBUIE SA FACI !!! DAR GANDESTETE BINE CA AM SI EU MARTORI PE (UZP) SI DACA VR TI ARAT SI PRINTU CU CN TIA DAT KICK .... DAR MA ROG ALA DA VINA PE MINE DIN ORICE SI SA STI SI TU IONUTZ AM DAT KICK LA CEI CARE AVEA PINGU PESTE 130 INTREABO SI PE MELISSA EU NU DAU CA TNE SLAY , SLAP SA MA JOC CU ADMINU IN SCHIMB TU FACI ASTA SI TE ROG EU DIN TOT SUFLETU CRISTI DESCOPERA CN IA DAT KICK,SLAY,BAN SI SA VEZI CA NU S EU VINOVATUL SI DACA NU S VINOVAT TE ROG ALUNGAL PE ASTA DUPA SV E UN COPIL PREA FRUSTRAT PREA SACAITOR NUSH CUM SA I MAI ZIC SA MA EXPRIM FRUMOS DINTRE TOTI AMINI CARE ERAU PE SV FIX PE MINE IA PICAT INTREABAL SI PE JOKER DACA IAM DAT EU LLAMA SA VEZI .... CA SA NU ZICI CA S EU ALA CARE DA KICK , BAN ,SLAY O SINGURA DATA AM DAT 1 BAN DECAND AM GRADU DE PREMIUM AM DAT AZI LU UNU (MANU) CARE A DAT RETRY DUPA GAG 1 SINGURA DATA NUSH CUM POTI SA MINTI SI SE VEDE CA MINTI .. FIINDCA DACA TI DADEAM BAN NUMAI INTRAI PE SV DECAT DACA TIL SCOTEA ALTCNV NUSH CRISTI AKUMA POTI SA TI SAU SA FACI CE VREI .. DAR EU TI ZIC ADEVARU 100% ... DACA VREI SA L CREZI PE EL CREDEL EU AZI TI ZIC SI CE AM MANCAT .. DACA VREI CAND LUAT EL LLAMA ,KICK SAU SLAY EU MANCAM SANDVHSICH CU SALAM INTREABAL PE UZP SI PE JOKER
O ZI BUNA TI DORESC IONUTZE SI TIE SI LU CRISTI .... TOATE CELE BUNE .......SI N LEGATURA CU JOKER NU L MAI BAGA PE EL IN SUBIECT IL RECLAMI PE JOKER SAU PE MINE ... COPILULE NICI NU STI CUI I FACI RECLAMATIE INCA ODATA O ZI BUNA

A si apropo ..ionutze adu martorii sa vorbeasca aici sa vada si cristi nu doar zici din gura ca am martori pe cutarica pe nush cn adui aici sa vorbeasca ... Sa numai zici acolo ... De mine tu meriti remove + exterminated pustiule sa sti si tu pt ca esti prea frustrat eu macar am calm nu ca tne ... Dar ma rog cristi inca odata scz pt deranj si o zi buna si ionutz ce crdeai ca nam cont pe forum ?:)) crezi ca s ca tne picat din luna ?:)) s bine ai zis vorba aia picat din luna trb so pui in numele tau tu nu sti ce vr baiatule o zi buna !!!

Collector
16-04-2014, 10:20 PM
Angel are dreptate Like pt el are dreptate cu tot ce a zis ionutze esti prea frustrat dai vina pe el fara motiv nush dc .... cand tu esti vinovatul am fost si eu acolo cand ai luat llama si... nu el tia dat llama ,kick , sau ban a dat 1 singur ban din cate stiu ca am stat aproape toata ziua cu el ,,, dar ma rog degeaba te iei de el !!! --->By Collector<---
faci reclamatii inutile baiatule invatate sa te controlezi zici de el... dar tu esti mai rau....mi pare rau pt tne omule..... dar esti prea inutil pe sv asta ... mai bne tiai lua zboru ca nu te sufera mai nimeni si Da vorba lu Angel dc nu raspunde nimeni la reclamatia ta?;-? daca tot zici ca ai avut martori dc nu raspunde nimeni ?;_? ia zi? nu te inteleg..... zici ca ai martori si din 3-4 martori cati ai dat ex nu a vorbit niciunu :))

Sounnnd♥
16-04-2014, 10:21 PM
am dat kick la 2 care erau afk nu stiu ce nume are socool, am dat la dj si la srt ionut parca... ca erau spec in rest nu am mai dat kick-uri deci daca erai srt sau dj eu am dat kick da :))

IoNuTzZ
16-04-2014, 10:41 PM
Ba, invatati sa scrieti corect si apoi sa va luati cu mine la cearta.
Angele, eu nu stiu de ce mai comentezi.
Da-mi si mie link-ul unde te-am reclamat pe tine te rog frumos.
Am zis eu ca mi-ai dat mie ban si toate cate am spus?
Invata sa citesti...
Am zis la general, ca folosesti comenzi pe alti admini.
Cat despre Collector, cine esti?
Bai copiilor, aratati-mi mie unde l-am reclamat eu pe Angel si am spus ca el mi-a dat llama, kick si toate cele...
Doamne...

Petrolistu
16-04-2014, 10:45 PM
Eu nu am facut nimik si nici AnGeL am fost de fata...........vinovatul tot un Premium tre sa fie in plus ca eu nu am incercat comanda llama si nu am acces la ban.......deci tot un Premium tre sa fie poate fi chiar mEEEz sau Lunetistul (etc)

ReyRey87
16-04-2014, 10:46 PM
Ba omule cn e Cool ala ionutze .... si apropo uitate mai sus ca nu tiam dat eu kick tia dat sound a si recunoscut ..

IoNuTzZ
16-04-2014, 10:50 PM
Acel Cool ar fi trebuit sa ma puna si pe mine la martori... El este Dj` , am vazut si eu faza despre care vorbeste..
Crezi ca imi fac un cont ca sa te reclam si apoi vin cu asta sa ma sustin singur? Lol.
Eu macar nu joc pe serverul asta de 3-4 zile si vreau MODERATOR.
Nu mai am de ce sa ma cert cu tine.

Rappa
16-04-2014, 10:50 PM
Eu nu imi mai amintesc bine de faza asta , dar stiu ca Angel nu a
dat llama si nici kick...atat am vazut eu eram distras de joc oricum....nu stiu ce sa zic ! Kirito Here

ReyRey87
16-04-2014, 10:53 PM
Nu stiu cn esti SoCool da Stiu sigur ca cui iam dat ban ... iam dat cu 1 motiv ca dadea retry dupa llama sau mute .... sa ti fie clar ... eu nu te inteleg faci reclamati aiurea... le zici la astia de hack de nush ce porcarii... si dupa faci reclamatie ,,,,, esti culmea omule cheama martorii daca tot te falesti cu ei .....dc nu a raspuns nimeni la ..... reclamatia ta SPUNE SINCER !!!

Joker2014
16-04-2014, 10:54 PM
Eram eu spec si nu am vazut foare bine! llama a dat ori h3shood ori meez sau cum o fi! Angel chiar nu are nici-o vina inafara faptului ca se cam roaga pt up

Petrolistu
16-04-2014, 10:55 PM
Da AnGeL sia vazut de jocul lui acolo eu lam vazut facea bhop!!!! H3DsH00t HeRe

ReyRey87
16-04-2014, 10:58 PM
Si apropo ioNUtze nam folosit comenzile pe niciun admin !! decat tiam dat odata slay ca a iintrat cand facea duel 1-1 2 playeri sa ti fie clar! chiar daca esti admin tre sa respecti niste reguli.... nu stiu cine esti SoCool dar .... din cate stiu eu am dat 2 banuri azi lu unu DJ care a dat retry dupa gag - llama si lu unu Manu nu va iNTELEG faceti reclamatii aiurea ... sunteti culmea oamenilor.... faceti topicuri fara rost... Si SoCool faci reclamatie degeaba stiu ca nicku tau care ai laut ban e DJ faci degeaba reclamAtie oMule faci reclame pe sv... iei gag - llama dupa dai retry si zici ... zici ba nush ce .. + te pui n gura cu adminii... nush de unde ai mai aparut si tu .. SI STAI ca nai dat odata retry ai luat 2 gaguri si o lama ai dat odata gag dupa ai dat retry ai luat llama si dupa iar ai dat retry si ... akum faci reclamati ca cica dc tiam dat ban UITE MOTIVU dai retry dupa gag-llama citeste regulamentu chiar daca .. un admi ti da aiurea gag ... aialalti admini se uita si ti da ungag ,,, sau unlama + ca faci RECLAMATI Degeaba i ocupi capu lu cristi cu tot si felu de prostii daastea ... scuzati lbju da nu se mai poate :| ci copilu asta ... DJ esti cuLmea dai 2 retryuri team si averTizat si akum faci fel si fel de topicuri fara rost O ZI BUNA

IoNuTzZ
16-04-2014, 10:58 PM
Omul a pus martori.... Cum adica nu raspunde nimeni la reclamatia lui?
Nu vezi ca deja a facut 2 pagini?
Acum regret ca nu am facut print-uri cand amenintai ...

Petrolistu
16-04-2014, 11:00 PM
Joker eu decand am admin nu am folosit niciodata sa schimb numele in Llama deci sigur mEEEz a fost poate chiar Lunetistul a fost el a fost activ si avea si Premium!!! H3DsH00t HeRe

SoCool
16-04-2014, 11:02 PM
Angel .. in primul rand invata sa scrii ( nu ca as fii eu ala fara nici o greseala .. dar nici asa ) ..
Incepem asa .. 1. Unde vezi tu ca am zis eu " ANGEL MI-A DAT LLAMA? " .. eu nu te reclam pe tine pentru llama .. ( daca ai zis ca nu ai dat tu , nu ai dat tu !)
2. Cine e frustrat aici ? :| (Eu am facut reclamatia nu IonutZZ , nu stiu de ce va certati cu el .. in fine ) .. in caz ca vorbeai cu mine , stai linistit . .. nu sunt frustrat , in schimb .. tu dai de banuit ca esti disperat sa nu iti pierzi adminul .. Tu crezi ca mie mi-e ciuda ca ai tu admin ? .. cred ca ai probleme , prietene . Putin ma intereseaza de ce grad ocupi tu .
3. Pardon ? :)))) Atunci ce reiese de aici ? Reproduc exact cuvant cu cuvant ce ai scris tu pe y : "1. nu ti-am dat eu llama " , " 2. si ai ban ." ( ASTA TU AI SCRIS-O !!)
Si eu de ce am primit 100 minute ban ?
4. Kick-ul din ce se vede .. da , l-am primit de la Sound ( EU FIIND Dj` ) .. si chiar nu stiu pentru ce a fost si asta ? :)) ca eu saream pe acolo si cand aveam llama :)
5. Stai linistit , nu am nimic cu tine (de ce as avea? sunt nou pe DR. ).. nu l-am mintit ( din ce se vede , nu am spus ca tu in special mi-ai dat llama .. cu kick-ul si cu ban-ul , da .) .. Si nu sunt frustrat .. am mai scris inca o data mai sus , putin ma doare pe mine daca iei remove sau nu , eu nu am nimic de castigat ( echipa va pierde , ca are un membru fara pic de respect in ea .. care cel mai probabil are 10-12 ani si nu prea da pe la orele de romana )

Sound .. poate ai dat pe mine exact atunci cand intrasem (retry) .. si de aceea mi-ai dat kick (pentru ca atunci am stat sa vorbesc cu angel ) ..

Angel , te rog sa iti revizuiesti comportamentul .. acesta nu e un comportament de Administrator .... eu nu te-am jignit (nu pot spune acelasi lucru din partea ta ) ..
Cu asa o lipsa de respect nu o sa ai prea multe de castigat in viata .. Invata sa respecti ! .. si cel mai important .. invata sa scrii ! ( asta nu e o jignire , este un sfat !)

IoNuTzZ
16-04-2014, 11:06 PM
Eu sunt total de acord cu SoCool, are 100 % dreptate...

bLLue
16-04-2014, 11:06 PM
Cine e vinovat sa plateasca ! NU mai faci off topic degeaba. Si ma uit in loguri si vad si o sa plateasca cu remove + ban permanent !
:locked: :locked: