PDA

View Full Version : Reclamatie Beeeebica



Rambo^In^Action
14-04-2014, 05:36 PM
Salutare. Vreau sa atentionez ca adminul cu numele "Beeeeebica" a stat intre orele 12:30 si 17:10 cel putin 2 ore spectator pt a face ore (si nu e prima oara..asa face de obicei ca nu prea sunt admini). Iar meseria de admin nu si-o cam face deloc...de exemplu astazi un jucator cu numele "DnB" a jucat cu aim o harta intreaga si chiar nu il interesa pe domnul admin...el juca linistit, + jucatorii care au injurat si nu au primit gag .... :| .

pitiku
14-04-2014, 06:48 PM
Asta e bebica .

c0d
14-04-2014, 09:23 PM
Am doar o simpla intrebare. De unde sti tu ca el statea spectator neaparat pentru a face ore ? La gradul sau , parerea mea este ca nu mai are nevoie de ore pentru o cerere ''up'' de exemplu ! ;)

XeLa
14-04-2014, 11:00 PM
Chiar daca nu o fac public , stiu cine sta spectator ca sa faca ore , stiu cine mai greseste ca admin , stiu cine mai greseste etc
Daca nu spun nimic nu inseamna ca nu stiu ce se intampla pe server.De chestiile astea tin cont cand vine vorba de up.
Totusi nu imi place ca adminii/sloturile nu isi vad de farfuria lor si le pasa de adminul/slotul altuia, urasca invidia asta de pomana.
E o reclamatie total nefondata.