PDA

View Full Version : Reclamatie TheKiller



Dementhu
10-04-2014, 04:23 PM
Server: Cs.WarGods.ro
Map: de_dust2
Admin: TheKiller
Your name: Dementhu
Your IP: 91.209.61.94
Your AuthID: STEAM_0:0:1434147345
Ban Reason: retrygag
Ban Minutes: 120 minutes
Time/Data: 15:55:10 <> 10/04/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu iti inteleg atitudinea asta .....numai poate glumii nimeni pe chat cat esti tu pe server sau cum?nu erai singurul admin mai erau si altii precum mecanic si numai stiu cine...daca eu ii scriu lui Remember o gluma pe chat gen....codatule si vezi ca pun :)))))))))) mult inseamna ca e o gluma si tu stiai bine ca e o gluma dar faci ce faci si mereu ma dai afara....mi-ai dat gag 5 minute pentru ce?ca am glumit cu cineva?Ask remember daca i-a displacut gluma..nu poti sa-mi dai gag 5 minute cu motivul codatii se anunta prin u@ stiind ca a fost o gluma....exagerezi mereu cu mine..bun am dat retry pentru scor si ca sa te intreb de ce mi-ai dat gag....nu ai ascultat nimik mi-ai mai dat 120 de minute gag...am inteles-o si pe asta probabil nu aveam voie sa dau retry la gag .....da sa-mi dai ban 2 ore dupa ce-mi dai 2 ore gag????PE CE MOTIV??? stiu ca ai ceva cu mine....dar nu abuza.....

TheKiller.
10-04-2014, 04:35 PM
Ti-am dat gag 120 din greseala :) ca tocmai incepuse runda... trebuia sa iti dau ban 120 ;) dar mi-am corectat greseala. Era destul sa spui pe u@ ca ai glumit, nu sa iti retry. Regulamentul spune clar , retry gag --> Ban 120 Min
Nu ma intereseaza ca ai glumit sau nu cu ala, nu am de unde stii. Nu e prima data cand anunti vreun codat pe y.

Deja devii penibil, esti stresant pe server si cum nu te asculta nimeni si iei gag/kick/ban incepi sa faci reclamatii peste reclamatii.
Nu trebuie sa te oftici ca ti-am dat contra sau ca nu ai primit slot.

Citeste regulamentul ala si stai jos.

Dementhu
10-04-2014, 04:50 PM
Nu ai avut de ce sa-mi dai gag 5 minute stiai bine ca cu Remember ma inteleg bine si glumesc...o faci pentru ca nu te suporti nici macar pe tine...

--------------- Added after 9 minutes ---------------

Cum se face ca restul adminilor....nu s-au bagat si te-ai bagat tu in gluma noastra sa vada lumea ca tu te impui si la lucruri amuzante.....esti singurul admin cu care ma tot cert si mai este si exe...in rest sunt f.multi admini cu care nu am treaba si nici ei cu mine :) cum se face?

Fane
10-04-2014, 05:23 PM
Mai baiatule? Ce e asa de greu sa intelegi ca esti stresant? Daca cine iti face ceva,sari de fund in sus. Tu vrei sa fi respectat dar nu respecti! Cum a zis si Thekiller : te oftici ca nu ai luat slot?
Incearca sa-ti revizuiesti comportamentul si nimeni nu va avea nimic cu tine.

TheKiller.
10-04-2014, 06:06 PM
Singurii admini care erau on era mecani care era afk nimeni altcineva..

Dementhu
10-04-2014, 06:16 PM
Daca dai ban pentru 120 min...incearca sa fi atent cand scad minutele alea ...au trecut 20 de min peste si ban tot este valabil...cand io-ti spun ca tu ai ceva cu unii de pe server...zici ca sunt nebun.

Apropo TheKiller daca ma ofticam ca nu luam slot numai intram sa joc pe server...dupa cum ti-am zis atunci in cererea mea..numai sunt interesat de slot :)

[696]`vLad
10-04-2014, 06:56 PM
Eram și eu pe server cānd s-a īntāmplat asta.

TheKiller nu este zāna măseluță să viseze că ai tu dume in program cu nu stiu eu ce player/admin.. Și eu am vrut să-ți dau gag 5 min dar mi-a luat-o el īnainte . A luat o decizie de a aplica o comandă pe tine , nu ne băgăm unul peste deciziile celuilalt. Cine ia o decizie și-o asumă.

TheKiller are dreptate , puteai să spui pe u@ că ai glumit , nu să dai retry . Dacă rămāneai nesancționat ni se suiau playerii īn cap .
Mie nu mi se pare o tragedie ce s-a īntāmplat , puteai să eviți totul cu un simplu u@ ...

..cāt despre reclamație ce să zic.. dacă era killer lāngă tine īl luai și la bataie . Modul de a te exprima arată că ești o persoană recalcitrantă , te superi repede și iei decizii pripite la furie..
Tu spui că nu mai ești interesat de slot ( la modul cum te exprimi , de nici un grad in staff ) .. cum să īți spun :-? .. nu prea este nevoie de oameni cu temperamentul tău īn staff .

Īnainte de a face astfel de reclamații mai bine ați gāndi :) .


PS: Aceasta este părerea mea . Consider că am tot dreptul să mi-o exprim atāta timp cāt am asistat la ceea ce s-a īntāmplat .

AnOnIm
10-04-2014, 08:09 PM
Dementule ,treaba se rezolva foarte simplu, ii spuneai ca ai glumit si probabil intelegea si iti scotea gagul frumos. Stii bine ca scorul se restarteaza prin /rs ,chiar daca ai gag tot merge.
Cat despre reclamatie ,nu-si are rost ,odata ce dai retry dupa gag ,primesti ban.
Daca crezi ca cineva are ceva cu tine ,te inseli amarnic. Urmeaza-mi sfatul ,joaca tu linistit ...vezi-ti de treaba ta ,citeste regulamentul sa sti cum sta treaba si probabil daca esti un baiat la locul lui vei primi si respect .
Reclamatia asta nu-si are rostul ,daca mai ai ceve de adaugat sau nu iti convine decizia mea,sau modul in care s-a rezolvat problema ,te rog sa-i dai PM lui xela.

O seara placuta ! Topic inchis !