PDA

View Full Version : In atentia adminilor /sloturilor



AnOnIm
08-04-2014, 01:44 PM
Dragi admini ,am facut acest post pentru a va ruga sa nu mai stati pe spectator fara motiv . Te duci sa faci dush ,sa mananci ,sa faci curatenie sau oricare alta activitatea care nu are legatura cu jocul ,va rog sa iesiti. In primul rand ,tineti un loc ocupat si stiti bine ca nu avem locul rezervat pe server ,am stat chiar si 15 minute sa intru ,iar in al doilea rand o sa aveti suprize la cererea de upgrade,cand voi da contra pentru ca faceti ore in alt fel decat normal.

Va salut !

-Eq- Dany
08-04-2014, 02:04 PM
Pro,Foarte Buna ideea te sustin

AnOnIm
08-04-2014, 02:26 PM
Pro,Foarte Buna ideea te sustin

Tu ai luat ban ,nu ai ce sa mai susti . Sanatate!

-Eq- Dany
08-04-2014, 07:29 PM
Nustiu de ce mi-ai dat admin ban pt ca aveam wac on deci...

pitiku
08-04-2014, 09:14 PM
Da , as vrea sa atrag si eu cu ocazia asta atentia pentru domnul bebica . Acest admin a primit admin pentru activitate , dar o activitate de spectator . Multi dintre admini stiu deja asta . Am vrut sa fac reclamatie ,dar la rugamintea brunetei am incetat in a mai umple forumul cu posturi inutile .

gnk-
09-04-2014, 01:16 AM
Da , as vrea sa atrag si eu cu ocazia asta atentia pentru domnul bebica . Acest admin a primit admin pentru activitate , dar o activitate de spectator . Multi dintre admini stiu deja asta . Am vrut sa fac reclamatie ,dar la rugamintea brunetei am incetat in a mai umple forumul cu posturi inutile .


ai dreptate in legatura cu bebica . Si eu l-am vazut de foarte multe ori stand spectator , era singurul admin dupa server si nu era la pc :(

seight
09-04-2014, 01:23 PM
Parca era un plugin dupa 15 minute spec te da afara,dar vad ca nu-i valabila si la admini.

gnk-
09-04-2014, 01:35 PM
din ce am observat daca ai imunitate nu te da afara

Andrei#<3
15-04-2014, 10:44 PM
Dar beeebiiicaa nu este singurul care face asa Domnul [ssk]George azi de dimineata la 9 si ceva eu jucam cu ceilalti playeri,iar el statea spectator.... L-am intrebat daca sta spec ca sa faca ore,iar el dupa ce a ajuns mapa la 10 minute a jucat...