PDA

View Full Version : Reclamatie raluca



TheOneLeeT
06-04-2014, 11:24 AM
Nick: LeeTeRo
Nick-ul adminului: raluca
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Alte mentiuni?: Era mapa de_dust2_night, noi toata mapa ne chinuim sa votam si sa dam rtv, cand intr-un final se da vot de la rtv si iese zm_assault_night2... Pana aici totul e bine si frumos, ultima runda, asteptam sa moara zm sau oamenii sa se schimbe, intra raluca, ne spune prin "tsay" un "Buna" si deodata "amx_votemap zm_infantry_max zm_inferno" La votul acesta iese zm_infantry_max si raluca accepta votul... Mapa se schimba in infantry_max si noi ramanem cu buza umflata ca am strigat toata mapa dupa X si dupa Y "te rog omule, scrie si tu rtv sa se schimbe, ca e aiurea mapa, nu ai nici ascunzatori si te arunca sub ea" ...

WarGods | RbN
06-04-2014, 11:48 AM
Intradevar,ralucei i-am dat si eu un nume, "adminul degeaba".Nu`i prea grava fapta dar ma bucur ca ai facut acest topic. sa spun si eu cateva despre "adminul" raluca.Are premium din cate stiu,dar il foloseste doar pentru ce vrea el.jucatorii injura ca la usa cortului pe server,raluca trebuie sa se joace,nu se da gag,chiar daca i-am atras atentia.serverul e 30/32 de pe infantry se pune zm_casa,o mapa de 18 de playeri,strig 3 runde sa dea macar un vot deoarece jumata-te de playeri mor la inceput-nu eram acasa si nu aveam wac-ul d`aia n'am intrat cu adminu-Dupa ce trebuie sa intru pe admin pentru 2 minute sa dau vot si sa schimb si mapa,mai mult de 2 minute nu ma lasa wac-ul,tot el sare ca de ce schimb si daca schimb macar sa mai las 2 runde ca trebuie sa-si ieie superu.(desigur nu doar eu strigam sa schimbe)
In concluzie,n'am dovezi,nimic,nu cer sa se ia masuri,cer doar sa i se atraga atentia.Sa afle si el ca are admin si nu doar pentru placerile lui trebuie sa il foloseasca.

RaZz0R
06-04-2014, 01:18 PM
Nu vreau sa pun si eu paie pe foc, dar afirm cele spuse de Global, cand a intrat eu cu adminu am intrat si eu si am fost de fata la discutie; la fel ca si el nu cer sanctiuni ci doar sa i se atraga atentia pentru a se afirma ca admin nu doar dupa bunul palc.

Ceea ce ma deranjeaza si mai tare este ca nu e prima data cand face asta, si stie foarte bine ca eram gata sa deschid si eu reclamatie acum cateva sapt tot pe tema asta, dar am zis sa fiu baiat bun si a primit doar un avertizment si am ramas cu promisiunea ca nu o sa se mai intample, in cele din urma inevitabilul s-a produs.

MnmL.
06-04-2014, 01:48 PM
Aoleu :)) . Am patit asta de N ori din partea Ralucai si i-am si zis de N ori , era inevitabila o reclamatie ! Nu e grav dar e suparator pt jucatorii care se chinuie sa-si ia un awp si se trezesc in mijlocul rundei ca se schimba harta !

Geo<3
06-04-2014, 02:04 PM
Da eram si eu ON cand a facut asta ! LeeT ! la mijlocul rundei ea da vot aveam si luneta ! Si inca ceva cand se baga cineva spectator ea ii baga terro sau ct pt ai omora la final de runda !

Shell
06-04-2014, 02:09 PM
Propun sa i se atraga atentia si sa nu se ajunga la downgrade pentru ca nu are rost, nu este un fapt atat de grav incat sa se ajunga la asta .
P.S - Parerea mea .

MnmL.
06-04-2014, 02:28 PM
Shell: Partea cu ii pune ct sau terro pt ai a face frag consider ca in afara de admini nici slot-urile nici player nu ar trebui sa stea mai mult de 2-3 min spec si consider ca are dreptate cand ii repune in joc ... .
Nu vad unde e problema daca un player vrea sa stea spectator cateva minute , poate de ex. mananca ceva si se uita la joc . N-are nici-un motiv sa ii puna /t sau /ct , ca la urma sa dea slay-uri ca "respectivii" sunt afk .
... Si la urma urmei regulile-s reguli , si daca sunt reguli inseamna ca sunt fondate !

Blonda
13-04-2014, 12:48 AM
Am exagerat
dar nu cred ca am facut numai lucruri rele asa cum spuneti voi
Parerea voastra
o sa imi accept pedeapsa

WarGods | AbySs
13-04-2014, 11:28 AM
Am exagerat
dar nu cred ca am facut numai lucruri rele asa cum spuneti voi
Parerea voastra
o sa imi accept pedeapsa

Nu este vorba doar ca ai exagerat, tu aveai deja o bila neagra de la reclamatia precedenta. Macar nu ai incercat sa te scuzi cum face lumea deobicei chiar si cand vede ca au fost prinsi in fapt.
Am sa fiu usor de data asta cu tine si pierzi doar imunitatea si accesul la ban. Mare grija pe viitor, daca nu incepi sa iti faci datoria de admin si sa o faci corect ai sa pierzi si gradul care ti-a ramas.