PDA

View Full Version : Intrebare catre Pitiku si Xela



Dementhu
04-04-2014, 04:40 PM
Hello,

Am sa va intreb si eu cate ceva pe amandoi si daca sunteti draguti sa si raspundeti este bine.

Pitiku m-ai vazut doar odata pe server intr-o dimineata cand ai inceput sa ne faci pe toti PGListi si sa ne dai reconfig cfg iar atunci eu ti-am raspuns ca nu stiu ce e ala cfg sau cum se foloseste unu...unde e comportamentu meu urat?
Xela? Daca aveam un comportament urat pe server cred ca primeam ban nu crezi?

Daca nu sunt eligibil pentru slot spune-ti asa nu ma ocoliti cu diverse motive ..cum ca sti....

Joc de Luni pana Vineri 8/9 ore pe zi nu cred ca aveti motive sa nu-mi face-ti slot...

In fine.. nu mai am nevoie de slot...pot sa joc si fara cand este loc ..cand nu? nu intru pe server-ul asta si gata.

Mersi
Stima

gnk-
04-04-2014, 05:08 PM
Scuze ca ma bag , dar majoritatea faceti aceiasi greseala in legatura cu slotul. Slotul nu este pentru a intra mai usor daca nu este loc pe server , este pentru a avea numele rezervat sa nu iti intre altcineva cu numele tau , iar in legatura de comportamentu tau nu stiu ce sa zic , te-am vazut azi ca te plangeai ca nu primesti slot , nu cred ca ai procedat corect , sa te plangi la toata lumea ca nu iei tu slot . Incearca sa iti vezi de jocul tau si nu mai baga pe nimeni in seama si poate vei primii slot.

Si inca o data scuze ca m-am bagat , poate aiurea , dar mi-am spus si eu parerea.

Dementhu
04-04-2014, 05:17 PM
Gnk mersi mult :) apreciez interventia ta ...serios vorbind

TheKiller.
04-04-2014, 05:39 PM
1.Ai gura cam mare pe server, asta e adevarat si nu stii cand sa taci din gura --> comportament --> contra
2. Ai gresit culoare ursului --> contra
3. Ai editat cererea --> contra

Daca ai fi citit regulamentul ai fi stiut si culoare ursului si ai mai fi stiut ca cererile editate nu se iau in considerare. Dar atata timp cat nu l-ai citit, nu iti inteleg motivul pentru care ai deschis topicul asta...
Ci doar pentru BAGARE IN SEAMA SI SA DEMONTREZI CA TU ESTI ALA BUN, exact cum faci si pe SERVER.

Dementhu
04-04-2014, 06:15 PM
TheKiller tu oricum ai ceva personal cu mine de ieri ,tu te-ai luat de mine nu eu de tine:)
si nu numai cu mine faci pe autoritaru..cu mai multi..

TheKiller.
04-04-2014, 06:39 PM
Eu m-am luat de tine? Tu ma luai la misto pe mine :))
Eu doar ti-am raspuns la topic, ca sa stii motivul pentru care nu ai luat slot. Ca nu faci decat sa te plangi aiurea.

ruby on rails
04-04-2014, 06:43 PM
Dementhu daca taceai filozof ramaneai..hai sa iti explic in acest moment un lucru destul de logic, lucru de care ma mir ca nu te-ai prins pana acum datorita varstei ( ai scris la cerere 26, dar ceva in zice ca nu e asa, anyway, thats not the problem here )..slotul ti-a fost refuzat clar pe motiv regulamentar, acest lucru ti l-a explicat si thekiller si trebuia sa il intelegi..tu te-ai "atacat" cand ti s-a explicat si ai inceput sa acuzi ca thekiller are un comportament neadecvat, de aici se rezulta ca te "oftici" cam usor si te victimizezi aruncand acuze fara dovezi, de aici rezulta problema comportamentala ( motivarea unui refuz folosind comportamentul unei persoane nu inseamna neaparat ca acea persona injura, poate fi si aroganta, victimizare, etc )...deci imi poti explica si mie ce mai vrei ? Post inutil, trage apa dupa el.

Apropo : vreau slot ca am jucat 5 zile cate 6 ore pe zi ?..wtf :))..asta dovedeste gandirea ta de purandel, nu conteaza ce varsta ai, ca mintea nu e in concordanta cu varsta..

And then there's this :)...vezi ca te bati in ore grav..ori joci 9 ore, ori joci 6 ore ..make up your ****in' mind ! poate nu stii sa citesti ceasul si atunci nu stii sa faci diferenta, doar o opinie :)..trecand peste toate astea, care recunosc sunt declaratii putin rautacioase si relativ arogante din partea mea, ar trebui sa stii ca reclama se pedepseste cu ban pe forum/server, si nimeni nu te-a intrebat unde ai fost tu cow-ner ( greaseala intentionata ), iar in cazul in care te-ar fi intrebat exista PM, nu faci RECLAMA AICI !

P.S sfat prietenesc, pana sa faci posturi de acest tip, nu doar aici ci oriunde ai fi, sa stii sa citesti regulamentul pt ca acolo vei gasi raspunsurile tale..

TheKiller.
04-04-2014, 06:46 PM
Si ti-a dat SHUT DOWN :))

AnOnIm
04-04-2014, 08:26 PM
Daca peste o luna ,esti macar in stare sa citesti regulamentul ,pentru a intelege anumite lucruri,bine,poti reveni cu o cerere ,daca nu...SANATATE !


TOPIC INCHIS !

XeLa
04-04-2014, 11:04 PM
1.Ai gura cam mare pe server, asta e adevarat si nu stii cand sa taci din gura --> comportament --> contra
2. Ai gresit culoare ursului --> contra
3. Ai editat cererea --> contra

Daca ai fi citit regulamentul ai fi stiut si culoare ursului si ai mai fi stiut ca cererile editate nu se iau in considerare. Dar atata timp cat nu l-ai citit, nu iti inteleg motivul pentru care ai deschis topicul asta...
Ci doar pentru BAGARE IN SEAMA SI SA DEMONTREZI CA TU ESTI ALA BUN, exact cum faci si pe SERVER.

idem
Dupa cum vezi nu suntem doar doi.