PDA

View Full Version : Reclamatie!



Voinea'#
03-04-2014, 05:57 PM
• Nick: Voinea' #
• Nick admin/jucator reclamat: DaNgEr!!!
• Ip-ul jucatorului reclamat: ---
• Ora/data: 03.04.2014 ora : 17:50
• Motivul reclamatiei: Adminul nu stie sa dea ban + mi-a dat gag pe motivul : **** . Apoi m-a injurat ca i-am spus ca el folosea parasuta pe 1hp si ne-a spus noua sa nu mai folosim.Dupa ce o foloseam in continuare mi-a dat kick de cel putin 10 ori si mi-a spus ca am ban 60min pentru limbaj :| !
• Ce ai vrea sa i se intample adminului?: -1 / remove
• Dovada:: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

DaNgEr!!!
03-04-2014, 06:06 PM
1 - eu nu imi luam parasuta
2- la dovada ta nu am gasit nimik acolo
3- <b>You have to register to ba able to see this link</b> P.S. gagu a fost dupa ce m-a dat dreaq:)) apare mai greu in consola
4- asa sa vorbesti la tine la tzara

Voinea'#
03-04-2014, 06:10 PM
1) Ti-ai luat parasuta...iti dadeam 2 hit-uri cu click dreapta
2)Prima oara m-ai injurat...si reactia mea a fost sa-ti spun ce e in SS , ca orice om enervat de un admin nepriceput;)
3)Stau in oras , copil ce esti....Injuri / jicnesti oameneni fara sa-i stii !? Asta arata ca nu esti dezvoltat mintal nici pentru slot.

DaNgEr!!!
03-04-2014, 06:12 PM
pune dovada sa o vad si eu

Voinea'#
03-04-2014, 06:21 PM
Uite dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nici macar ban nu stii sa dai...ai dat kick si slay incontinuu :| !!!

b|t|d
03-04-2014, 07:29 PM
Ce sa-ti spun .... a gresit adminul ca ti-a scris motivul ala la gag dar nu inseamna ca tu nu esti vinovat ca l-ai tratat asa .
O sa fie tras de ureche de data asta doar pentru limbajul acel din motiv gag in rest eu zic sa nu mai va dati sefi peste un admin , in ce rang poate fi el .. daca ia decizii incorecte ca admin il sanctionam dar pentru ca il streseaza un player si ii da gag , NU !!!!

ps. data viitoare de nu-ti place pe server ai obtiunea sa cauti altele !!

DaNgEr!!!
04-04-2014, 12:14 AM
daca aveam si o comanda de distroy era mai simplu .. trebuia sa le zic la fiecare in parte sa nu i-a parasuta..;)
ban i-am dat dar nu puteam sa-i dau pe steam si pe ip intra iar !!

CsVecina
05-04-2014, 01:15 PM
Voinea Georgica, ai devenit cam impertinent si vad ca de cand nu mai joci pe serverul asta esti tare figurant. Fii mai atent data viitoare ca i`m watching you !
Iar danger de cand il stiu si-a facut datoria pe serv, asa cum a stiut el mai bine !