PDA

View Full Version : Unban TriToN



TriToN
02-04-2014, 11:13 AM
NUME: TriToN
IP: am ip dinamic
VARSTA: 24
ID DE STEAM: -
DATA: 02.04.2014
ORA: 11.00
HARTA: de_westwood
ADMIN: Phrozen
MOTIV: nu stiu
MARTORI: nu am apucat sa vad
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (banul de azi) <b>You have to register to ba able to see this link</b> (banul de ieri)
MENTIUNI: eu nu pot sa vad screenshoturile, sper sa fie bune.

OblivioN
02-04-2014, 11:29 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> asta este demo-ul iar asta este ce cred eu cu tarie ca ai <b>You have to register to ba able to see this link</b> .Cine se uita atent la demo o sa vada ca exact cand te opresti putin (apesi shift) atunci sti unde e toata lumea, cand esti in continua miscare esti player normal.Astept decizia celor cu mai multa experienta iar daca am gresit imi cer scuze si accept orice sanctiune.

TriToN
02-04-2014, 12:44 PM
Ma repet pentru a multa oara:) daca sunt wac on teroretic si dupa spusele adminilor ar trebui sa se vada daca am avut sau nu wall in momentu ala.Tu nu ai cerut sa verifici wacu in momentu ala si era on.Nu stiu daca iti aduci aminte cand anuntam pe cineva ca e suspect (ma refer la cei cu wac on) si tu raspundeai cat se putea de sec "are wac":)).E... am avut si eu wac, cu mine ce ai avut?:))daca primesc unban o sa pun camera pe monitor sa vada lumea ca joc corect.:D

XeLa
04-04-2014, 10:18 AM
M`am uitat la tot demo`ul foarte atent si nu am vazut ceva suspect.Triton e curat, cel putin in acest demo, asta e parerea mea.Ca juca el inainte foarte slab si acum joaca mai bine , nu stiu...
Dar in schimb foloseste wac`ul de fiecare data cand intra pe server!
Ban scos! In cazul in care il vedeti pe server fara wac ii puteti da permanent!