PDA

View Full Version : Metin2



bLLue
01-04-2014, 10:52 PM
Salut , caut cateva persoane ca sa ma ajute sa deschidem un server de metin 2 , caut si pentru plata si unu care se pricepe la crearea serverului. Cei interesati sa lase comm sau add amx_cristy

P.S: NU CAUT AMATORI !!!!

K4RtuSs
02-04-2014, 09:42 AM
Te pot ajuta eu ... am ceva cunostinte tehnice in metin2 :)

Sounnnd♥
02-04-2014, 05:29 PM
sa stiti ca serverul oficial de metin2 de la wargods imi apartine de acuma, si ca sa faceti un server trebuie sa stiti mai mult decat php + atentie ce alegeti pentru ca este complicat cu protectile in principal, va pot ajuta daca vreti ;)

-=MaX=-
02-04-2014, 05:44 PM
Sounnnd, serverul tau nu este 'serverul oficial' de metin din comunitate! Serverul tau este un server de metin cu sectiunea si dns-ul lui. Oricine vrea sa deschida un alt server sau vrea sa vina cu un server in comunitate este binevenit si are aceleasi beneficii ca si tine. Te rog sa nu mai dezinformezi lumea in niciun fel! Regulile in comunitatea noastra sunt aceleasi pentru toti. Pana cand serverul tau sa devina unul oficial trebuie sa treaca ceva luni, sa il populezi si sa promovezi comunitatea nu doar serverul. Daca cineva care isi deschide server nou de metin investe mai mult in el si se ocupa mai bine de server, ii cresc sansele de a intra la servere oficiale!

Sounnnd♥
02-04-2014, 07:55 PM
poate cu sv oficial m-am grabit scuze dar restul e adevarat :)) toti cred ca un server de metin2 se face pocnind din degete, pai nu e asa, asa am crezut si eu la inceput, " ce ii mare lucru la un server de metin2" si am stricat 6 servere ca sa invat ceva, deci nu e cum zic multi"caut oameni sa fac server de metin2, sa ma ajute si financiar" pai daca cineva stie sa faca server de metin si are bani sigur nu se baga cu cineva care este 0 in programele de la metin2, apoi cine stie cat de cat metin2 stie ca nu e ca cs-ul deloc ii fix contra lui, la cs toti pot folosi la servere un sigur joc, dar la metin2 fiecare server are jocul(clientul) lui care trebuie muncit si ala, apoi serverul care trebuie muncit si ala :| deci scuze inca o data ca ma luat vantul cu sv oficial dar asta e adevarul

^JoK3R^
30-08-2014, 07:37 PM
Add gammerul.owner (skype ) , ii place metinu ,poate te ajuta ...