PDA

View Full Version : Retragere wLady | Madaa .



Mada
30-03-2014, 04:04 PM
Retragere wLady | Madaa
NUME: wLady | Madaa / Madaa
DURATA: definitiv :|
MOTIV: Am ban pe toate serverele,nu din vina mea . Se pare ca unii nu stiu ca aprecieze...:)
MENTIUNI: Speram sa nu ajung niciodata sa fac asta !..Aici am cunoscut niste oameni minunati,am legat prietenii,am invatat sa respect si sa ma fac respectata,am invatat cate ceva de la fiecare,ca "Love is like a headshot" :)),am invatat sa apreciez eforturile celor din jur si ca orice greseala se plateste. [ Abyss,divortul nostru a fost cel mai frumos lucru care mi se putea intampla :3 =)) .In sfarsit scap de tinee si de certurile tale :)). Glumesc. O sa-mi lipsesti :3] . Zombie nu joci doar din pasiune,joci din placere,joci ca sa iti ridici moralul,sa razi,sa te distrezi,sa te imprietenesti.
Wargods este o comunitate speciala,plina de oameni speciali :x.
O sa-mi lipsiti>:D<

WarGods | AbySs
30-03-2014, 04:15 PM
Dupa cum ti-am spus si pe mess, poate te desprinzi pe viitor cu net-u de problema si revii ;) Te-am :*

RaZz0R
30-03-2014, 04:35 PM
poate iti rezolvi probelama cu ip-ul ala... te asteptam inapoi:*

WarGods | RbN
30-03-2014, 05:29 PM
Nea,nu cred ca ii nevoie chiar de retragere.Am vorbit ieri,sunt lamurit.Oricum decizia ta,o respect.
Oricand vei fi bine venita pe server,cu admin sau fara el.Speram sa se rezolve problema.
Te asteptam ;;)

Tiger
30-03-2014, 08:53 PM
Nu mai trebuie sa ne parasesti, deoarece am modificat pluginul AntiNnzor. Nu trebuie sa suferiti voi din cauza unul imbecil, astfel voi veti avea acces pe server si el nu.

Mada
30-03-2014, 09:24 PM
O sa fie complicat...oricum pana la vara nu cred ca o sa revin...:).
Nu pot sta in "tensiunea" asta. Pana la urma sunt in joc gradele mele :P
O sa vad ce o sa fac :|

WarGods | RbN
30-03-2014, 09:41 PM
O sa fie complicat...oricum pana la vara nu cred ca o sa revin...:).
Nu pot sta in "tensiunea" asta. Pana la urma sunt in joc gradele mele :P
O sa vad ce o sa fac :|

gandeste-te ca partea cealalta iti vrea doar binele. 3 luni mai sunt,o sa rezisti, :*

Mada
03-07-2014, 02:42 PM
Siiiiii...am revenit! ^_^

WarGods | AbySs
03-07-2014, 05:20 PM
Ok ^^